INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zglob, kako ti nije jasno nisu bitne činjenice, nego je bitno da se samo istrsaju kontra ingre jer nemaju dionice.da im je bitno nešto drugo nazvali bi ingru, odnosi s javnošću,gdin. vladimir villach čeliković, tel.01-6102522

E s njim sam prico…jedva ga dobio

Nadao sam se oglasavanju Igora ponajvise u vezi pozitivnog izvjesca.
Znam da je bilo puno toga sto je morao progutati ovih zadnjih godina i da ima mnogo kamencica sto ga zuljaju i sto bi zelio da izbaci iz sebe ali neka mu razne ljutnje i razocarenja daju snage da gleda sto vise i bolje naprijed, neka se sve ono sto je bilo porazno i negativno u uspjesno i pozitivno pretvore…
Nadao sam se da ce se makar sada sjetiti i spomenuti i nas male dionicare (ima nas i godinama vjernih – ja jos cekam zadnju dividendu) ali opet nista. To je razlog vise da ojacamo kao udruga i makar na taj nacin ostvarimo vece uvazavanje i postivanje od strane uprave uz, naravno, neke druge jos vaznije ciljeve.
Vjerujem u skorasnji povrat u CROBEX a isto tako ne bi mi bilo cudno ako bi uprava odlucila za sticanje (kupovinu) vlastitih dionica na burzi – za sada je to moguce sa malo novaca a mnogo bi znacilo… narocito zbog moguce dokapitalizacije i zbog neophodnog smanjenja free floata koji u odnosu na vlasnistvo top10 je prevelik i u rukama mnogih mallih drhtavih rucica… u ovom smislu mogao bi biti i moguc ulazak novog (vecinskog vlasnika).
Postoji jos jedna mogucnost a to je javna ponuda za otkup dionica (ex DDJH) mada mislim da ce postati aktuelnija nakon sto jedna ili vise prethodnih stavki budu ispunjene.

na twiteru od ingre osvanuo tekst. i to većim formatom nego uobićajeno…
Voditelj i nositelj projekta bolnice u Alžiru je INGRA. Tehnika je jedan od podizvođača.

netko ih je naljutio[emo_smijesak]

šta će sada ekipa na forumu, vijerovatno opet nešto izmislitu na štetu ingre.naprimjer, možda je tekst objavila tehnika, ali je greškom izišao na portalu ingre, itd, itd., ali nema veze, na kraju se mačići broje.pozdrav

Meni je baš zanimljivo da je jedan rus kupio IGH, a drugi jučer objavljeno TLM sa dugom od 500 miljončića, je li to kakav nalog od barba Putina da se pokupuje šta se da? Ako da s obzirom na bliske veze Rusije i Bliskog Istoka, a posebice zemalje u kojima djeluje INGR, postoji li mogućnost kupnje našeg malog preduzeća od nekog “bliskog” Putinu? Naravno ako mu dozvoli Američki veleposlanik u Zagrebu s obzirom kako je reagirao na gospodarski forum dvije najjače zemlje svijeta, Rusije i “Hrvatske”.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

‘Sad se lakše diše, u 2015. bit će živahno’

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

opet vi o poslu u alžiru od prije 3 godine!!? koga više briga za posao od prije 3 godine koji je odavno trebao biti završen!
što je novo veće ingra ugovorila u zadnje 3 godine?? ili je za vas veći posao onaj poslić od 0,9 mil. kuna? [emo_smijeh]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


opet vi o poslu u alžiru od prije 3 godine!!? koga više briga za posao od prije 3 godine koji je odavno trebao biti završen!
što je novo veće ingra ugovorila u zadnje 3 godine?? ili je za vas veći posao onaj poslić od 0,9 mil. kuna? [emo_smijeh]
Upravo je to i najvažnije. posao u Alžiru je veeliki posao i to što se tek zahuktava realizacija je pozitivno jer će ti ogromni novci tek doći.

neće uvijek biti ovako.

Kome nije jasno da onaj veliki nalog od 42960 ne želi prodati dionice nego kupiti, nek se radije ostavi burze.
Da želi prodati stavio bi 8 put nalog po 5000 komada i već bi prodao. I to svaki nalog skuplje.
LP

Prije zatvaranja će pokupiti sve do sebe na asku a sutra nova priča. Opet će se staviti na cca 5. mjesto na prodaju…[emo_beztona]

Pa da i zeli prodati,kakve veze ima?Dobra prilika za ulaz nekome ko moze malo cekati i vjeruje u ovu firmu

Nema šanse da želi. Ti bi tako stavio nalog da želiš prodati?


Pa da i zeli prodati,kakve veze ima?Dobra prilika za ulaz nekome ko moze malo cekati i vjeruje u ovu firmu

Vidim kolega s iskustvom a još uvjek piše floskule tipa…malo čekati i vjerujte u firmu…
Čekanje i vjera traju već 7 godina a cijena samo tone i tone…
Koliko još treba čekati 10-20 godina ili više-manje?

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

ne paničarite biti će sve ok.upravo zbog ovakvog iscrpljivanja radost i blagostanje će biti veće.pozdrav

New Report

Close