INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@S400

Kolega trebalo bi napraviti valorizaciju imovine i tek tada bi se vidjelo pravo stanje imovine pogledajte po kojoj cijeni valoriziraju ARENU u imovini a na tržištu ne mogu dobiti ni pola te cijene tako da vam je to za naivne, vi možete za svoj polovan golf tražiti 100 000 eura a znate da ne možete dobiti ni 10 000.
Kratkotrajna zaduženja koja dolaze na naplatu u ovoj godini su 600 miliona kuna a pogledaj kolika su im godišnji prihodi, pa vas pitam da li je to moguće servisirati, jedini spas po meni za INGRU je dokap a sve ostalo je prelijevanje iz praznog u šuplje

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Da pojasnim malo ovu zabludu o većoj imovini od obveza. Likvidacija imovine u ovome trenutku ne bi donjela niti pola njene knjigovodstvene vrijednosti. Kad bi ingra provela poštenu revalorizaciju, sve bi vam bilo jasno i stvorili bi se stečajni razlozi.

Ovdje su činjenice jasne, firma se bori za opstanak, ali već su odavno prešli točku bez povratka. Nažalost navijanje i dobre želje za rast tu mogu samo navući još kakvog tulipana da kupi ingru bombardiran lošim informacijama, ali od rasta na prijašnje razine nema ništa.

@ upitnik …kolega nemoj širit definformacije arena je izgrađena na grad zg i RH a ne za tržište …ako ti to nije jasno ne znam šta pišeš na forum …ako to znaš onda si običan lažov i druker …

DAJ PET !!!

pa čemu raspravljati,cijena dionice govori sve. da vrijedi i tih 5kn, već bi neki jaći kupac to prepoznao i postavio se tu braniti cijenu.a očito nikome više ne vrijedi. možda bude vrijedila do petka na 4kn.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Koje igre bez granica,Vi se ne bojite za svoje zdravlje.Neki su izgubili puno toga na Ingri uništili svoje živote a Vi da bi dokupili malo jeftinije pričate laži i uništavate to malo šta je ljudima ostalo.
Upitnik,beholder,stfaca, ima vas puno.

bit će bolje................

I ja sam bio dugo moderiran, valjda dok moderator nije uvidio da pišem realno i bez skrivenih motiva.

Meni nije cilj ovdje stvarati niti paniku niti euforiju. Po meni je ovdje sada čisto klađenje na bankrot odnosno protiv bankrota (jer kod nas nema leganog šortanja).

O tome se sada treba pričati, hoće li do kraja godine ingra legnuti ili neće. Ja mislim da hoće, a i da je ulaz na ovim razinama preskup za tu okladu. Možda na razinama od 1,5-2 kune, pa ako firma ne propadne zaradiš lijepu lovu, a ako propadne nešto ćeš ipak moći još spasiti prije nego dionicu delistaju.

ingra moze propasti jedino ako grad i ova drzava ne ispuni svoje obaveze
ajd da i taj film vidim
hahahaha

ali kad vidim da se prepucavaju oko instituta i par miljona koje naši dužnosnici zamrače svako malo pitam se kako će ova zemlja u evropu

Postanite Eu-robovi


I ja sam bio dugo moderiran, valjda dok moderator nije uvidio da pišem realno i bez skrivenih motiva.

Meni nije cilj ovdje stvarati niti paniku niti euforiju. Po meni je ovdje sada čisto klađenje na bankrot odnosno protiv bankrota (jer kod nas nema leganog šortanja).

O tome se sada treba pričati, hoće li do kraja godine ingra legnuti ili neće. Ja mislim da hoće, a i da je ulaz na ovim razinama preskup za tu okladu. Možda na razinama od 1,5-2 kune, pa ako firma ne propadne zaradiš lijepu lovu, a ako propadne nešto ćeš ipak moći još spasiti prije nego dionicu delistaju.

Kupia ti na 100 ili na 1 kunu sve ti je isto ako firma propadne,ali imaš jednostavnije riješenje evo ja i ti se okladimo firma neće propasti tj ti meni novce kada dođe na 20 a ja tebi kada propadne to ti je sigurna oklada.Idemo u bilježnika kada hočeš.

Svake godine prime na ime kamata 55 milijuna kuna a glavnica ostaje,je istina je imaju dugova ali nisu u ništa goroj situaciji nego večina građevinara.

bit će bolje................



I ja sam bio dugo moderiran, valjda dok moderator nije uvidio da pišem realno i bez skrivenih motiva.

Meni nije cilj ovdje stvarati niti paniku niti euforiju. Po meni je ovdje sada čisto klađenje na bankrot odnosno protiv bankrota (jer kod nas nema leganog šortanja).

O tome se sada treba pričati, hoće li do kraja godine ingra legnuti ili neće. Ja mislim da hoće, a i da je ulaz na ovim razinama preskup za tu okladu. Možda na razinama od 1,5-2 kune, pa ako firma ne propadne zaradiš lijepu lovu, a ako propadne nešto ćeš ipak moći još spasiti prije nego dionicu delistaju.

Kupia ti na 100 ili na 1 kunu sve ti je isto ako firma propadne,ali imaš jednostavnije riješenje evo ja i ti se okladimo firma neće propasti tj ti meni novce kada dođe na 20 a ja tebi kada propadne to ti je sigurna oklada.Idemo u bilježnika kada hočeš.

Svake godine prime na ime kamata 55 milijuna kuna a glavnica ostaje,je istina je imaju dugova ali nisu u ništa goroj situaciji nego večina građevinara.
[/quote]
Nema od toga ništa.. prije tih 20 koje željno očekuješ, očekujemo, očekujem, bit će duga recesijaaaaaaa pa onda smak svijeta i onda mrak !! [angry]

I very much love INGRA !!

@bestija

očekuješ rast od 300%+? da bilo tko dijeli to tvoje očekivanje, već danas bi dionica bila na 10 kuna. Mislim da je tvoje očekivanje nerealno.

Dragi dioničari da bi cijena ove napaćene dionice rasla trebate zaboraviti na prodaju,sami sebi šortate i rušite cijenu bez razloga,stvoriti pozitivan stav o dionici a ne da Vas svakakvi papani demoraliziraju pogotovo ovi koji bi i mater prodali za par lipa.

bit će bolje................

Pozdrav gospodo!

Čitam vas već dosta dugo, a zadnjih godinu i pol intenzivnije… Uljepšavate mi svakodnevne kave (zanimljiviji ste od bilo kojeg portala).
U zadnje mi je vrijeme zanimljivo razmišljanje pojedinih članova o tome kako treba suosjećati s onima koji su u minusu… pa ljudi, burza nije za one koji nemaju za kruh i što bi bilo tko s njima trebao nešto suosjećati kad masa obitelji preživljava s 3000 kn… s njima treba suosjećati!
Svi ste znali u što se upuštate, jer svaki je rizik srazmjeran mogućoj dobiti… dizali ste kredite, ne za prehranit obitelj ili školovat klinca, nego da bi na brzinu zaradili i sad kad su vas obrstili netko bi vas zbog toga trebao oplakivat.
Tržište je surovo i pretjerane emocije nisu potrebne!

New Report

Close