INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po ovim kečevima vidim da Vas je mnogo koji ste zadnjih dana prodali. To me jako, jako raduje, jer je logično da će te se svi poželjeti i vratiti. Bit će gužve na "uskim vratima". Možda već sutra, rano!


Većina ovih što "glumataju" prodaju na asku trguje preko Agrama, u to sam uvjeren jer su počeli u zadnja dva dana obilato koristiti špekuliranje sa skrivenim nalozima, a Agram ih je uveo u petak, tj. upravo kada su ih ovi i počeli koristiti.

Pa kad već znaš kad ih je Agram uveo onda valjda i znaš da ne mogu biti manji od 20000 kn, a koliko vidim ima i onih s kojom stotinom komada koji su skriveni. Prema tome ne donosi takve zaključke. Uostalom kao da je bitno preko kojeg brokera idu.

tu smo negdje..da se prisjetimo .mrgudov graf sa mojim dodacima…7.50 cca…tako kaze graf…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Po ovim kečevima vidim da Vas je mnogo koji ste zadnjih dana prodali. To me jako, jako raduje, jer je logično da će te se svi poželjeti i vratiti. Bit će gužve na "uskim vratima". Možda već sutra, rano!

Netko ih je uvjerio da to ide do 6,50 pa prodaju od 8-9. Biće [angry]

neće uvijek biti ovako.


INGRA D.D./REDOVNA DIONICA INGR-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. OPPENHEIM IGOR 773.908 5,71 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. PBZ D.D. 760.305 5,61 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 603.877 4,46 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 564.324 4,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. DOM HOLDING D.D. 516.658 3,81 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 511.349 3,78 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. TEHNIKA D.D. 451.800 3,34 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./KVARNER VIENNA INSURANCE GROUP D.D. 380.759 2,81 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. LUDVIGER JASNA 338.850 2,50 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. TROMONT D.O.O. 319.970 2,36 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 38,55

Vas interesira samo broj 2.
Pratite redovito!
Ako vidite promjene biti će Vam jasno da se ne zahebavam!
Uz to, ovim postom prestajem sa pisanjem na ovoj temi.
LP


pbz skrb radi isto što i romf u 2.3. mjececu, krate poziciju za dionice uzete iz drugog dokapa. romf se skratio za cca 310000 kom i vratio se na količinu prije zadnjeg dokapa a pbz se skratio za cca 250000kom. zbog romfa je cijena pala na 13 a špekulativno na 11. zbog pbz pala na 9,a špekulativno na 8. nakon iskrcaja romfa, RBA ulazi u ingru, nakon ovog iskrcaja pbz-a , pbz kupuje komercijalne zapise??? bravo uprava, svaka čast za ovu ingrariju.


tu smo negdje..da se prisjetimo .mrgudov graf sa mojim dodacima…7.50 cca…tako kaze graf…

Dobar graf kolega Inverter! Po njemu sutra svi trebaju prodati po 8, da bi onda kupovali po 7,5.
Nemam ništa protiv, preživjeli smo pad sa 400 kuna na 8, dakle pad za punih 392 kune (tri stotine i devedeset dvije kune) pa će mo preživjeti i tih pišljivih pola kune.
Eto, sutra ću se postaviti na kupnju po 8 kuna sa ovo još malo crkavice od keša što mi je ostalo, a Vi poslije kupujte po 7,50. Uopće se neću naljutiti zato što će te Vi poslije kupiti jeftinije. [cool]

@bananarama
pa zar vi niste bankrot ?
po vama je ingra trebala na 22 kn
e blago nama s vama



tu smo negdje..da se prisjetimo .mrgudov graf sa mojim dodacima…7.50 cca…tako kaze graf…

Dobar graf kolega Inverter! Po njemu sutra svi trebaju prodati po 8, da bi onda kupovali po 7,5.
Nemam ništa protiv, preživjeli smo pad sa 400 kuna na 8, dakle pad za punih 392 kune (tri stotine i devedeset dvije kune) pa će mo preživjeti i tih pišljivih pola kune.
Eto, sutra ću se postaviti na kupnju po 8 kuna sa ovo još malo crkavice od keša što mi je ostalo, a Vi poslije kupujte po 7,50. Uopće se neću naljutiti zato što će te Vi poslije kupiti jeftinije. [cool]
[/quote]
zadnja danas 8,20 kn, do 7,50 je 0,7 kn, skoro 10%, nije za baciti [wink]

Nemojte dizati cijenu jer ću ubrzo imati za 12000 dionica, ako bude ova cijena


@bananarama
pa zar vi niste bankrot ?
po vama je ingra trebala na 22 kn
e blago nama s vama

Ovdje i sami otkrivate da ste dio "ekipe"! Inače loše pratite moje postove, popušta Vam koncentracija, ili ste me pospremili u pogrešan pretinac! Po meni je Ingra trebala na 30, a ne na 22!
[smiley]

Bez promjena u top 10 u zadnja dva tjedna.

… kod ingre ima dvi stvari koje treba imati u vidu…. irački dug cc. 90-100 mil. kuna i upravna zgrada oko 80 mil kuna ( nije u bilanci zbog sudovanja oko zemljišta na kom je izgrađena)… a samo to je cca. 15 kuna po ddionici

DAJ PET !!!

New Report

Close