INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

93 000 kom do 9,00kn na kupnji. Ista količina dionica nalazi se na asku do 17,90 kn.
Pozdrav svima.

neće uvijek biti ovako.


superhik, mislite da će Ingra jedina stajati dok druge dionice rastu? nisam baš siguran u to [rolleyes]

Mislim da ingra vrijedi puno, puno više, ali isto tako mislim da oni koji su unutra ne trebaju dizati cijenu i dozoliti burek majstorima da izađu van jer će oni ponovo rušiti kako bi kupili niže. to se ponovilo već mnogo puta i opte će ako nasjedenmo. Pustimo ih da uživaju kao dugoročni dioničari ingre i neka djele istu sudbinu sa nama koji smo ušli na većim cijenama i koji ćemo čekati cijenu preko 20 kn. LP

Ma daj superhik odluči se! Ne govori kontradiktornosti. Pa baš ako ne dižeš cijenu nećeš nikad dočekati tih 20 kn. Buregdžijama treba dati da se iskrcaju ali ne nasjesti na pokušaje rušenja cijene. Kako misliš da ćeš ih natjerati da dočekaju 20 skupa s tobom? Preko noći? Trejdanje će se smanjiti kad vide da su se iskrcali a da za opet ući moraju dati više i da su dio zarade propustili.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Od 8.17 – 8,36 ( prosjek ) je protrgovano oko 180.000 kom u tri dana. danas je prošlo preko 20.000 po prosječnoj cijeni od 9.09 što znači da su teoretski mogli zaraditi cca. 15.000 kn a to je jako puno bureka, a oni to ipak ne zaslužuju. zato povucimo se sa bida i pustimo ih da se uspaniče. još im je ostalo najmanje 100.000 komada zarobljeno a oni nisu navikli biti u dionicama duže od 7 dana. Neka nam prodaju po 8 kn ili neka djele sudbinu sa nama. LP

Moja strategija………..kupiti šta veći broj po dobroj cijeni,ako im je target cca 8,50 meni paše,oni nek istresaju,a poslije neka plaču.Kupit šta više dionica i čekati iduća dva tjedna do mjesec dana.SRETNO.

peyo

dobro je ovo…od 8kn do 9 kn,poludobar odbijanac ,slicno igh sa 2 nule vise…samo steta mali volumeni

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pričekajte da se ask spusti,onda tepi.

peyo

Do 9,40 su njihovi nalozi……..do kraja dana će nesti,ili će sami prodati illi vuš……….ali pričekajmo dug je dan.

peyo


Moja strategija………..kupiti šta veći broj po dobroj cijeni,ako im je target cca 8,50 meni paše,oni nek istresaju,a poslije neka plaču.Kupit šta više dionica i čekati iduća dva tjedna do mjesec dana.SRETNO.

Aha, kako da ne…. [bye] [bye]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Ma daj superhik odluči se! Ne govori kontradiktornosti. Pa baš ako ne dižeš cijenu nećeš nikad dočekati tih 20 kn. Buregdžijama treba dati da se iskrcaju ali ne nasjesti na pokušaje rušenja cijene. Kako misliš da ćeš ih natjerati da dočekaju 20 skupa s tobom? Preko noći? Trejdanje će se smanjiti kad vide da su se iskrcali a da za opet ući moraju dati više i da su dio zarade propustili.

Neće oni čekati 20 kn već će izaći kad vide da ne nasjedamo na njihove navlake.

opet šišanje, nemrem verovat



Ma daj superhik odluči se! Ne govori kontradiktornosti. Pa baš ako ne dižeš cijenu nećeš nikad dočekati tih 20 kn. Buregdžijama treba dati da se iskrcaju ali ne nasjesti na pokušaje rušenja cijene. Kako misliš da ćeš ih natjerati da dočekaju 20 skupa s tobom? Preko noći? Trejdanje će se smanjiti kad vide da su se iskrcali a da za opet ući moraju dati više i da su dio zarade propustili.

Neće oni čekati 20 kn već će izaći kad vide da ne nasjedamo na njihove navlake.

[/quote]

Pa ti si sam napisao da ih želiš uvaliti u dugoročne. Ja te pitam kako? Ako kupe po ovim cijenama čime ćeš ih natjerati da ne prodaju za 10 ili 20%? Daj se saberi. Ovo što ti govoriš nigdje nema: nemojte da cijena poraste da ne bi neki zaradili. Meni se samo čini da si ti ostao bez dobrog dijela dionica a sad te strah ući da ne bi možda opet palo na 8 ili niže.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close