INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cijena je već mjesec dana na ovoj razini, ispod 3 kn očito neće, što znači da je vrijeme za pojačanu akumulaciju jer vidimo da pojedinci iz top10 i dalje kupuju pa uskoro bi moglo pofaliti dionica na ovim niskim cijenama [emo_cool]

Od 3,48 do 4,30 slaba odbrana.[emo_naivan]

neće uvijek biti ovako.

Gadno po desnicu![emo_smijeh] Ali još se opire![emo_smijeh]


Jedan statistički podatak:
ukupna vrijednost kupnje na INGRI je oko 150.000 kuna
ukupna vrijednost prodaje je oko 6.000.000 kuna
Sračunaj nam sad.
340 000-510 000
Relativa zar ne.

neće uvijek biti ovako.

@megdio
sračunaj nam ti akumulirani gubitak INGRE samo po osnovi zateznih kamata od 18.04. …

jos 100 k na sigurnom…jel brojite zadnjih mjeseci ? ja da[emo_smijesak]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ni Ingra ne može isplatiti kamatu po obveznici


Nema para, nema plaćanja! Baš je lijepo biti blokiranog računa![emo_ooooo]

a da pustite igru ispod 3 pa da tamo gradimo hotele, ovako se igrate sa kućicama [emo_namigusa]

free flow information



Jedan statistički podatak:
ukupna vrijednost kupnje na INGRI je oko 150.000 kuna
ukupna vrijednost prodaje je oko 6.000.000 kuna
Sračunaj nam sad.
340 000-510 000
Relativa zar ne.
[/quote]

Ja sam pisao o iznosima, ti pišeš o broju dionica, ali OK.
Evo po novome:
ukupna kupnja oko 600.000 kuna
ukupna prodaja oko 5.800.000 kuna

No nije to sve presudno, jasno je da će bilo kakva pozitvna vijest lansirati Ingru možda i na 5-6 kn jer na loše vijesti jednostavno više ne reagira kao na primjer na nemogućnost isplate obveznice, to je sve već u cijeni.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

I oni su kao imali navodno sve dogovoreno sa vjerovnicima…
a di je zapelo?
http://www.zse.hr/default.aspx?id=45969

Ako sutra krene gore,tada je definitivno trend preokrenut bez obzira na sve neprilike.Na neku dobru vijest,kao npr. deblokada računa ili plan restrukturiranja moglo bi ovo biti poput Diokija!

Ni Ingra ne može isplatiti kamatu po obveznici


Nema para, nema plaćanja! Baš je lijepo biti blokiranog računa![emo_ooooo]

Ima se para, nema isplate. Dobro dođe imati blokiran račun. Zato im se i ne žuri.Radnja radi, novac stiže.

neće uvijek biti ovako.

kesolovci? sto ima? lastika nikako da pukne ha? carek i jos nekolicina mete sve pred sobom..[emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Racun je blokiran iz nekog razloga, ocito se neko nije mogao naplatiti dugovanja koja Ingra ima prema njemu/njima.
A da si je ta strana koja ima potraživanja prema Ingri naplatila iste, racun bi bio odblokiran.

!?

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

..čini mi se da bi o ovdje mogla bit situacija kao na DIOKI i VARTEKS

New Report

Close