INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stfaca@
Ne znam koliko pratite transakcije na Ingri zadnjih dana, ali recept za rušenje je svaki dan identičan.
Postavi "veći" nalog 5-10 tisuća komada na kupnju, i čim mu nalog prođe, odmah isti taj broj dionica postavi na ask za 10-15 lipa više, i gura druge da se postavljaju na ask ispod njega. U svemu tome dođe i neki autsajder koperant ili netko tko ima slabe živce i od straha od većeg pada pomete bid, i tako iz dana u dan. Za to ne treba biti veći igrač, dovoljno je samo da budeš dosljedan takvom načinu trgovanja.
Ponekad i sami rušači opale sa po par sto komada da pokrenu lavinu, u kom god smjeru požele.

To Vam je ovaj što dijeli kečeve!


Stfaca@
Ne znam koliko pratite transakcije na Ingri zadnjih dana, ali recept za rušenje je svaki dan identičan.
Postavi "veći" nalog 5-10 tisuća komada na kupnju, i čim mu nalog prođe, odmah isti taj broj dionica postavi na ask za 10-15 lipa više, i gura druge da se postavljaju na ask ispod njega. U svemu tome dođe i neki autsajder koperant ili netko tko ima slabe živce i od straha od većeg pada pomete bid, i tako iz dana u dan. Za to ne treba biti veći igrač, dovoljno je samo da budeš dosljedan takvom načinu trgovanja.
Ponekad i sami rušači opale sa po par sto komada da pokrenu lavinu, u kom god smjeru požele.

ok ajmo ovako ovo se sustavno rusi niko od nas nije lud a ni ćorav jel tako? taj koji rusi znači ima municije za paljbu jel tako? moje mišljenje je da taj koji ju ruši je ima gubitak e sad koliki to on zna on računa idem izgubit 100-200% al cu zato za par mjeseci godinu ko zna koliko zaradit 1000% ili ko zna koliko.

lidl@
Pa kolega kuda će te onda sa te 2 kune kada izađete? Ovdje se mora zauzeti stav: ili u stečaj ili u visine, treća varijanta ne postoji. Zaboraviti i čekati, jedino je rješenje!

2006 usao sa 5k eura 2007 kupio stan, danas ponovio ulaz , a povijest se ponavlja

stfaca@
U potpunosti se slažem, ali da se primijetiti da u svemu tome ima i određena doza "mazohizma" ili osjećaja nadmoći u kojem dotični uživaju.

teško je sve ovo gledat ali kako je neko reka pukovnik ili ono drugo, ima nas koji čemo priznat da snmo nasukani kako triba , ima nas koji stojimo do kraja, ima i onih drugih koji kad pada sve znaju sta je tribalo a pretpostavljam da nemaju nijednu dionicu, ne svačaju da je ovo gušenje burze, šta će sutra komentirat da su znali pa onda mi smo blesani koji kumujemo stravičnom obezglavljivanju dionice, jer ipak 3 m€ pada 6 mil€ pada, dioki naklapa mogla bi pazite mogla bi proizvodnja i to neko vrednuje sa 20%, ode dobijes posal 3m€ ide doli, ode se skupilo hijena koji bi ovo zatukli samo da bi nekom rekli eto jesan ti reka, sad nema čut nikog CROS a dva dana su zujali od pameti, sa dka znali su pa ode ima više Buffetovaca nego on u obitelji.Niko ne govori kako dugove naplatiti od grada i Arene niko nego ka to ne triba platit pa ovo je klasično ubi tele radi krave, močeš kupit firmu za 6m € a zgrada vridi duplo

@cokomilk

Ma ti si genijalac šteta što takvih nema više [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

STFACA

dobra ti je teorija i sve ali jel bi je mogao malo pojasnit za nas laike. Govorim matematički. Fakat me u brojkama zanima kako on planira izgubit 100-200% pa onda zaradit 1000% jer mi postoci baš i ne idu pa me automatski to sve buni…tnx, you r the best!!

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

graf prikazuje od rujna 2009. pa sami izracunajte koliko traje pad, a ne samo 2 tjedna……….

Ovaj PBZ-e ne posustaje,danas su prodali
"samo"6250kom.U dva dana 12000 kom.

kad najgori optimist postane pesimist vrijeme je za ulaz u ovakve dionice
sve ostalo je pojeo vuk magare
najgore prolaze ovi koji smanjuju prosjek i hvataju padajuće čakije
em puše pare em nemogu spavati noću ih oblijeva hladan znoj

ja još čekam da se stvari malo srede onda idem po svoj dio

samo se nadam da nije default u pitanju

Postanite Eu-robovi

New Report

Close