INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

POŠTOVANI!
Ma boli njih briga za vrijednost dionice oni su svoju vrijednost odavno uzeli!
Pa kad su izadli svoje dionice dobili su NOVCE ČISTI KAPITAL bez trunke kamate na njemu!
PA KAJ VI JOŠ NE KUŽITE KAJ SU DIONICE??

t o vam je ko dam vam banka da neki kapital a vi netrebate nikad to vratiti!
Pa dajte se konačno skulirajte!

DIONICE SU JEDAN VELIKI STROJ GDJE SE NEKI OBOGATE ALI DOSLOVCE PREKO NOĆI A NEKI OSTANU BEZ EVEGA PREKO NOĆI!

ZATO PAMET U GLAVU !
RADIJE POTROŠITE NOVCE NA NEKU LIJEPU DJEVOJKU ILI AKO STE ŽENSKO NA MUŠKARCA ILI NA SEBE!

UŽIVAJTE!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Ne mogu da ne zaključim da bi ovaj forum bilo najbolje privremeno zatvoriti. Jer ako se pogleda proteklih 20 stranica, najviše postova ima lik sa imenom banaratralalala, čini mi se da je on izgubio ogromne novce pa tu sad traži spas svoje duše.

I ljudi dajte se uozbiljite, sami smo si krivi što je takva situacija. To je barem jednostvano; samo pogledajte jedan jednostavan primjer: vi se švercate u tramvaju, znači koristite usluge ZET-a no ne plaćate ih, ZET onda nemože podmiriti svoje obaveze, usluge koje ZET dobiva od drugih tvrtku opet nemože podmiriti i tako u krug. Isto to se može primjeniti i na sve sektore.

Pišite konstruktivne postove, a ne gluposti, tipa drugi tjedan raketa, bla bla bla, a kaj ći se saziva zbog stečaja ? To si nitko nije premislio, iako sumljam. Ali nemojte to raditi, snižavate sam svoj IQ.

Možemo biti sretni ako cijena i drugi tjedan ostane na ovoj razini.

p.s. Čačić svašta priča no njegova djela se nigdje ne vide, mislim da je vrijeme da ljudi počnu glasovati za neke mlađe ljude, druge stranke, napustite već jednom taj HDZ i SDP.

za kaj ti misliš da cijena mora ostat na ovim razinama i moramo biti sretni!!!!!!
ako je točno a je točno info onda budemo ful sretni dolaze bolji dani INGRI,


Ne mogu da ne zaključim da bi ovaj forum bilo najbolje privremeno zatvoriti. Jer ako se pogleda proteklih 20 stranica, najviše postova ima lik sa imenom banaratralalala, čini mi se da je on izgubio ogromne novce pa tu sad traži spas svoje duše.

I ljudi dajte se uozbiljite, sami smo si krivi što je takva situacija. To je barem jednostvano; samo pogledajte jedan jednostavan primjer: vi se švercate u tramvaju, znači koristite usluge ZET-a no ne plaćate ih, ZET onda nemože podmiriti svoje obaveze, usluge koje ZET dobiva od drugih tvrtku opet nemože podmiriti i tako u krug. Isto to se može primjeniti i na sve sektore.

Pišite konstruktivne postove, a ne gluposti, tipa drugi tjedan raketa, bla bla bla, a kaj ći se saziva zbog stečaja ? To si nitko nije premislio, iako sumljam. Ali nemojte to raditi, snižavate sam svoj IQ.

Možemo biti sretni ako cijena i drugi tjedan ostane na ovoj razini.

p.s. Čačić svašta priča no njegova djela se nigdje ne vide, mislim da je vrijeme da ljudi počnu glasovati za neke mlađe ljude, druge stranke, napustite već jednom taj HDZ i SDP.

slažem se, 100%

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...


Matematika sa ZSE:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A

Pise:
Temeljni kapital:
270.904.000,00 HRK
* umnožak izdane količine i nominalne vrijednosti vrijednosnih papira prema podacima Središnjeg klirinško depozitarnog društva d.d.

Broj izdanih
13.545.200

Nominalna vrijednost
0,00 HRK

Otkad je 0*13.545.200=270.904.000,00 HRK ???

I to stoji na sluzbenim stranicama nase burze?! 🙂

Ste čuli Vi, a kamili pročitali "Prospekt" neke vrijednosnice…? izgleda da niste niti svoje Ingre koju možda posjedujete, a kamoli neke možebitne druge… mislim… zbog vaše gornje navedene matematike… "vrlo brain.." g. brain….

…bu!!!

Ljudi moji pa što je ovo…ponestalo tinte???


…bu!!!

Ljudi moji pa što je ovo…ponestalo tinte???

izgleda da je danas 60.-i dan neprekidne blokade pa je većini zastala knedla u grlu….



…bu!!!

Ljudi moji pa što je ovo…ponestalo tinte???

izgleda da je danas 60.-i dan neprekidne blokade pa je većini zastala knedla u grlu….
[/quote]
A stečaj gdje su stručnjaci koji su ga najavili , hoće li ga biti ili neće ?

14.05.2012.:

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/cEGMQs7UJKX1q4vHI4CYXg==.pdf

Prema gornjoj obavijesti, danas je pedesetsesti dan od blokade racuna. U petak bi trebao biti sezdeseti dan.

Hmm… iz današnjeg Večernjeg, via RSS (nema još nigdje online cijela vijest, koliko vidim).


Hmm… iz današnjeg Večernjeg, via RSS (nema još nigdje online cijela vijest, koliko vidim).

znači, 60 dana je isteklo, otvaranje stečaja praktički je moguće iz sata u sat [embarass]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

muk šok i nevjerica ???

free flow information

jel to opet prodaju plašljivci koji ne prepoznaju pravu vrijednost dionice? sad će im opi opet trebat objasnit u nekom svom medijskom istupu i ko papagaj ponavljat iste stvari ko i zadnjih x puta.

http://www.poslovni.hr/vijesti/ingri-prijeti-stecaj-a-na-bubnju-bi-se-mogla-naci-i-arena-zagreb-209707.aspx

da mi je znati gdje je sada kolega Konzultant koji je dizao gotovinski kredit za krpanje margin kredita kojeg je imao s Ingrom.

taj cirkus se dogadjao kada je INGR-R-A bila cca 30 kn.
[wink]

Kao što sam rekao da ovo ide dole inverter je kupio i nema šanse za rast [thumbsup]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

New Report

Close