INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ušo i izašao. Igra sa 50 000 kn. 16 700 u 2 dana. Ja više nego zadovoljan. [cool]
I dalje mislim da je dionica (i firma) loša, samo je povremeno raj za trejdere.
Nisam neki trejder, ali ugrabim priliku kad ju vidim. [thumbsup]
Mislim da će još možda narasti do ispod 10 kn, a onda ide ubiranje profita. Ulazim ponovo na razinama ispod 8.
Do tada lijepi pozdrav priljateljima i Peyi [bye] [bye]

Nisam znao da je u dva dana Ingra narasla 33,4%, hehe.
Matematika ti nije jača strana, ali bitno da si ti zaradio 16700Kn…

[/quote]
ma kak ne kužiš-on je više puta kupio na dnu pa prodao na vrhu! Meni se čini da je mogao i više…
[/quote]

I još kaže da nije neki trader… [thumbsup]
Ali u jednom se vara- vidimo se ponovno na oko 14! [proud]




Ušo i izašao. Igra sa 50 000 kn. 16 700 u 2 dana. Ja više nego zadovoljan. [cool]
I dalje mislim da je dionica (i firma) loša, samo je povremeno raj za trejdere.
Nisam neki trejder, ali ugrabim priliku kad ju vidim. [thumbsup]
Mislim da će još možda narasti do ispod 10 kn, a onda ide ubiranje profita. Ulazim ponovo na razinama ispod 8.
Do tada lijepi pozdrav priljateljima i Peyi [bye] [bye]

Nisam znao da je u dva dana Ingra narasla 33,4%, hehe.
Matematika ti nije jača strana, ali bitno da si ti zaradio 16700Kn…

[/quote]
ma kak ne kužiš-on je više puta kupio na dnu pa prodao na vrhu! Meni se čini da je mogao i više…
[/quote]
Nije, gore kaže, ušao i izašao – dakle bezočna laž kao i mnoge do sada…


Ušo i izašao. Igra sa 50 000 kn. 16 700 u 2 dana. Ja više nego zadovoljan. [cool]
I dalje mislim da je dionica (i firma) loša, samo je povremeno raj za trejdere.
Nisam neki trejder, ali ugrabim priliku kad ju vidim. [thumbsup]
Mislim da će još možda narasti do ispod 10 kn, a onda ide ubiranje profita. Ulazim ponovo na razinama ispod 8.
Do tada lijepi pozdrav priljateljima i Peyi [bye] [bye]

U PM!!!!!!!!!!!! Kaj sa mnom nije u redu?? Ja sam kupio za daleko više od 50.000,00kn s prosjekom 8,47kn i još uvijek nisam zaradio jbnih 16.700,00kn!!! Kak…kak…što radim krivo [undecid]

Mean people suck and nice people swallow!



muhi i lusting, zar vama ne bi bilo drago da u ovim teškim vremenima jedna naša firma dobije svoj novac i osigura radnicima sigurnu i redovitu plaću??? Ne razumijem zašto ste protiv toga. Da li ćete vi ili netko drugi kupovati dionice to je naša stvar, ali ipak trebamo navijati za naše firme i njihove zaposlene. Zar nije tako?

naravno da želim uspjeh svim našim firmama, ali dobivanje ovog spronog novca nema veze s time nego se koristi u prizemne drukerske svrhe! ne bih ništa rekao niti da je to neka nova vijest, ali ona je postana na forum barem 20 x pa je jasno da se radi samo o drukanju! isto vrijedi i za onaj OPI-jev intervju koji se citirao bar 40x unazad 2 zadnje godine, a onda ga neki koji su se upravo ukrcali počnu "otkrivati" kao toplu vodu ne bi li navukli nekoga da digne cijenu kunu gore pa da mu se iskrcaju!!!! [bye]
[/quote]
Vidim i ja da su neki dežurni "pljuvači" INGRE sada promijenili stranu jer su ušli. Iako mi odgovara njihovo pozitivno pisanje moram reći da ne volim takve osobnosti kod ljudi.

neće uvijek biti ovako.



Ušo i izašao. Igra sa 50 000 kn. 16 700 u 2 dana. Ja više nego zadovoljan. [cool]
I dalje mislim da je dionica (i firma) loša, samo je povremeno raj za trejdere.
Nisam neki trejder, ali ugrabim priliku kad ju vidim. [thumbsup]
Mislim da će još možda narasti do ispod 10 kn, a onda ide ubiranje profita. Ulazim ponovo na razinama ispod 8.
Do tada lijepi pozdrav priljateljima i Peyi [bye] [bye]

Nisam znao da je u dva dana Ingra narasla 33,4%, hehe.
Matematika ti nije jača strana, ali bitno da si ti zaradio 16700Kn…

[/quote]
Nemojte čovjeku kvariti veselje. Sada ste mu otkrili da je to samo sanjao. [lol]

neće uvijek biti ovako.

… zar PBZ skrbnički nije završija s iskrcajem….

DAJ PET !!!

Eto nas opet ispod 9 kn….a jesam lijepo rekao da nema svrhe silom gurati cijenu iznad 9 kn jer samo hranimo trejdere? Sad će oni fino čekati da se vani zacrvene burze pa kad ovdje krene panika opet će namjerno rušiti cijenu pa kupovati na 8,x kn…a to zato jer ste im to omogućili bez ikakve potrebe [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ma je ,ovo je posljednji pokušaj trejda,ovih maleckih,koji zarade 16700 kunića………ha ha ha…….

peyo


Ma je ,ovo je posljednji pokušaj trejda,ovih maleckih,koji zarade 16700 kunića………ha ha ha…….

I mala zarada je bolja nego nikakva, nek tradea koga veselo-što Vas briga.

Ma ne smeta neka ljudi rade ,ali tako proziran druk i laži koje ni pas sa maslom ne bi pojeo.Pročitaj prethodnu stranu.Šta se mene tiče neka ju rušaju na 1 kunu ja se utrpavam mjesec dana,i idem do kraja portfelja,jer ovakav zicer na ZSE NIJE BIO GODINAMA.
Koliki je target…………………………………mašala i to uskoro,može i na godinu.

peyo

MA tko to gura ovaj zicer opet ispod 9 kuna. [angry] [angry]
ZAr vi želite da ovi koji ulaze vec mjesec dana postanu dugoročni ili da prodaju sa VEEEEEELIKIM minusom??? [angry] [kiss]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/nova_izdanja/2457/2011-10-17-10390.pdf

New Report

Close