INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovu dionicu nikad nije bio problem kupiti.Svako malo izleti neko na ask sa par desetaka tisuća.Mnogi bi rado uzeli svojih 10%. Poslije kupnje nastaje problem što s njom?


upravo to sto sam napisao ,tako sam i mislio …50 k naslagano za iskrcaj

Na kraju će opet morati po bidu!


Ovu dionicu nikad nije bio problem kupiti.Svako malo izleti neko na ask sa par desetaka tisuća.Mnogi bi rado uzeli svojih 10%. Poslije kupnje nastaje problem što s njom?

možete zadržati na duži rok ili čekati neku objavu i prodati na vijest.

Moguće je da će doći do novog pozitivnog vala u građevinarstvu na području južne Europske unije, jer ne bi Gates kupovao dionice španjolske građevinske firme koja ima 5 OOO OOO OOO EUR-a dugovanja.

http://www.businessinsider.com/bill-gates-invests-in-spains-fcc-2013-10

On se kladi na pogodbu s vjerovnicima. To možete i Vi osobno napraviti na tikeru Ingra, time da ubacite nekoliko hiljadarki unutra i čekate rasplet.



upravo to sto sam napisao ,tako sam i mislio …50 k naslagano za iskrcaj

Na kraju će opet morati po bidu!
[/quote]a da..zasto im dati 10-15% vise…[emo_zloban]
opet cu ponovit..prvo ce morati podignuti za novi iskrcaj komplet ,,ovako ce to trajati jos godinu dana [emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial




upravo to sto sam napisao ,tako sam i mislio …50 k naslagano za iskrcaj

Na kraju će opet morati po bidu!
[/quote]a da..zasto im dati 10-15% vise…[emo_zloban]
opet cu ponovit..prvo ce morati podignuti za novi iskrcaj komplet ,,ovako ce to trajati jos godinu dana [emo_smijeh]
[/quote]
Ide, ide ovim tempom su brzo vani!
28.11.2013 < 27.11.2013 [Promjena pozicije dioničara] ELEKTROPROJEKT D.D. (48197173493) 7 > 6
[Promjena pozicije dioničara] PUHARIĆ LARA (32817572959) 8 > 7
[Promjena pozicije dioničara] PBZ CROATIA OSIGURANJE OMF (99318944138) 6 > 8
[Pad broja dionica] PBZ CROATIA OSIGURANJE OMF (99318944138) -67439 kom.

PBZ OMF je trenutno najslabiji po portfelju i prirastu.

Katastrofa fond, kao i RBA.

Odavno na predavanjima savjetujem polaznike da ih zamjene za AZ koji ima vremena čekati u kriznim ulaganjima a ne kao najveći luzeri poput gore navedenih, bježe iz pozicija kada je cijena najniža.

Palac dolje za PBZ i RBA, definitivno.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ja sam u RBA i u 10 godina prinos 25% , znači 2,5% godišnje. da sam stavio na štednju dobio bi barem 4%. I normalno nitko ne odgovara.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


šta je je neko sipa , ali netko to sve dobro debelo kupi sve mi se ćini da netko i zna kada i koliko će prosipat pa se postavi na kupnju

evo citiram sam sebe, ali istina je i malo malo čeka ,čeka pa bum cc 20 t pokupi samo u zadnjih 10 dana fino netko skupio cca min 100 000 kom s cca prosjekom 3,25

pepe7

tomo..brojim ja ,,sveukupno preko 1 100 000 k komada se skupilo u 3 mj. u prosjeku 3-3.30 ,,i tu sam se i pozicionirao ..hvala

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

tko skuplja, Štern ili mali dioničari? [emo_naivan]

gledam kak ga dignemo na 3,27 i istu sekundu se postavlja na 3,25 i skida ju natrag ..čisti game jer da nije pustil bi da ide gore ..neda mrcina .. CO OMF pozdravio vas mamić sa poznatom …

Spuštaju li hrvatski mirovinci cijenu dionice Mercatora?


Moglo bi se to pitanje postaviti i za INGRU akda vidimo kako su prodavali ovu dionicu?

neće uvijek biti ovako.

igraj igraj ,stisni stisni..kad je zadnji rok za PSN ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


igraj igraj ,stisni stisni..kad je zadnji rok za PSN ?

.. imene to zanima..kad bi mogla PSN???

STOP!(?)
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close