INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Iako mislim da će do tada cijena biti već na 10 kuna, pa bi dividendni prinos bio samo 10%, što i nije tako loše!
Jel ovo zbog Iraka, Alžira, Libije, Rusije ili Turske?

Dividendni prinos u Ingri? Od čega, ako smijem pitati!?
[/quote]
možda od iračkog duga [rolleyes]
[/quote]
Samo od kamate na obveznice koja je u međuvremenu prispjela mogu isplatiti 13 milijuna kuna!

Sretno svima koji su u Ingri.
Nadam se da nije još jedna igra navlačenja potaknuta općim rastom.
Ovdje je toliko dugo bilo samo plača i škrguta da zaista svima želi brzi rast
… barem do 20kn :).




Iako mislim da će do tada cijena biti već na 10 kuna, pa bi dividendni prinos bio samo 10%, što i nije tako loše!
Jel ovo zbog Iraka, Alžira, Libije, Rusije ili Turske?

Dividendni prinos u Ingri? Od čega, ako smijem pitati!?
[/quote]
Budeš se čuditi što je sve na ZSE-u moguće! Irački dug je davno otpisan, naplata je "čista" dobit! Istraži malo o tome kada je dug nastao, od kada se vodi spor, kada je naplaćen , od kada se Iračke obveznice nalaze na računu JUMBES banke i kolika je kamata na Iračke obveznice!
[/quote]
Što se tiče ZSE, nemam se ja čemu čuditi, isto tako se nebi čudio da INGR poraste i 100%, zašto ne!?
Međutim, o kakvoj dividendi ti pričaš, kakave kamate na obveznice? Pa, znaš li ti koliko je Ingra dužna, znaš li po kojim cijenama vodi svoje nekretnine u bilanci, a koje su realne na tržištu? Gdje su novi poslovi? Koji si ti JUMBES!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire





Iako mislim da će do tada cijena biti već na 10 kuna, pa bi dividendni prinos bio samo 10%, što i nije tako loše!
Jel ovo zbog Iraka, Alžira, Libije, Rusije ili Turske?

Dividendni prinos u Ingri? Od čega, ako smijem pitati!?
[/quote]
Budeš se čuditi što je sve na ZSE-u moguće! Irački dug je davno otpisan, naplata je "čista" dobit! Istraži malo o tome kada je dug nastao, od kada se vodi spor, kada je naplaćen , od kada se Iračke obveznice nalaze na računu JUMBES banke i kolika je kamata na Iračke obveznice!
[/quote]
Što se tiče ZSE, nemam se ja čemu čuditi, isto tako se nebi čudio da INGR poraste i 100%, zašto ne!?
Međutim, o kakvoj dividendi ti pričaš, kakave kamate na obveznice? Pa, znaš li ti koliko je Ingra dužna, znaš li po kojim cijenama vodi svoje nekretnine u bilanci, a koje su realne na tržištu? Gdje su novi poslovi? Koji si ti JUMBES!?
[/quote]

Šta se pravite da neznate gdje su novi poslovi?? A 60mil eura jel to malo posla???? a sve ostalo što Ingra trenutno radi???

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Po načinu prodaje po bidu i to cca 50-150 kom i stavljanja na ask ispod zadnje cijene, vidi se da se još uvijek radi na štopanju cijene. A što će biti kada ti koji štopaju takođe krenu po asku?

neće uvijek biti ovako.

smart@
Koliko znam Arenu su Grad Zagreb i država "momački" pretplatili, ali to nije problem Ingre nego njihov.
Svi trube o Ingrinom dugu, a nitko ne spominje imovinu koja samu sebe kroz ubrane rate otplaćuje.

nista novo ovdje…:(

Vidim godina je nova, ali retorika je ostala stara… ;-).
Jedni pljuju, drugi uzdižu i međusobno se ćude postovima "onih drugih" ko pura dreku…

Dajte nove činjenice, a ne komentare prastarih činjenica.

Štern je po meni pozitivan lik, idemo dalje.

ajoj! …nakitili su navlakače na kupnji! [lol]

Ja zaista nemam namjeru pljuvati po Ingri, ali ima još posla prije nekog pozitivnog pisanja o njoj. Za početak, još nisu završili financijsko restrukturiranje. Opet ponavljam, ako dođe do ispravke vrijednosti imovine, eto problema! Naravno, nikome to ne odgovara, ni njima, niti vjerovnicima, ali smatram da je to neizbježno!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Ja zaista nemam namjeru pljuvati po Ingri, ali ima još posla prije nekog pozitivnog pisanja o njoj. Za početak, još nisu završili financijsko restrukturiranje. Opet ponavljam, ako dođe do ispravke vrijednosti imovine, eto problema! Naravno, nikome to ne odgovara, ni njima, niti vjerovnicima, ali smatram da je to neizbježno!

Smarte , nemoj se ljutit , ali čini mi se da ti imovimu INGRe podcijenjuješ (iako za to nema osnove , naime najveća imovina je arena kojoj je cijena fiksna a uvjeti i kupac poznati ) neboj se niti za dvore , dok za staklenike iznosiš nekakve cijene m2 građevinskog koje nemaju veze sa zdravim razumom, pa i poljpprivrednog gdje spominjete nekakve cijene 40-50 Eura za m2 a svi znamo da ima poljuprivredne zemlje i po 5 eura a pogotovo ako su nekretnine pod razno-raznom hipotekama .

smanjuje se minus.......

Zašto bi se ljutio, ja bi htio da vam Ingra naraste na 50 kuna, Bože daj! Nije mi jasno zašto na svakom topicu gdje ja pišem spominjete KSST? Pa, nije valjda da je to bolna točka ovom cijelom forumu, jbte!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close