INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i ne, ja ne živim vani više od 183 dana
a opet, i kao fizička osoba i kao pravna osoba svake godine idem u poreznu i tražim odbitke i priznavanje već plaćenog poreza. srećom, ne radim u USA, gdje bih, da je takav slučaj, plaćao dvostruki porez i kao pravna i kao fizička osoba – bez mogućnosti pravnog lijeka ..
tako da je sve što si napisao na temu dvostrukog oporezivanja – BULLSHIAT

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...

…. i ovo je trebalo krenuti….http://www.dubrovacki.hr/clanak/26115/na-jesen-pocinje-stanogradnja-u-suradnji-ingra-e-i-grada-dubrovnika ….

DAJ PET !!!

ingra na 8,25 novi all time low mislim da moram nazvati banku bio bi red dignuti neku kredu treba zaradit za novi stan

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Vani se krvnički zeleni već 5 dana, a Ingra kao da je u likvidaciji. Pomalo prodajem Belje i vraćam se ovamo kad ste već tako široke ruke i svaki dan novi ATL, naročito me zanima kad je odlučite dijeliti besplatno najvjernijim kupcima.

Stvarno bi trebalo dignut kredit 🙂


Vani se krvnički zeleni već 5 dana, a Ingra kao da je u likvidaciji. Pomalo prodajem Belje i vraćam se ovamo kad ste već tako široke ruke i svaki dan novi ATL, naročito me zanima kad je odlučite dijeliti besplatno najvjernijim kupcima.

Svi prodaju da ulete u Belje, zato je i Crobex u minusu, a ne u plusu.


ingra na 8,25 novi all time low mislim da moram nazvati banku bio bi red dignuti neku kredu treba zaradit za novi stan


Stvarno bi trebalo dignut kredit 🙂

tako je majstori…i to margin dignite čim prije! [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Scearij kao i na HG spotu ,pik do ohoho pa povratna pol piks i tu je stop.To će odigrati sami fondovi pritisnuti od Hanfe da sačuvaju uloge ,i da se opravdaju pred dotičnom.A pošto o cijenema ne govorimo skočite ne grf HG spota pa ćete vidjet o čemu pričam.

peyo

Hazarderi 🙂

Da da, vidjeli smo cemu sluze margini i sto se dogodi nakon sto se uzmu [sealed]


Stvarno bi trebalo dignut kredit 🙂


@banarama isto diga margin na 14kn i kaže da mu još nije puka…Lp


…. i ovo je trebalo krenuti….http://www.dubrovacki.hr/clanak/26115/na-jesen-pocinje-stanogradnja-u-suradnji-ingra-e-i-grada-dubrovnika ….

PBZ je pod pritiskom i tu nikakvi poslovi ne pomažu. Imaju rok do kada se moraju nivelirati.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close