INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…a Ingra, koja je jednom nogom u stečaju jer nema 5 milja kuna za deblokadu računa, je po tebi kandidat za gradnju Pelješkg mosta koji bi trebao koštati oko 2 milijarde kuna? [rolleyes]

A mozda Vlada u Ingri vidi potencijal za javno privatno partnerstvo.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Lijepo je gledati sa strane i nebiti njen dioničar.
…a kad vlak krene valja sa pravovremeno ukrcat [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@over25
Ali ovaj vlak ide u ponor.
Pozdrav


Nedaj bože da INGRA ode u stečaj to bi bila lančana reakcija na svim građevincima gdje bi dionice pale još najmanje za 20-ak %.

ne bi jer: DLKV se stabilizirao, IGH je napravio uspješan dokap, THNK dobiva nove poslove….realno, jedan dan bila bi manja panika, a drugi dan sve bi nastavilo svojim tokom
osim toga, smatram da bi državi odgovarao stečaj Ingre jer bi onda s bankama lako dogovorila preuzimanje Arene za male novce umjesto plaćanja skupih godišnjih rata.

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati



Sapunica će trajati 28 dana,a što se tiće stećaja INGRA se mora spasiti i bit će spašena tako da vjerujem o stečaju nam ni govora.

Ovo će biti stresnih 28 dana za dioničare INGRE….držite se!


Nakon ovog članka u Poslovnom,vjerujem da je stečaj izgledan ako "preuzimanje" ne uspije,a gotovo sigurno neće uspjeti.
Pozdrav
[/quote]
Vauu, dobar ti je sistem zaključivanja. A da li si se pitao što ako preuzimanje ne uspije a Uprava se oglasi da su dogovorili sa vjerovnicima deblokadu računa i nastavak rada? Zar je to nemoguće? Nekima je izgleda i sama pomisao na takav ishod razlog za grč u želucu tako da stalno tupe STEČAAAAAAAJJJJJJ. A netko reče da u stečaju dionice više ne postoje. Vidi stvarno, od kada je takav zakon? Nije li drugačija praksa? Ne trabunjajte svašta, dajte malo stila kao drugi. Hvala. Pozz.

neće uvijek biti ovako.




Sapunica će trajati 28 dana,a što se tiće stećaja INGRA se mora spasiti i bit će spašena tako da vjerujem o stečaju nam ni govora.

Ovo će biti stresnih 28 dana za dioničare INGRE….držite se!


Nakon ovog članka u Poslovnom,vjerujem da je stečaj izgledan ako "preuzimanje" ne uspije,a gotovo sigurno neće uspjeti.
Pozdrav
[/quote]
Vauu, dobar ti je sistem zaključivanja. A da li si se pitao što ako preuzimanje ne uspije a Uprava se oglasi da su dogovorili sa vjerovnicima deblokadu računa i nastavak rada? Zar je to nemoguće? Nekima je izgleda i sama pomisao na takav ishod razlog za grč u želucu tako da stalno tupe STEČAAAAAAAJJJJJJ. A netko reče da u stečaju dionice više ne postoje. Vidi stvarno, od kada je takav zakon? Nije li drugačija praksa? Ne trabunjajte svašta, dajte malo stila kao drugi. Hvala. Pozz.
[/quote]
Da,mislim da je to gotovo nemoguće,jer da je moguće to bi već učinili.
U stečaju dionice postaju u pravilu bezvrijedni papirići.
Pozdrav





Sapunica će trajati 28 dana,a što se tiće stećaja INGRA se mora spasiti i bit će spašena tako da vjerujem o stečaju nam ni govora.

Ovo će biti stresnih 28 dana za dioničare INGRE….držite se!


Nakon ovog članka u Poslovnom,vjerujem da je stečaj izgledan ako "preuzimanje" ne uspije,a gotovo sigurno neće uspjeti.
Pozdrav
[/quote]
Vauu, dobar ti je sistem zaključivanja. A da li si se pitao što ako preuzimanje ne uspije a Uprava se oglasi da su dogovorili sa vjerovnicima deblokadu računa i nastavak rada? Zar je to nemoguće? Nekima je izgleda i sama pomisao na takav ishod razlog za grč u želucu tako da stalno tupe STEČAAAAAAAJJJJJJ. A netko reče da u stečaju dionice više ne postoje. Vidi stvarno, od kada je takav zakon? Nije li drugačija praksa? Ne trabunjajte svašta, dajte malo stila kao drugi. Hvala. Pozz.
[/quote]
Da,mislim da je to gotovo nemoguće,jer da je moguće to bi već učinili.
U stečaju dionice postaju u pravilu bezvrijedni papirići.
Pozdrav
[/quote]
ne bi se složil. ti papirići budu uvijek imali sentimentalnu vrijednost.

