INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zasto ne..sto prije se takav makne sa burze bolje za nas 🙂

Nego će valjda na temelju onoga što kaže pop u crkvi?
Ipak mi najviše znamo o tome, sad je li netko iskren ili ne, to je druga stvar. Ne mogu reći da me netko “prevario” u više od 10 g kako sam na forumu.
Treba slušati svačije mišljenje ali na kraju sam donositi odluku.
Naravno da svatko hvali dionicu koju ima a prešućuje ono loše što zna o njoj. Isto kao teleoperateri. Reklamiraju novi samsung za 18 kn a prešute 450 kn iduća 24 mjeseca.


Radi i Tehnika još veće poslove, nije bila pred stečajem, stalno pozitivno posluje, pa se trži na 0,2 booka, da se izjednači s Ingrom po cijeni trebala bit na 3000 kuna.

Tehnika je suvlasnik Ingre u omjeru 3,34% iliti 451.800 dionica te je njen cetvrti dionicar…

Megido1 , tko ti je rekao da Ingra nije prodana …..imaš vlasniški list
ili broj čestice …pa,kaj je to tak teško provjeriti ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami@
U Ponedjeljak je googlanje pokazalo da je stanje nepromijenjeno. Takvo što učiniti bez objave i obavijesti investitora bi bio zločin što uprava dobro zna. Iako živimo u RH ipak se tu zakon poštuje. Ak ne vjeruješ provjeri.

neće uvijek biti ovako.

Jesam. O.K. u pravu, našla brojeve čestica na elaboratu o zaštiti okoliša koji je na interentu..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Odakle novac na računu..? Da li su mađarske banke nešto rješavale s našim bankama?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ne razumijem ovu tvoju rečenicu. Nema mi smisla. Ponovi.

neće uvijek biti ovako.

Jesi pogladao povijesni izvadak, tko je financirao projekat izgradnje..?
pogledaj tko su upisani i za koje iznose….nije tajna kad je podatak na internetu
k.č.br.1180 k.o. BLATO NOVO

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Novac je od nekih stanova i dijela odrađenog posla. Nije baš da ne rade ništa. A čuj…. možda su dobili i novac iz beogradske banke što su sesporili oko njih? Ma dobro šala mala, i to bi bilo posebno objavljeno. Nije moje da brinem odakle novac, samo neka s njim dobro upravljaju u narednom razdoblju.

neće uvijek biti ovako.

Pa, mislimo da je vrijeme da se uprava očituje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Znamo svi ko je financirao i kome se plaća kredit. Sve je transparentno i uredno. U PSN je sve po redu popisano. Neznam što te tu muči?

neće uvijek biti ovako.

Mući me to,što su upisane banke u velikom iznosu. A krediti koštaju.
KOliko onda osatje Ingri, ako Arenu iznajmljuje , i od najma plaća kredite..?
KOliko vidim svi krediti su aktivni.PBZ je dao 10 MIL eura, to je oko
78MIL kuna danas..pa, vidjet ćemo…postoji mogućnost da je za dobiven novac,
založeno- nešto drugo..P A što..???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Misliš da bi radili protuzakonito. Nema smisla ni ikakve potrebe sada kada je PSN prošla na svim instancama. Ne vjerujem u to i teško da je moguće.

neće uvijek biti ovako.

Ne sumnjam u ništa, jer kod dioničkih društava ,nema zafrkancije.
Samo razmišljam….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close