INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sve ovo je smeće od komentara.

Žalosno i neutješno!
Ingra postoji dugi niz godina i još će postojati bez obzira na uspone i padove.
Tako bi trebali razmišljati dioničari (suvlasnici) te tvrtke a ne izvlačiti najgore iz sebe i to iznositi javno na forumu kao obliku društvene komunikacije.


MA o čemu ti pričaš garfilde [shocked]
Lehman Braders je postojao od 1850, preživio je sve slomove, veliku depresiju, 2 svjetska rata, azijsku krizu, napad na blizance pa je pao u ovoj krizi.
A ingra??? vele da postoji od 1955. A istina je da je iskoristila ovo doba muljaže i poluzakonja nakon Domoviskog rata da postane "developer"…čitaj posrednik.
Složila ju kriza…jasno je ko dan…ni prva, a vjerojartno ni zadnja.
Gubitak?? da vrlo izvjestan. Temelji na balonu od sapunice..
Ulažite u znaje pa vam se neće ponoviti.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ja sam za to da se agonija oko ovog dioničkog društva privede kraju.
Uprava govori jedno, a događa se drugo i kako onda može nešto znati. Katastrofa!
Baš me zanima kakve sve dubioze ima u ovom dioničkom društvu.

Uživjate!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


Sve ovo je smeće od komentara.

Žalosno i neutješno!

Ingra postoji dugi niz godina i još će postojati bez obzira na uspone i padove.

Tako bi trebali razmišljati dioničari (suvlasnici) te tvrtke a ne izvlačiti najgore iz sebe i to iznositi javno na forumu kao obliku društvene komunikacije.


… sve sam ja njih na ignore… hvala moderatoru…

DAJ PET !!!

Ne izgleda nikako dobro! [cry]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Fino se slažu prodajni nalozi…veliki su to paketi……bježanija na pomolu???
Bit će danas VATRENO [thumbsup] [cool]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

hoćemo se danas INGRATI il čekamo sutra?

Bankari još nisu rekli posljednju i službeno šute, ali analitičari korporativnog sektora iz nekoliko banaka neslužbeno uvjeravaju da će se Ingra izvući. Praktičniji promatrači poslužit će se pak klasičnom rečenicom: Kada vam banke posude malo novca, onda je to vaš problem. Kada vam posude mnogo novca, onda je to njihov problem. A banke su Ingri već dale mnogo novca.

S 400-
Tipični hrvatski jad, gdje se uvijek pronalazi još gora situacija kako bi se vlastita zloba opravdala. Kao kad su Muju pitali što mu je najveća želja, on kaže ako meni krepa krava neka Hasi krepaju njegove dvije. Kao malo je sto ljudi, to je s obiteljima nekoliko stotina nezbrinutih duša, gadljivi ste na ovom forumu.

Ne da si u pravu već si zaista u pravu. Krenuo i odbijanac ali je zaustavljen sa 25000 na asku kojih nitko nije smio ni taknuti premda će se kupovati i preko toga.
No najveći krivac je uprava Ingre koja bez imalo sumnje namjerno radi ovakve stvari da bi se izazvala panika i učinio posao. Nije ovo prvi put. Obavijesti su šture i trosmislene što daje mjesta za svakakve panične priče i rasprodaju iz koje netko izvlači korist. Uvjeren sam da je to sve smišljeno i planirano. Neko je napisao da su tamo 2 židova a oni ne propadaju tako lako. Da ne samo da ne propadaju već znaju kako raditi da se još više obogate, ali kako….? Usput par burekmajstora izvuče malo koristi i prave se pametni. Ja govorim o dugoročnim koristima onih koji sada siju paniku i deponiraju dionice a ne o burekdžijama koji su zadovoljni sa par tisuća zarade. Zato je Uprava Ingre odgovorna za ovakve situacije a to vjerujem rade namjerno jer svaku lošu situaciju utrostruče tako da izazovu paniku i problem veći nego što bi trebao biti.
Sramota, ali….na kraju nikoga novac i moć ne spašava. Ja ću pošteno do kraja pa neka nam Bog sudi. Pozz svima i ugodan vam dan.

neće uvijek biti ovako.

iz koje si ti rupe izmigoljio vatreni!!!!!


Tipični hrvatski jad, gdje se uvijek pronalazi još gora situacija kako bi se vlastita zloba opravdala. Kao kad su Muju pitali što mu je najveća želja, on kaže ako meni krepa krava neka Hasi krepaju njegove dvije. Kao malo je sto ljudi, to je s obiteljima nekoliko stotina nezbrinutih duša, gadljivi ste na ovom forumu.

nemojte po muji i hasi. oni budu izvukli ingru iz govana, jer kad ingra dobije 596 fasada za obnovit, igi bude angažiral dotični dvojac, pobral novce, a njima uvaljal dionice.

za čir na želucu dobit ova je dionica prva liga
tu se više ne zna ni tko pije ni tko plaća

Postanite Eu-robovi

svaka čast svakom na zaradi aovo pljuvanje na ingru i opčenito takav način razmišljanja i vama če se to vratiti——pa imate li i malo poštenja???????


za čir na želucu dobit ova je dionica prva liga
tu se više ne zna ni tko pije ni tko plaća

Par ljudi zna igri i pije….Kao što se zna-prljavi igraju prljavo. Ništa novo na planetu kojeg uništava pohlepa i jal. Neka, pomalo.

neće uvijek biti ovako.

Meni se čini da bi moglo uskoro doći do obrata.

Ps.
samo moje razmišljanje. nije nagovor bla bla

A BALVANA!!! :) :) :)

ja više ne znam da ti znaš tko tu koga i zašto
svašta se ovdje kolega pričalo i ide to na 30 sutra
pa tu ne može ići na 30 da dođu vijesti da je ingra dobila posao na marsu od 10 miljardi dolara jer ovdje nema kapitala ovdje se igra za ćevap dva i malu pivu
ako netko ima kakve prave vijesti a ne ovo trlababa lan nek mi se javi na privat

Postanite Eu-robovi

New Report

Close