INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svi koji misle da se blokada računa može riješiti bez većih problema u zabludi su jer bi to sama uprava napravila da je bilo moguće u proteklih 60 dana i ne bi riskirala da joj bilo koji vjerovnik od jučer može poslati zahtjev za stečaj.
Na žalost, Ingra je sad već tema dana, čak je bilo jučer o tome i na txt HRT-a, a vjerojatno je samo pitanje dana kad će se prilog o tome naći u nekom od TV dnevnika. Problem je što Ingra ima velike kreditne obaveze koje dospijevaju svaki mjesec, a kako su računi blokirani već 2 mjeseca,uvjeren sam da se kredtine obveze nisu mogle izvršavati, što implicira da se ne radi o samo 5 milijuna kuna blokade nego su se vrlo izvjesno naslagali novi milijunski iznosi blokade u redosljedu plaćanja pa je pravo pitanje kolika je SADA teška blokada Ingrinog računa? Ako ima netko taj podatak neka bude ljubazan i podijeli to s nama.
Kao mnoge kolege, i ja smatram da je jedina slamka spasa za Ingru država, no ako država i uđe u jedan takav deal sigurno će Linić gledati da izvuče Arenu što jeftinije za državu, tj. da Ingri dade samo toliko keša da odblokira račun(e) i otplati manji dio kredita, a onda će se Ingra morati snalaziti sama. U tom slučaju pitanje je što bi Ingri ostalo osim velikih dugova jer Srebrnjak i Dvori lapad su većinom prodani, a koliko znam ostale imovine nema puno….
[rolleyes]

Ima najmanje 100 000 000 kn na JUMBES banci u Beogradu na ime izvedenih radova na Bliskom istoku u toku 80-tih.

Ima najmanje 100 000 000 kn na JUMBES banci u Beogradu na ime izvedenih radova na Bliskom istoku u toku 80-tih.
[/quote]

imam i ja u banci par miljona do kojih ne mogu doći
sta ti mislis da je to samo tako dobiti 100 milja kao da su to kiflice kikiriki
taj novac nemojte očekivati tako skoro
imate na netu cijelu epopeju tko je radio, tko je oštećen, tko je prvi u redu za naplatu, grčke trilogije su štivo za malu djecu prema ovome
to s Iračkim dugom je Trojanski konj koji je uprava bacila u igru da održi firmi nos nad vodom dok Titanic tone i tone
vi vjerujte dežurnim drukerima tipa banane koji vam prodaju foru tamo još od ne znam kojih razina i nadajte se da će sve biti u redu, ali znate i sami kako se kaže za Nadu
pa vidite da se ni uprava ne oglašava, dionica pada li pada
još vam jednom ponavljam lako će se izvući igrači iz top 10, openhajm ludviger su prodavali u euforiji po 40-60k fondovima i stavili su si 10ine miliona u džep
fondovi su ionako naše plaće i penzije i tu se lova ionako zamračuje, kao da netko odgovara zbog krivog investicijskog plana
stečaj je pred vratima a ekipi u dionicama papirići u ručicama

Postanite Eu-robovi


nemam nekakve veze sa dionicama ali mi nije jasno tko kupuje dionice firme koja je u velikim problemima, evo danas ingrinih prodano za 650000kn????

Između ostalih kupuje i ova ekipa sa foruma koja viče to je vuk, to je vuk(stečaj)

neće uvijek biti ovako.

do donje blokade (3,98 kn) ima 15-20.000 komada [rolleyes]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Nemojte se nadati da ce fondovi nesto puno izgubiti na Ingri.
to sto ce izgubiti mogu vratiti 20X ako drzava pocisti situaciju sto ce dovesti do rasta vrijendosti RH bonda a on cini preko 50% ulaganja.

Tako da vam briga nesto OMF i drzavu za Ingru.
to sto ce 100 ljudi na ulicu i nije neka stvar, dnevno ih ide 300.

A da je rijec o nekom izvozu, i bas nije

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Jučer su prodali najnervozniji, danas prodaju pesimisti, a od sutra ostaju samo optimisti.

Hoće li ili neće li se Upravo uskoro očitovati… zbog:

Zagrebačka burza – nadopuna vezana uz segment promatranja – INGR

10.7.2012 10:20:58

Sukladno čl. 424. Pravila Zagrebačke burze, Burza je razvrstala dionice INGR-R-A u Segment promatranja radi neprovjerenih medijskih napisa o mogućem stečaju društva

???

zadnje očitovanje Uprave na neprovjerene medijske napise glasilo je:
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/9tWMB3Q8QPpdPBEHbIzcKA==.pdf

Ma vidjet ćete da će se izvući..Ozbiljno..Ne zezam se..Čini mi se..Možda..
Igore!!!

smiješno kako ekipa trpa "kupovne naloge" daleko ispod blokade, pa čak 10.000 komada na 0,95 kn..pa šta mislite da će netko nasjesti na te fore i povjerovati da je bid naglo ojačao? [lol] [bye]

evo još jednog sa 40.400 komada (ukupno 404 kn) po 1 lipu [lol]

Danas ide optimistično očitovanje Ingre na upit ZSE, nemojte se igrati sa svojom imovinom, odbijanac je više nego izgledan.


Danas ide optimistično očitovanje Ingre na upit ZSE, nemojte se igrati sa svojom imovinom, odbijanac je više nego izgledan.

Imovinom? [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

manipulator je sada stavio 500.000 komada (ukupno 5000 kn) po 1 lipu! pa gdje je HANFA da ovo sankcionira, prave se da ne vide ovo?!? (ako vam treba slika kao dokaz, usnimio sam i rado ću vam je proslijediti)



Danas ide optimistično očitovanje Ingre na upit ZSE, nemojte se igrati sa svojom imovinom, odbijanac je više nego izgledan.

Imovinom? [lol]
[/quote]

Ti je očito nemaš, pa vrtiš tom glavinom, već ste tako sa sličnim pričama gurali na 3,80 i poslije se na 12,75 hvalili sa prodajom uz 200% zaradu. Nema vam ovdje više naivaca, svi drukovi su vam gubitak vremena usred ljeta, nitko više ne nasjeda. Prodajte gospodo ili drugovi, 200 000 komada ispod 4 kune pa
ćemo se malo zamisliti.

Nije me bilo neko vrijeme a vi na 4 kune [shocked] [shocked]
Pa dobro kaj je to [shocked] [shocked]
Kolega gmaz???? Kolega megidio??? Ostali dugoročni????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close