INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ARENA nije prodana. Možda su dobili novac od bolnica koja rade diljem svijeta. Samo alžirska je oko 500 Milijuna kuna. Ušlo je i od stanova puno milijunčeka, i od cestogradnje ponešto. Ona zagrebačka bolnica isto što nije bila plaćena isto je valjda ušla u bilancu. Ma radi INGRA svugdje i nakupi se to.

neće uvijek biti ovako.

Potraživanja u 2014 preko 206 milijuna kuna a u 2013 0. Koja li su to potraživanja, nezna niko jel da. A kad ove godine budu naplaćena opet će se neko pitati od kuda taj novac? Googlajte malo a ne samo prosipati čuđenje da je izvješće izmišljeno. Ako nije izmišljano kad je bio gubitak neće ni sad. Ipak smo toliko kulturni.

neće uvijek biti ovako.

ma stanovi su iskazani u 90M prihoda od prodaje, pa piše ti na početku FI

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


ma stanovi su iskazani u 90M prihoda od prodaje, pa piše ti na početku FI
Pa zato i mislim da nisu uplaćeni svi prodani stanovi. U bilancu je ušlo samo ono što je sjelo na račun. Izgleda da Vaha još nije uplatio u 2014 već tek u 2015.

neće uvijek biti ovako.

@megido1
Ipak bi bilo primjereno da se uprava izjasni i objasni neke stvari, a ne da mi ovdje u beskonacnost nagadjamo i razglabamo..
Nikada nisu bili nesto rjeciti ali ako zaista zele da okrenu stranicu u svome radu, ako zaista zele promjenu i preokret, u koji ja licno vjerujem, onda bi tako nesto bilo itekako dobar pocetak…

slažem se da bi uprava trebala biti transparentnija po pitanju ugovorenih poslova,prihoda i rashoda, ali koliko vidim većini i da sve nacrtaju opet nebi bili zadovoljni i opet bi nešto izmišljali…što se tiče prihoda ingra stvarno radi na sve strane…a šta se tiče prodaje ili leasinga arene, glupost i mislim da se netrebate zamarati time…cijela PSN počiva na tome tj. Izadavanju obveznica od strane Laništa d.d. Mislim da ljudi nisu prepoznali priliku…mnogi stručnjaci kažu da treba kupiti dobru firmu na dnu…

Bitno je da se poslovalo sa plusom 4Q pogotovo, prošla je PSN, kratkoročni dugovi smanjeni skoro za pola a dugoročni dogođeni za 5 godina a smanjen je i ukupan dug za 50M kn. Ne pada mi na pamet odakle lova-iako se može dosta isčitati iz izvješća i očitovanja uprave.

neće uvijek biti ovako.

Ovdje na ovom forumu izgleda ništa ne štima.Ne valja poslovanje s gubitkom (što je u redu .Ne valja pozitivno izvješće jer izgleda da većini ne odgovara, tko zna iz kojih sve razloga.Što se tiče napisa po medijima,zašto su pojedini mediji već po objavi na Zagrebačkoj burzi za većinu firmi napisali,pa makar i u jedoj rečenici kako posluje,a Ingru ni ne spominju.A što se tiče pojašnjenja svake stavke iz FI,
TO U JAVNOSTI NE IZNOSI NITI JEDNA FIRMA.Osim toga Igor je vjerojatno zbog poslova
sa vanjskim svijetom naučen pridržavati se tajnosti podataka…a naplata svakog pojedinog posla nije ni obaveza da obavještava sve i svakoga….
Krenite dalje bez opterećivanja sa nepotrebnim stvarima.

Danas se nesto umrtvilo..nece gore a ni dole
Ko ce prvi popustit? 🙂


Danas se nesto umrtvilo..nece gore a ni dole
Ko ce prvi popustit? 🙂

da bi rasla trebaju pozitivne vijesti jer efekt PSN ispucan je kroz ovo FI i cijena nije uspjela ostati iznad 4 kn. meni je nakon ovoga smjer jasan, a tebi?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Meni nije i mislim da je sasvim fer vrijednost 4kn
Reci mi onda zasto je prelazila 4kn neki dan..i to sa dosta visokim prometom..ocekivalo se u izvjescu +100 miljona kuna?
Nije da dionica ne vrijedi 4 nego previse njima (lesinarima) pase trenutna cjena

@noiz
– BV je oko 2,8 kn što znači da je cijena dionice već poprilično oznad BV-a
– Ingra godinama nije dobila neki ozbiljniji posao.
– dug je i dalje jako velik.
temeljem čega onda očekuješ da će cijena rasti??
stotine malih se natrpalo u ovom rastu dionicama (stotine tisuća komada) i sad bi cijena trebala rasti jer će kao doći neki ludi stranac koji ne zna što bi s parama? kako da ne…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Ovdje na ovom forumu izgleda ništa ne štima.Ne valja poslovanje s gubitkom (što je u redu .Ne valja pozitivno izvješće

[emo_smijesak][emo_palacg] nevalja nikako..vecina rasprodala na dnu i sad se cude otkud pozitiva . dionica 100% od dna pa se cudite i dalje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Bilo bi dobro da novinari iz Poslovnog napišu koju riječ o izvješću tako da se raja smiri jer je INGRA u plusu. Da je 50 milja u minusu niko nebi pitao zašto. Tradicija, jal, i mentalitet ili?

neće uvijek biti ovako.

Pusti, kad počnu pisat onda znas kolko je sati[emo_palacg]

New Report

Close