INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel danas ročište?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

mislim da je netko krenuo slagat naloge da napumpa cijenu, al su ga brzo onesposobili ovi sa prodaje [emo_smijeh]

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Kakva je ta situacija s ročištem danas? Da li izlazi kakav izvještaj?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Na FINI je novi plan financijskog restrukturiranja.

Koliko vidim, dodani su detalji oko obveznica koje ce se izdati (pod tockom 8).

Detalji ce biti dodatno promijenjeni nakon odredjivanja trazbina.


Koliko vidim, dodani su detalji oko obveznica koje ce se izdati (pod tockom 8).

samo da ne dodaju “detalje” oko novih dionica koje će se izdati [emo_vrtimise]

Sumnjam da će dodavati nove dionice. Kome se uopće da zezati sa svim tim. Svi bi radije da im se prizna dug kao dug pa da ide dalje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Na FINI je novi plan financijskog restrukturiranja.

Koliko vidim, dodani su detalji oko obveznica koje ce se izdati (pod tockom 8).

Detalji ce biti dodatno promijenjeni nakon odredjivanja trazbina.

Znači PSN već danas prolazi???? Puno sreće svima!

@na koliko je blokada + danas? Lp

koliko vidim, netto imovina ingre iznosi 210M a obaveze 860M [emo_vrtimise]
plan predviđa da će se pokrenute ovrhe putem založnog prava izvršiti, otpis kamata, dugove do 5 K će podmiriti iz poslovanja a 438M će sukladno udjelu u potraživanju riješiti izdavanjem obveznica na Lanište d.o.o. tj. Arenu

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

860mil nepodmirenih obveza,a prihodi jedva 50mil iz godine u godinu + na ne podmirene obveze jos i trazbine koje cemo dns saznat….ma brutala!evo sad ce da.poleti samo ne znam di

Situacija je manje-vise bila svima jasna. Banaliziranje ovog prijedloga je nepotrebno jer je prijedlog sasvim ok i svima isplativiji od stecaja. Ingra ima perspektivu i to je ono sto je prepoznatljivo i bitnije od trenutne imovine i od dugova.

Hand in hand, kameraden. Hand in hand, voor Feyenoord één. Geen woorden maar daden, léve Feyenoord één

Ma jasno da je jasno. Ovi što sad trumbetaju, a u biti bi samo kupili koju lipu jeftinije, će kad PSN prođe i dionica poleti gore trumbetati kako nema poslova, nema perspektive, joj kako sad to itd.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Na temelju cega bi rasla?evo daj me prosvijetlite…zato stosu utvrdjenje trazbine i obveze od milijardu kuna??!kod dlkv je prihvacena psn i imaju poslova ugovorenih pa je naraslo malo da se gospoda iskrca i gle ga di je sad…a ima poslova.dajte argument!?

Jedino što realno sprečava odlazak u bezdan za sada je postavljanje udruzene brane od onih koji su duboko zaglibili…..ali bilo je takvih pokušaja i na drugim drzavnim gubitasima od odredjenih inividua, pa svi znamo kako je to završilo.

Usporedba s DLKV je bez veze. Da nema onolikog dokapa sad bi bila na preko 100 kn.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close