INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta ste svi zadovoljni, mirovinci izgubili 400-500 milijuna kuna , a vi presretni. Čestitam.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Nova prilika za one koji se žele iskrcat, a u top desetki ih ne nedostaje!

Već u Srijedu će se javiti jedan veći sakupljač DDJH da je to u ovom trenutku loše, jer INGRU kako je neko pisao gore za mjesec – dva se moglo na aukciji stečaja kupiti za 1 kn, al eto pojavio se salvator DDJH koji nema na računu niti za 5 % INGRE!

PS Dobro je neki dan napisano, DRŽAVA SPAŠAVA GRAĐEVINARE KUPUJUĆI UDJELE U ISTIM ovo je istaa stvar samo drugo pakiranje

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

O kojem vi iskrcaju govorite, pa mirovinci da sve prodaju neće dobit 1milijun eura, a uložili su barem 50 milijuna.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

ja smješniju i luđu vijest još nisam vidio na ZSE. aa je prvi april shvatio bi ali ovo je doista nevjerovatno. jedan posrnuli kupuje drugoga (a čime točno????!!!!) i još se više zadužuje. pa što ovi iz đure sebi oće prerezati i zadnji konac o kojem vise. pa tko će iskupiti najesen obveznice koje dolaze na naplatu ingri i ostale kamate svih drugih obveza. milijarda kuna duga i gomila imovine založena. ajme!!! ovo je postala groteska. ajde ju molim vas sutra dignite malo ispod tog ponderiranog prosjeka od 5,979576889 pa da iskrcam svojih 20k, ionako sam u minusu od 5,00 ulaza i da završim zauvijek s ovom smijurijom.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

preuzimanje po 5 kn, tragikomično…
i to od DDJH, Bogu za plakati [cry]
a neki ovdje pričaju o velikom potencijalu Ingre [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


http://www.poslovni.hr/vijesti/duro-dakovic-zeli-preuzeti-ingru-210399.aspx

bilo bi interesantno sada cuti nase dezurne forumase (mozda najprije fahrudina, zztopa, vatrenog1, borism, bisakovi i druge) koji su stalno prorokovali stecaj ingre da nam prokomentiraju gornji post.

bas me interesiraju ti komentari.


Ovo je svakako "spas" za dioničare ingre.Cijena viša od trenutne je upravo nevjerovatna mogućnost
no mislim da će to srušiti cijenu dionice potencijalnog preuzimatelja.
Pozdrav

Sad je jasno zašto je Ludvigerica prodavala. Da spusti cijenu što više.

DDJH preuzima Ingru- većinski paket..znači, Ingra ostaje i dalje pod tim imenom i kapitalom na burzi- samo je većinski vlasnik DDJH ? Bill …? pomoć…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Jadno i prejadno, nemam riječi. Umjesto da nađu neko jako ime u građevini, država je naredila DDJH da pokuša preuzeti Ingru i uvali sebe i Ingru u još veća g…..
Stvarno sam razočaran razvojem događaja [embarass]

Ja im se sigurno neću odazvat na ponudu, radije u stečaj nego ovo

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ovak,već mogu zamisliti tko će graditi energetska postrojenja koja su nedavno najavljena da počinju s realzacijom.."Ingra osim važnih referenci na inozemnim tržištima, stvaranih godinama, ima i prepoznati brend, a Đuro Đaković tome može dodati sadržaj poput opreme i usluga u energetici, industriji i različitim infrastrukturnim projektima, koji bi u zaokruženoj ponudi mogli postati još konkurentniji. Zato u ovom potencijalnom preuzimanju što se transfera znanja i tehnologija tiče vidimo znatne sinergijske efekte u našim divizijama graditeljstva i infrastrukture te industrije i energetike, a za sve četiri divizije Đure Đakovića, uključujući obranu i promet, očekujemo efekt otvaranja novih tržišta odnosno jačeg proboja na postojećima."

kad te država "čuva" nema zime… [thumbsup] [cool]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

ovo je kriminalno, 100 mil. kuna za "spašavanje" 125 radnih mjesta.
mogli su zaposlit pola slavonskog broda s tim.


Šta ste svi zadovoljni, mirovinci izgubili 400-500 milijuna kuna , a vi presretni. Čestitam.

bas zato cemo vidjeti kako ce mirovinci reagirati. koliko znam, oni ne moraju pristati na ponderirani prosjek ako se bude preuzimao veliki paket ili cak kontrolni paket. tada se obicno prodaje po realnoj vrijednosti, a ne onoj kolika je trenutno na burzi. a realna vrijednost bi trebala biti bitno veca od ponderirane. zato drzim da je ponderirani prosjek (6kn) minimum, a vjerujem da ce biti i bitno vise.

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja


ovo je kriminalno, 100 mil. kuna za "spašavanje" 125 radnih mjesta.
mogli su zaposlit pola slavonskog broda s tim.

Šta nije,220.000.000,00??! [cool] [cool]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Jedinica! Pa dobro, moramo ili nemoramo prodati dionice Ingre???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Diadra,samo ću reći 2mjesec,ako ne i više!!neka igre počnu!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

New Report

Close