INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ina je pokazala svoju snagu prije cca godinu dana i Croby je završio neočekivano na 2000………..i opet će,a to povlači za sobom skok svih dionica pa i Ingre.Ako uz put izleti neka dobra vijest,ingra kreće u oporavak.A dobrih vijesti ima fest samo se čeka potvrda i objava.A osobno za mene ona vijest da je zgradu dobio Tromont isto kao da ju je dobila Ingra.Zašto -vidjet ćete sami.

Super je ovo. To je kao da tražiš curu pa dobiješ dečka i to je isto [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Slabo se komentira kaj bu sa dionicom kada se odblokira Ina…
po meni ekipa će izlaziti iz svega da se navrijeme utrpa u INU i pričeka mađarsku raketu za vasionu [thumbsup]
Ovdje će biti prilike za jeftin dokup i daljnje snižavanje prosjeka.
Ostali??

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

INGRA će zato graditi nautičku luku???
Hrabri potezi rušitelja. A i nije tolika hrabrost kada je kupcima utjeran strah u kosti i čekaju na bidu. Dobre informacije zlata vrijede. Zaista će se morati i ovo pročešljati nekim državnim organima. Možda je sve čisto? Hmm, legalnih pljački ima na sve strane, ima rupa u zakonu koliko vam drago. Sve u svemu, uživajmo u životu u još jednom danom nam danu. Pozdrav svim ljudima dobre volje.

neće uvijek biti ovako.


Slabo se komentira kaj bu sa dionicom kada se odblokira Ina…
po meni ekipa će izlaziti iz svega da se navrijeme utrpa u INU i pričeka mađarsku raketu za vasionu [thumbsup]
Ovdje će biti prilike za jeftin dokup i daljnje snižavanje prosjeka.
Ostali??

Ovdje se odvija sve po planu i programu. Netko će izgubiti puno, netko će zaraditi dobro. INA ?? bit će nešto kao s IGH, davno sam to pisao pa su se pojedinci smijali. Sjećate se kada jr IGH u danu bio 3500, ja sam gvorio bješte van .. TO JOŠ DANAS ide ispod 3000.. mrgud – braco lud.. i što bi, otišlo 3-4 puta. gore/dole, Ista situacija biti će s INOM, puno je vremena prošlo a kuna naših nisu zaradili…. pred nama je !!
LP

Sokol ga nije volio ... Mrgud !!

Nalozi od 8,13 do 8,50 su naši burek majstori………poslije je put otvoren.Moglo bi to biti jako dobro.

peyo



Ina je pokazala svoju snagu prije cca godinu dana i Croby je završio neočekivano na 2000………..i opet će,a to povlači za sobom skok svih dionica pa i Ingre.Ako uz put izleti neka dobra vijest,ingra kreće u oporavak.A dobrih vijesti ima fest samo se čeka potvrda i objava.A osobno za mene ona vijest da je zgradu dobio Tromont isto kao da ju je dobila Ingra.Zašto -vidjet ćete sami.

Super je ovo. To je kao da tražiš curu pa dobiješ dečka i to je isto [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
I ovo je isto ko da je dobila Ingra…
Vaš link

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Slabo se komentira kaj bu sa dionicom kada se odblokira Ina…
po meni ekipa će izlaziti iz svega da se navrijeme utrpa u INU i pričeka mađarsku raketu za vasionu [thumbsup]
Ovdje će biti prilike za jeftin dokup i daljnje snižavanje prosjeka.
Ostali??

Prije će biti da će se oni koji su već mjesecima zaglavljeni u INI iskrcati i požuriti uktcati u INGRU po cijenama malo više nego ništa i čekati raketu posle dokapitalizacije u kešovini i drugim pozitivnim vijestima.

neće uvijek biti ovako.

Sad je razlika K-P tako mala da se već isplati skidati s prodaje…zato, iako čekam i na bidu, danas sam počeo grickati i s aska [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

U rasponu od 1kn 70 000 na kupnji. Ovo još nikada nisam vidio. Nema interesa za ovu dionicu , haa?

neće uvijek biti ovako.

Nula bodova…

http://www.atlant.hr/novost_opsirnije.php?id=348

"Inače, uz glavnog izvođača Tromont d.o.o. radove će u pojedinim fazama izgradnje izvoditi još i Geotehnika Inženjering d.o.o. Zagreb i Kamgrad d.o.o. Zagreb na temelju Sporazuma o poslovnoj suradnji koji su sklopili sa Tromont d.o.o. "

Bid jača, već je 87k. Ask isti… Burekđije žele nazad? Treba zaradit za sutrašnji burek?

I kako se dogovoriti i ostati nisko na bidu kada kolege skidaju sa aska??? A nije ni čudo da skidaju kada je badava a njih svrbi kešš pred dobro izvješće.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close