INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za probiti 8 kn treba pobrati preko 31.000 dionica INGRE…to su vidljive količine + što ima masa skrivenih naloga pa je taj broj vjerojanto preko 50.000 komada…cijela kupnja (vidljiva) Ingre je oko 35.000 komada…tako da nisam optimist oko razvoja situacije ovdje [sad]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje!


Na ovoj ingri se više uopće ne mogu snaći. Gledam količine na bidu, pa poredak cijena. I onda pročitam ukupnu sumu i to je smiješno

Baš tako, prije je 26.000 protrgovanih dionica Ingre imalo ukupan promet od preko 10 miliona kuna i to ne jednom, a sada pišljivih 190.000 kn! Jadno, da! Nashvatljivo također, istina!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



zadnja 7,26….
očito su inverter i mrgud opet fulali s TA da je dno na 7,50 kn
pitanje je dokle će padati ovaj puta? hoće li probiti 7 kn?
jer kleli su se mnogi da neće ni ispod 9…pa da neće ispod 8…a svaki mjesec propadne ispod jedne okrugle brojke [rolleyes]

ovdje više ne vrijedi ništa, ni TA ni FA, ovdje je problem što nema više nikoga dovoljno hrabrog da krene u kupnju jer ga na prodaji čeka brdo željnih istovara. što prije shvatimo da je trgovanje ingrom van svake pameti biće nam lakše jer ovdje je jedini lijek isključiti gledalicu i zaboraviti da uopće imemo tu dionicu koja je primjer prostituiranja trgovanja na ZSE. na kraju će svi biti gubitnici samo je pitanje ko sa kojim minusom. moj minus je već dovoljno velik da me boli glava – prosjek 10 kn.
[/quote]


Danas novo dno-super. kako li se osjećaju oni koji su priželjkivali 8 kn i dobili pa kupili na margin? Sada drugi njih ugrožavaju i hoće po 7,50, pa kada dobiju onda će i oni plakati na 7,00 a drugi priželjkivati 6,00. I dokle tako majstori??? Svi kupujete svi gubite. Do 0 kn, dalje neće ići, pa vi potjerajte nizbrdo i gubite po prihvatljivih 3-5% i tako nekoliko puta režite pozicije. Vidim nema dežurnih pljuvača koji su na 9,80 drukali za pad na 8. Sada i oni strepe da im margin ne pukne na 7,00 dok im drugi drukaju na tu cijenu i niže.
Hoćemo li se opametiti i zarađivati na rastu ili i dalje mislimo da se može zaraditi na padu???

Naravno da si blizu istine. Svi gube. No sada nije vrijeme gledati gubitke već kupovati ako se ima čime. Na cca 50 kn će biti svejedno da li si kupio po 7,30 ili 8. Naravno to važi samo za investitore jer burekdžije idu van već na 8,50 i niže.

neće uvijek biti ovako.

Katastrofalno poigravanje s dionicom i potpuno obezvrijeđivanje kapitala.

Da li je netko od vas čuo "glasine" da je netko od vjerovnika koji su dobili dionice bio i jedan "vjerovnik" koji nije poslovao sa Ingrom, te da je taj koristio te velike količine dionica da njima spusti cijenu. Razlog??? Što mislite koliko je to moguće? Tko zna, jer se prodaje kao da je dobio badava!? A i prodaja nekih među prvima u top5 je sumnjiva-možda se znalo kuda će ići i zašto.
Ima li netko da kopira prvih 10-ima li promjena? Hvala.

neće uvijek biti ovako.

S novom vladom pocinje trend rasta…

Slijedi i izgradnja poslovne zgrade Atlantske plovidbe ukupne vrijednosti 25 milijuna EUR,
gdje se INGRA pojavljuje u ulozi suinvestitora!?

INGRA je zajedno s Atlantskom plovidbom suvlasnik Hotela Lapad d.d., gdje je tokom
godine rekonstruirala i modernizirala kapacitete koji će doprinijeti podizanju kvalitete
smještaja.


INGRA je zajedno s Atlantskom plovidbom suvlasnik Hotela Lapad d.d., gdje je tokom
godine rekonstruirala i modernizirala kapacitete koji će doprinijeti podizanju kvalitete
smještaja.

Ingra ima 2,5 puta veći dug od imovine……, a i dalje posluje s gubitkom [tongue]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


S novom vladom pocinje trend rasta…

Nije problem vlada već uprava.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU



Čemu panika,ne pada od jučer već pada dvije godine ,već sam nekoliko puta ponovio ,ne kupovati neglede na cjenu ,do pozitivnih vjesti i konkretnih ugovorenih poslova,napominjem ne jednog nego nekoliko kvalitetnih i dugoročnih profitabilnih projekata koji će donjeti kvalitetne promjene u kvartalnim FI,polugodišnjim i godišnjim FI.

Problem je sto bi onda (i prije nego sto bi se ti poslovi doista i objavili) cijena vec bila na kojih 30ak kn. Pitanje je naravno hoce li takvih poslova uopce biti.

[/quote]
Ovdje je v++g odnio šalu,raspad sistema u toku.
Nevjerujem da bi cijena bila 30 kn, za to treba duži pozitivni period i ima dosta vremena za kupnju,ali samo nakon minimalno dva pozitivna poslovna kvartala.

navodno ne ide prodaja stanova ni u dubrovniku
ne znam dal ima kakvih akcija plati 1 dobis 2

Postanite Eu-robovi

New Report

Close