INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Poštovana gospodo, stvar je ovakva: Ingra može sada dobiti i poslove od 500 T Eura. Odletjeti će preko 10-15kn a onda će se opet vratiti na cca 6-8. Zašto? Dionica ima u milijunima komada i previše ih je u tisućama različitih ruku. To se mora koncentrirati na manje imaoca dionca. Da bi se to postiglo po jeftinoj cijeni održava se prisilno ovakve niske razine. To se radi planski i dugoročno, čemu smo svjedoci podosta vremena. Tek tada će pozitivne objave imati veći značaj i veće skokove, što prirodnim što umjetnim tijekom. Do tada se koriste sve raspoložive metode da se cijena drži nisko a svjedoci smo toga-nemogućnost iskupa zapisa, problem sa klinikom, blokada računa zbog sitnih novaca i još puno toga. Sve to ima svoj planski smisao do određenog vremena i cilja. Prema tome onaj tko se uklopi u planove moćnih dobro će i zaraditi a ostali će se baviti trejdom i kljucati mrvice i zbog toga biti sretan. To vam se dešava. Kako znam? Pa….. . Ne vjerujte nikome što piše na forumu, pa ni meni, ako se radi o pisanju o dionicama. Sve je to špekulacija. Cijeli svijet je špekulacija a kamoli Burza. Pozdrav svima.

Kolega borism i ostali, da li vam je ovaj post danas malo jasniji? Ako nije biti će vam za nekoliko dana. Zašto vam ovo pišem? Izašao sam iz igre. To bi se zvalo pokajnik.
Ugodan vikend svima. Čuvajte zdravlje i bavite se duhovnim a ne materijalnim. Tu leži budućnost. Pozz svima.

neće uvijek biti ovako.

nije li Ingri jucer isteklo onih famoznih 3 mjeseca u kojima su najavljivali da ce napraviti financijsko restrukturiranje i tako rijesiti sve svoje probleme?

naravno, ni traga ni glasa od njih! pristojno bi bilo da su se oglasili po navedenom pitanju…pa makar rekli istinu-nista nismo ucinili….. ali ok, to je vise stvar kucnog odgoja….

samo vi kupujte dionice firme koja se tako odnosi prema svojim manjiskim vlasnicima…..

Ugodan vikend svima


mrgude…moj graf radi a tvoj?

Bok inverteru,,, radi, radi moj grafić i to kao urica.. vjeruj mi na riječ. Vidimo iduće nedjelje kome opanci a kome obojci !!
LP [thumbsup]

I very much love INGRA !!


@ ingroman

Slažem se da su narodi na ovim prostorima najgori ološ i ova burza je poslužila samo kao način kako opelješit ljude a mi smo zagutali. Dobit toliki posao i onda pad, to nema ni u Africi , smeće najgore.

:-))) baš se fino izražavate, kao da niste s ovih prostora

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Ovdje kao i na svakoj drugoj dionici na ZSE zarađuju oni koji imaju insajderske inofrmacije.
Znači nakupuju se dionica jeftino, a znaju da če van izači neka nova pozitivna vijest i onda ide laganini iskipavanje dionica naivnima sa bljezganjem raznih gluposti tu po forumu.8naravno za one koji čitaju forum, a za one koji ne čitaju ništa drugo osim blogovskih pisanja JAO neka im virtualni bog pomogne) ZSE lopovluk nad lopovlucima!

Ljudi ako imate mogučnosti doči do nekih insajderskih informacija onda ulažite na ZSE inače stavite novce na štednju.(jedini način da stvorite neku dodanu vrijednost svojima mukom zarađenim kapitalom) i to u umjerenim državom osiguranim iznosima inače če Vam i to pokrasti!

Uživajte !

P.S. Ovdje hara 5% ljudi sa izvornim informacijama koji konstantno zarađuju ostalo je vaše čuđenje Pa kako Pa zašto Pa ja ovo ne vjerujem !

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Vrijeme je da se krene

http://www.vecernji.hr/vijesti/energetski-pakt-dodik-milanovic-uskoro-projekti-vrijedni-milijarde-clanak-416598


Ovdje kao i na svakoj drugoj dionici na ZSE zarađuju oni koji imaju insajderske inofrmacije.
Znači nakupuju se dionica jeftino, a znaju da če van izači neka nova pozitivna vijest i onda ide laganini iskipavanje dionica naivnima sa bljezganjem raznih gluposti tu po forumu.8naravno za one koji čitaju forum, a za one koji ne čitaju ništa drugo osim blogovskih pisanja JAO neka im virtualni bog pomogne) ZSE lopovluk nad lopovlucima!

Ljudi ako imate mogučnosti doči do nekih insajderskih informacija onda ulažite na ZSE inače stavite novce na štednju.(jedini način da stvorite neku dodanu vrijednost svojima mukom zarađenim kapitalom) i to u umjerenim državom osiguranim iznosima inače če Vam i to pokrasti!

Uživajte !

P.S. Ovdje hara 5% ljudi sa izvornim informacijama koji konstantno zarađuju ostalo je vaše čuđenje Pa kako Pa zašto Pa ja ovo ne vjerujem !