svima je jasno kako će ovo završiti, čak i ovima što tvrde da će se Ingra nekim čudom spasiti i izgraditi pelješki most [lol]

ako stvarno vjerujete u bajke koje pišete, poskidajte sve do 5,50 kn i prodajte DDJH po 6 kn ili još bolje čekajte 50 kn!
imate do 5 kn skoro 30.000 komda na prodaji, a nitko ne kupuje, to vam ništa ne govori??? [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Gospodo

ako je ovo kraj za Ingru zašto se ista ne riješava ljudi, plaćanja razno raznih stvari kao što je HUP koji je na dobrovoljnoj bazi i druhih stvari. Ingra je po tim pitanjima redoviti platiša.

Kako to?????????? a firma (po Vama) ugašena.
Najbolji su mi oni koji sve znaju o Ingri a nemaju niti jednu dionicu niti su ju imali a niti će ju imati a ovdje prosipaju pamet stečaj… stečaj…. stečaj…. Pa ljudi Ingra ide u stečaj i dajte više odlepršajte sa ove teme jer mi je Vaših postova puna kapa. Vi koji ste toliko pametni da ništa drugo ni neznate osim kao papiga ponavljat stečaj…. stečaj….

Tko želi prodati neka proda a oni koji ostaju u nutra želim puno sreće. Imam dionice i imati ću ih do kraja i nije nagovor na ništa već moje mišljenje.

Pozdrav

Zanimljiva je činjenica da na temi INGRE piše 90% onih koji nemaju INGRU niti je žele imati. U čemu je kvaka? Zar tako liječite svoje frustracije zbog nekih davnih gubitaka? Zar je u pitanju samo hranjenje i likovanje nebili i susjedu crkla krava? Neznam što je prosvijetlite me. Hvala.
Samo nemojte ono da se brinete za nas koji imamo dionice, blabla… Ako se za koga brinete pišite mu privatnu poruku.

neće uvijek biti ovako.


Zanimljiva je činjenica da na temi INGRE piše 90% onih koji nemaju INGRU niti je žele imati. U čemu je kvaka? Zar tako liječite svoje frustracije zbog nekih davnih gubitaka? Zar je u pitanju samo hranjenje i likovanje nebili i susjedu crkla krava? Neznam što je prosvijetlite me. Hvala.
Samo nemojte ono da se brinete za nas koji imamo dionice, blabla… Ako se za koga brinete pišite mu privatnu poruku.

Ovo nije forum istomišljenika ili "prodavača magle" i ne možete Vi određivati tko će i kako pisati.
Činjenice se ne mogu i ne smiju sakrivati.
Pozdrav

Ukinulo Nocnu moru na televiziji.

Krepat ma ne molat.

Ništa se ne piše o Ombli.



Zanimljiva je činjenica da na temi INGRE piše 90% onih koji nemaju INGRU niti je žele imati. U čemu je kvaka? Zar tako liječite svoje frustracije zbog nekih davnih gubitaka? Zar je u pitanju samo hranjenje i likovanje nebili i susjedu crkla krava? Neznam što je prosvijetlite me. Hvala.
Samo nemojte ono da se brinete za nas koji imamo dionice, blabla… Ako se za koga brinete pišite mu privatnu poruku.

Ovo nije forum istomišljenika ili "prodavača magle" i ne možete Vi određivati tko će i kako pisati.
Činjenice se ne mogu i ne smiju sakrivati.
Pozdrav
[/quote]
Nisam rekao da zabranjujem-ako ste shvatili pročitano, već sam zamolio da kažete ZAŠTO? Dao sam vam neke opcije pa se izjasnite ako vam nije teško. Hvala.

neće uvijek biti ovako.


Zanimljiva je činjenica da na temi INGRE piše 90% onih koji nemaju INGRU niti je žele imati. U čemu je kvaka? Zar tako liječite svoje frustracije zbog nekih davnih gubitaka? Zar je u pitanju samo hranjenje i likovanje nebili i susjedu crkla krava? Neznam što je prosvijetlite me. Hvala.
Samo nemojte ono da se brinete za nas koji imamo dionice, blabla… Ako se za koga brinete pišite mu privatnu poruku.

kako nema kad mali drze 60% dionica ingre. Lp

New Report

Close