INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovaj na 9,20kn i dalje nemilice rasprodaje
[undecid]

9 je za dionicu, a 20 lipa za burek! [wink] Do 9,15 mu je 5 lipa, ali onda će ostati bez bureka, a žena i djeca kod kuće gladni čekaju!

uf ma ne znam baš…. evo sada lupili sve po kupnji da se sve zdimilo!!! Mislim da je ovaj skokić bio samo kratkotrajan i da se iskoristila situacija da se bid podeblja dok je vani trajalo zelenilo, a sada ide dalje iskrcavanje… Sve IMHO bez ikakvih primisli

Mean people suck and nice people swallow!

Ne vjerujem,jer ako se istrpavao navrat nanos sve do 8,5,onda bi i dalje tresao po bidu,a i nije neka velika količina.Više mi se čini kao trejderska patka ,da se ćokne šta više po ovoj cijeni.U svakom slučaju sretno mu bilo,doći će ponovo k nama.

peyo

ova hrelić rasprodaja poprima ozbiljne razmjere
pomalo je i smiješno da na ovim razinama on uspijeva nahranit vaš interes za kupnju
poklapa vas dok vas još ima.. municije ima, a pameti – to ćemo tek vidjeti
a po prometu se vidi da od obrata trenda nema ništa. novi support testing soon to come [shocked]

možda je čitao što kardum piše. ali i on je otišao u krasan ekstrem.
"Vaš cilj je izgubiti manje novca od drugih. Onaj tko izgubi najmanje pobjeđuje"
"A koja je vaša izlazna strategija?", pita Kardum.
[sad]

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...

Kako je krenula hanfa ne bi se čudio da se i za ingru pojavi rješenje o obvezi ponude na preuzimanje.

Dao si je sa ovim plašenjem vremena za sutra,ali mislim da se zahebao…………Na Ingri je izvršeno previše udara i lju di jesu oprezni,ali čeka se utorak,da čujemo šta i uprava veli,možda nešta povoljno.A i svijet mu ne ide u prilog,sve se zeleni, a ameri mašala premarket.Vraćam se na početak trgovanja, kad sam napisao da su se zbog velike likvidnosti i male cijene na Ingru navalili najjači trejderi na ZSE danas,ali i oni puše zar ne??????????????????????

peyo

korekcija?
treba prodat dok je na 9 kn…
ali za mene koj sam usao na cca 12 kn…nada u ponavljanje scenarija iz 5.mj

Decki slabo imate municije kad nemozete srusit ispod 9 kn, vidi se da je kupnja ipak jaca i da ovo moze samo up… [lol]


Decki slabo imate municije kad nemozete srusit ispod 9 kn, vidi se da je kupnja ipak jaca i da ovo moze samo up… [lol]

Kupnja je postala malo pametnija, pa se povukla dublje u pozadinu! Neka samo ispucaju to što još imaju. Uopće ih ne kužim, jedno vrijeme je bilo preko 23000 komada iznad 9 kuna, a oni samo blejali u njih cijeli dan. [rolleyes]


Decki slabo imate municije kad nemozete srusit ispod 9 kn, vidi se da je kupnja ipak jaca i da ovo moze samo up… [lol]

pa zar je već 16:00…



Decki slabo imate municije kad nemozete srusit ispod 9 kn, vidi se da je kupnja ipak jaca i da ovo moze samo up… [lol]

Kupnja je postala malo pametnija, pa se povukla dublje u pozadinu!
[/quote]
tako je prijatelju drzimo ih u saci



Decki slabo imate municije kad nemozete srusit ispod 9 kn, vidi se da je kupnja ipak jaca i da ovo moze samo up… [lol]

Kupnja je postala malo pametnija, pa se povukla dublje u pozadinu!
[/quote]

Ma ekipa se nada popunjavanju gapa na satnom grafu na 8,70 .Prodali su brdo dionica na ovim sitnim cijenama.Šta ako dođe neki posao ili Vas neko zahebe zbog tih 30-ak lipa.Možda Vam napravu jednu klopkicu.
Vidit ćemo [embarass]

bit će bolje................

New Report

Close