Istina, u zadnje vrijeme bi svi nešto trejdali ali i ulazna i izlazna vrata postala su "preuska" za sve nas.
Onih 10 tisuća komada što mi služe za "igrariju" na ovoj "stečajuši" a prodanih u zadnjem valu na 6,97 namjeravam u ponedjeljak vratiti nazad te Vas molim da se postavite što niže. Možda je poslije spustite i niže, ali Bože dragi meni dosta kuna u ovom valu. Ovu našu burzu već odavno ne uzimam za ozbiljno, sve
je tu poremećeno, pa i mi dioničari koji tu trgujemo.
Posjedujem dionice Ingre, jako volim "drukati", kao i većina, te Vas molim da ovaj komentar ne uzimate kao vodilju za svoja ulaganja.
Ugodan vikend! [wink]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-dotakla-dno-dna-vise-ni-jedna-kuna-ne-smije-u-gradjevinu-i-energetiku/618490.aspx


Ovdje kao i na svakoj drugoj dionici na ZSE zarađuju oni koji imaju insajderske inofrmacije.
Znači nakupuju se dionica jeftino, a znaju da če van izači neka nova pozitivna vijest i onda ide laganini iskipavanje dionica naivnima sa bljezganjem raznih gluposti tu po forumu.8naravno za one koji čitaju forum, a za one koji ne čitaju ništa drugo osim blogovskih pisanja JAO neka im virtualni bog pomogne) ZSE lopovluk nad lopovlucima!

Ljudi ako imate mogučnosti doči do nekih insajderskih informacija onda ulažite na ZSE inače stavite novce na štednju.(jedini način da stvorite neku dodanu vrijednost svojima mukom zarađenim kapitalom) i to u umjerenim državom osiguranim iznosima inače če Vam i to pokrasti!

Uživajte !

P.S. Ovdje hara 5% ljudi sa izvornim informacijama koji konstantno zarađuju ostalo je vaše čuđenje Pa kako Pa zašto Pa ja ovo ne vjerujem !

netko plati veću a netko manju cijenu lakomosti, sve u ovisnosti o raznim sposobnostima. Prikupljanje inside informacije su jedna od tih sposobnosti. Možda da pokušaš za svoje greške prestati optuživati druge ….

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-dotakla-dno-dna-vise-ni-jedna-kuna-ne-smije-u-gradjevinu-i-energetiku/618490.aspx

Da jel ovo je jako bitan podatak za ingru koja se okrenila inozemnim tržištima
LP

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

http://www.ruskiposlovniklub.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=1085%3Aingra-dvori-lapad-1&catid=58&Itemid=88

Mortadela je konj s maslinama.


Vrijeme je da se krene

http://www.vecernji.hr/vijesti/energetski-pakt-dodik-milanovic-uskoro-projekti-vrijedni-milijarde-clanak-416598

ili će se cijela država pokrenuti ili ćemo završiti kao grčka…mislim da ćemo se ipak pokrenuti jer grčki scenarij ne odgovara nikome

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

apsolutno, orjentacija, izvoz, izvoz i samo izvoz, dok se ne pripreme papiri i projekti na domaćem terenu, pa čak i onda prije izvoz nego tuzemni poslovi.



Poštovana gospodo, stvar je ovakva: Ingra može sada dobiti i poslove od 500 T Eura. Odletjeti će preko 10-15kn a onda će se opet vratiti na cca 6-8. Zašto? Dionica ima u milijunima komada i previše ih je u tisućama različitih ruku. To se mora koncentrirati na manje imaoca dionca. Da bi se to postiglo po jeftinoj cijeni održava se prisilno ovakve niske razine. To se radi planski i dugoročno, čemu smo svjedoci podosta vremena. Tek tada će pozitivne objave imati veći značaj i veće skokove, što prirodnim što umjetnim tijekom. Do tada se koriste sve raspoložive metode da se cijena drži nisko a svjedoci smo toga-nemogućnost iskupa zapisa, problem sa klinikom, blokada računa zbog sitnih novaca i još puno toga. Sve to ima svoj planski smisao do određenog vremena i cilja. Prema tome onaj tko se uklopi u planove moćnih dobro će i zaraditi a ostali će se baviti trejdom i kljucati mrvice i zbog toga biti sretan. To vam se dešava. Kako znam? Pa….. . Ne vjerujte nikome što piše na forumu, pa ni meni, ako se radi o pisanju o dionicama. Sve je to špekulacija. Cijeli svijet je špekulacija a kamoli Burza. Pozdrav svima.

Kolega borism i ostali, da li vam je ovaj post danas malo jasniji? Ako nije biti će vam za nekoliko dana. Zašto vam ovo pišem? Izašao sam iz igre. To bi se zvalo pokajnik.
Ugodan vikend svima. Čuvajte zdravlje i bavite se duhovnim a ne materijalnim. Tu leži budućnost. Pozz svima.
[/quote]

kolega megido i banana
ja sam samo utvrdio činjenično stanje i ne znam šta sam pogriješio
nisam ništa slagao ni smuljao
opet se ponovio scenarij već viđen x puta na ovoj dionici
ekipa koja ima info prije ostatka kupuje dok je jeftino a onda se iskipava na 15 20 posto zarade i tako u krug, i ja ne vidim načina kad će to prestati
poz i sretno

Postanite Eu-robovi

Pozdrav svima lijep i sunčan dan u Zagrebu vrijeme za kupit Ingru na 5 kuna. [thumbsup]

New Report

Close