INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




dragi mimo baci oko na stranicu broj 3689 pa ćeš vidit što si pisao,pozdrav

Onda se nije znalo o novoj recesiji i raspadu sistema 🙂
[/quote]
… koja recesija kolega …koji raspad sistema …. sve je pod kontrolom a zse pogotovu
[/quote]

Ne kažem ja da nije. To nas tabloidi zastrašuju 🙂

http://en.wikipedia.org/wiki/Ingra


http://en.wikipedia.org/wiki/Ingra

E ova vrijedi više od 8 kuna [thumbsup] [smiley] [wink] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Ništa novo,još jedan miran dan,bid se drži,muljatori pobijeđeni,bid je stalno na 20 lipa od aska,i prodaju iz očaja.Ona obećanja na 7 kuna,na 5 kuna…………….trla baba lan,eno cjenkao sam se dva sata pa ništa.Nego da mi skupimo sa preostalom lovom šta se skupiti može pa lagano u proboj,up,up,up………..Čekam prvu dobru vijest.Sretno Ingraši,a oni kojima lova ne treba…….prodajte meni………ipak sretno.

Ako dopuštate drugačije viđenje…
Ekipa se fino istresa bez da jako zaplaši one kojima se istresa. Ni sami ne vjeruju da plan tako dobro funkcionira.
NAkon što se brutalno istresu, novim nalozima pokušavaju prikazati "interes" za kupnju. I ekipa guta udicu…Izgleda kao da postoji interes, a cijena pada i pada.
I Peyo pitanje-dva na kraju: Pa zašto, pobogu, se cijenkaš na razinama 8, 30-8,32 kada je cijena išla do 8,01??? [shocked] [shocked]
Vidljivo je da je more dionica koje čekaju kupca. Ako toliko želiš kupiti postavi se odmah ispod 8 kn i siguran sam da će ti želja biti ispunjena.
Fino dobiješ toliko željene dionice, a i prosjek se snizuje [thumbsup] [thumbsup]
Ali pravi branitelj bi se postavio više i dao koju lipu više i time izazavao divljenje zajednice [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

@vatreni
Ja sam kolegama ingrašima savjetovao da se ne skida prodaja, pogotovo ne do 9 kn, ali uzalud. Jedan mudrac poskidao je 20.000 komada, cijena je čak krtko otišla preko 9 kn i onda opet nazad! Par dana nakon toga, točnije jučer, cijena je pala sve do 8,01 kn.
Očito se ljudi emotivno vežu uz svoje ulaganje i pošto poto žele biti u pravu pa makar im to donosilo dodatne gubitke.
Ako već netko stalno izlazi van, treba ga pustiti da izađe po što nižoj cijeni jer ovako se ni njemu ne žuri prodati kad vidi da je cijena stalno u rasponu 8-9 kn….a onda kad drugi vide da stojimo počnu i oni prodavati jer se boje ostati par dana u dionicama da ne dođe neka loša vijest [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Tragikomično, zar ne? Je li to još uvijek ona ista Ingra od prije 6 mjeseci, da mi nije štogod promaklo?
Šestomjesečni grafovi dole!
[rolleyes]
Ovakav spust ni Janica ne bi “savladala”!





dragi mimo baci oko na stranicu broj 3689 pa ćeš vidit što si pisao,pozdrav

Onda se nije znalo o novoj recesiji i raspadu sistema 🙂
[/quote]
… koja recesija kolega …koji raspad sistema …. sve je pod kontrolom a zse pogotovu
[/quote]

Ne kažem ja da nije. To nas tabloidi zastrašuju 🙂
[/quote]
Kontrolirano se naša lijepa pomalo vodi u bescijenje koje će kontrolirati moćnici. Ekonomski rat i ekonomsko zauzimanje ili uništavanje je najperfidniji način borbe. Naravno sve to dugo traje pa je teško primijetiti i povjerovati. Na ZSE se kontrolirano ruši. Sve je isplanirano. Teško je to vjerovati a neki ne žele vjerovati jer im odgovara. Na kraju će dobiti mrvice samo oni koji su strpljivi i koji imaju debele živce. Pozz svima.

neće uvijek biti ovako.


Tragikomično, zar ne? Je li to još uvijek ona ista Ingra od prije 6 mjeseci, da mi nije štogod promaklo?
Šestomjesečni grafovi dole!
[rolleyes]
Ovakav spust ni Janica ne bi "savladala"!

Nije ista INGRA. U međuvremenu se dobio posao preko 50 tisućaka eura, tranše zapisa se smanjuju a negativno poslovanje prešlo u pozitivno. No sve ovo ima svoj planski smisao. Pozz

neće uvijek biti ovako.

Ne prolazi baba svaki dan sa kolačima. Tko zna hoće li nam i danas netko prosuti humanitarne dionice do 8,01? Strpljivo-do kada? Pomalo, vrijeme ionako prolazi.

neće uvijek biti ovako.

a ma…ja odustajem od trgovanja dok se ne poveća likvidnost na cijeloj ZSE…što mi vrijedi da sad kupim i po 8,32 kn (što je doista jeftino), kad će za par dana biti još jeftinije, a odbijanaca nema da mogu prodati kupljeno…mi samo tonemo i tonemo, jedina razlika je da neke dionice tonu brže, a neke malo sporije [embarass]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi






dragi mimo baci oko na stranicu broj 3689 pa ćeš vidit što si pisao,pozdrav

Onda se nije znalo o novoj recesiji i raspadu sistema 🙂
[/quote]
… koja recesija kolega …koji raspad sistema …. sve je pod kontrolom a zse pogotovu
[/quote]

Ne kažem ja da nije. To nas tabloidi zastrašuju 🙂
[/quote]
Kontrolirano se naša lijepa pomalo vodi u bescijenje koje će kontrolirati moćnici. Ekonomski rat i ekonomsko zauzimanje ili uništavanje je najperfidniji način borbe. Naravno sve to dugo traje pa je teško primijetiti i povjerovati. Na ZSE se kontrolirano ruši. Sve je isplanirano. Teško je to vjerovati a neki ne žele vjerovati jer im odgovara. Na kraju će dobiti mrvice samo oni koji su strpljivi i koji imaju debele živce. Pozz svima.
[/quote]
ista priča još od kad je dionica bila na razinama 40kn. prestanite zavaravati i sebe i DRUGE!

sve ok mimo ,samo da ne misliš da te se diram bzvz,pozdrav 🙂

New Report

Close