INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Spalato, ako ste ozbiljan investitor onda biste trebali zanti da svaka takva informacija koju ste Vi javno obznanili a nije objavljena tamo gdje bi trebala biti podliježe krivičnom ili prekršajnom zakonu (bar bi tako trebalo biti u pravnom svijetu) stoga u buduće pripazite kakve informacije javno iznosite dali od pouzdanih izvora ili iz Vaše mašte ili ste htijeli javno iznijeti obmanu pa da vidite dali će to utjecati na kretanje dionice a kao što vidimo nije ni trepnula na tu “dobru vijest”

Svi bi mi htijeli da se to dogodi ali prvo će se dogoditi tamo gdje treba (ZSE)

Pričekajmo još neko vrijeme dali će revizorska kuća odraditi svoje


Kolega Spalato, ako ste ozbiljan investitor onda biste trebali zanti da svaka takva informacija koju ste Vi javno obznanili a nije objavljena tamo gdje bi trebala biti podliježe krivičnom ili prekršajnom zakonu (bar bi tako trebalo biti u pravnom svijetu) stoga u buduće pripazite kakve informacije javno iznosite dali od pouzdanih izvora ili iz Vaše mašte ili ste htijeli javno iznijeti obmanu pa da vidite dali će to utjecati na kretanje dionice a kao što vidimo nije ni trepnula na tu "dobru vijest"

Svi bi mi htijeli da se to dogodi ali prvo će se dogoditi tamo gdje treba (ZSE)

Pričekajmo još neko vrijeme dali će revizorska kuća odraditi svoje

Kad bi se poštovao taj zakon, odnosno kad bi se kažnjavalo prekršitelje onda bi sudovi bili još za 50% pretrpaniji nego sad.
Načuo sam i ja iz “Izvora” da Ingra ima spremne planove za izvući novac iz EU, no ne želim o tome raspravljati niti pisati kao sigurno. Sve u svoje vrijeme će se doznati a tko vjeruje ili ne vjeruje u budućnost Ingre, kupuje ili prodaje.

Ako se Arena uspije prodati po nedavno navedenoj cijeni od 86 milijuna Eura onda bi Ingri od Arene ostalo 50 milijuna Eura. Jer kako je dole u članku od prošle godine Igor naveo da je Arena opterećena sa samo 38 milijuna Eura.
Onaj tko bi kupio Arenu po toj cijeni dugoročno bi ubrao daleko veći novac od uloženog.
http://www.business.hr/kompanije/oppenheim-najveci-je-problem-gospodarstva-sto-su-nam-banke-u-stranom-vlasnistvu

Tehnika najavljuje konzorcij za Omblu i Plomin.

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/pripremamo-hrvatski-konzorcij-za-investicije-poput-plomina-i-omble-/

Iako se o tome u tekstu ne govori – s obzirom na dobru suradnju Ingre sa Tehnikom – za očekivati je da bi Ingra u njemu mogla imati svoju ulogu, a i ovo što se najavljuje čini se kao logičan potez za dobijanje velikih projekata za koje nijedna firma u RH samostalno nema snagu da ih realizira. Naravno pretpostavka je da će do tada Ingra imati pozitivno rješenje za svoje sadašnje dubioze.

nekakav info o eventualnoj deblokadi računa neče sigurno doči poslijepodne već prije otvaranja burze
iskustvo trgovanja na ingri mi to kazuje
zašto to nemoram nikom posebno objašnjavat

trenutna trgovina 5 komada ingre promet niti 20 kuna zar smo spali na te razine ,uzdanice crobexa

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Još uvijek neopravdano visoka cijena.[emo_palacd]

rečeno je da če do kraja mjeseca deblokada
plan restrukturiranja
itd…od svega imamo samo kraj mjeseca
uskoro i izlazak iz sastava crobex naravno


rečeno je da če do kraja mjeseca deblokada
plan restrukturiranja
itd…od svega imamo samo kraj mjeseca
uskoro i izlazak iz sastava crobex naravno
Po kojim kriterijima izlazi? Zadovoljava sve kriterije, više od drugih.
Objava slijedi idući mjesec. [emo_namigusa]

neće uvijek biti ovako.

Kupujem na 2 kune kad već nećete pokloniti novom dioničaru besplatno normalno.[emo_smijeh]

nadam se i ja nekoj pozitivnoj vijesti
ali ih nema
samo obećnja i odgode

Dajte već jednom prestanite otvarati stalno nove niockove ovdje na INGRI vrvi od novih ćlanova koji svaki ima nešto loše za reći…velika mana ovog foruma što svaki špekulant ima 10 niockova svaki tjedan otvara novi….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

dobro je žilav ovaj na 4 kune [emo_smijeh]

štopa se cijena prije uzleta


dobro je žilav ovaj na 4 kune [emo_smijeh]
Ovaj kooperant je unajmio brokera da mu proda.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close