INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne ali kolebam se..

Ajde moj Mentalist, prodao si očito je, priča je malo prozirna.

Mentalist,
danima drukao kako to vrijedi ,a sad si misli (vjerjatno i prodao).
Izgubio si kredibilitet na ovom forumu !!!!


Smanjio se broj kupnje i prodaje 135000 nasprema 292000 tisuće,moža je neko ukucavao naloge na nižim cjenama samoda pumpa,.

ma di bi to radio na našoj burzi, pa imamo Hanku bez Samodola, vidiš da se kupuje po 5 kom, što je u odnosu na 1 kom Magme po 0,79 sasvim korektno

ja sam budala sta jos drzim ovu dionicu!


Smanjio se broj kupnje i prodaje 135000 nasprema 292000 tisuće,moža je neko ukucavao naloge na nižim cjenama samoda pumpa,.

ma ja sam omjere stavljo zafrkancije radi…to se igraju i sjedne i sdruge strane…
ko zna di je ovih 200.000 na prodaji

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Situacije je i dobra i nije dobra…Na prodaji 292.000 komada,ali ako pogledamo zadnje 4 "sviječice"
ne izgleda loše! Lova se vrti,a kako ce zavrsiti…Vidjet cemo!

http://www.limun.hr/dionice.aspx?dionice=INGR-R-A

Sumljivi su mi ovi nalozi što ispod popunjavaju broj dionica a kupnju a nisam siguran da zbilj žele kupiti.eto zato ne znam šta da napravim.


Smanjio se broj kupnje i prodaje 135000 nasprema 292000 tisuće,moža je neko ukucavao naloge na nižim cjenama samoda pumpa,.


Ne ali kolebam se..

jadno i prejadno, iz aviona se vidi da si prodao….ja sam također danas ušao i izašao, ali bar ne serem u tanjur iz kojeg sam malo prije jeo

[bye]

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju

Kad će sjest lova na račun INGRE od ovog posla.
Koliko je to po dionici???

Autocesta nadomak Hercegovine

Dionica autoceste A1 Zagreb-Split-Dubrovnik, Ravča-Vrgorac, dužine 9,8 kilometara, vrijedna 1,1 milijardu kuna.

Puštanjem u promet dionice Ravča-Vrgorac autocesta A1 Zagreb-Split-Dubrovnik bit će u prometu u ukupnoj dužini od 467 kilometara. Na deset kilometara dugoj dionici Ravča-Vrgorac zbog teškog terena izvedeno je 10 objekata, od toga pet vijadukata, četiri nadvožnjaka i jedan tunel. Najznačajniji objekti su vijadukt Kotezi, dužine 1.226,6 metara i tunel Umac dužine 440 metara desna cijev i 386,7 metara lijeva cijev.

Radove na izgradnji te dionice izvodila je Poslovna udruga koju čine Hidroelektra-niskogradnja (vodeći partner), Viadukt Zagreb, Konstruktor-inženjering Split, Cesta Varaždin, Zagorje-Tehnobeton, Strabag Zagreb, Osijek-Koteks i zagrebačka Ingra. Radove na vijaduktu Kotezi izvodila je Poslovna udruga koju čine DYWIDAG Bau GmbH, Muenchen-vodeći partner i Strabag Zagreb (partner).

Nova dionica autoceste približila se Hercegovini za dodatnih desetak kilometara.

Cestarina na dionici Ravča-Vrgorac iznosi četiri kune, a od Zagreba do Vrgorca 191 kunu za osobna vozila.



Smanjio se broj kupnje i prodaje 135000 nasprema 292000 tisuće,moža je neko ukucavao naloge na nižim cjenama samoda pumpa,.


Ne ali kolebam se..

jadno i prejadno, iz aviona se vidi da si prodao….ja sam također danas ušao i izašao, ali bar ne serem u tanjur iz kojeg sam malo prije jeo

[bye]
[/quote]

Nisam prodao ali sam zbunjen i malo neodlučan ipak pazi malo na svoj rječnik..

Sjeo ti je vec odavno novac za taj posao, Ingra je kao i u onom novom poslu bila tek sporedni partner .. Vidim ovdje se druka na najjače kada se navode poslovi od 50ak i više miliona kuna kao da ih Ingra dobiva, iako je očito da kao sporedni partner moze dobiti jedva 10 do 15 % tog iznosa.

Ono sto je mnogo vaznije je – 900 000 000 dugova!!

Činjenica da Ingra jedva placa grijanje za Arenu i odrzavanje, a kamoli sta drugo. Ovako naivnih ovčica za šišanje ima samo na ZSE – kompanija izgubi 17 % prihoda, nadje se pred stecajem i onda netko jako prozirnom igrom naloga napumpa cijenu i ekipa se zalijepi kao da kupuju zlato a ne kompaniju čiji CEO već traži krivca – banke – za mogući predstojeći stečaj.

Sad znam koja škvadra je kupovala dionice u Bosni tamo 2007. , onaj Energoinvest i Rafineriju Janaf, jos dan danas slusham kako su popushili stanove tamo .. sad ista ta ekipa kupuje 40 % poskupljenu INGRU u padu …

Ekipo , netko vam se iskipava, to bi i budala vec shvatila, vjerojatno grupa brokera koja se nakrcala po 4 kn [wink]

New Report

Close