INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije me dugo bilo u Ingri…evo me opet. Nekako, ovdje je interesantnije…i da vidimo…6.8 kuna je previše ili premalo za ovu dionicu? Ovoj firmi ne može biti gore nego što jeste…može biti samo bolje. Plomin, elektrane na Savi i fasade…sve to oni mogu raditi

Što je sa onim pričama o restrukturiranju firme u 5. mjesecu? Da li netko zna kada bi mogle biti objavljene informacije u vezi toga? O čemu se uopće radi?

Dovoljno je samo jedan posao da se objavi i idemo u hipu gore.
Natječaji samo za hrvatsku počinju od ponedjeljka.Od ovih 15 000 000 000 kuna poslova gotovo sam siguran da će ingr dobiti minimum 3-4 milijarde.
Plus pšoslovi vani uz koje idemo još više.Agoniji polako dolazi kraj što nam i prometi sugeriraju jer prodaje gotovo više pa uopće i nema.
Ugodan dan [smiley]


Što je sa onim pričama o restrukturiranju firme u 5. mjesecu? Da li netko zna kada bi mogle biti objavljene informacije u vezi toga? O čemu se uopće radi?

Prema najavama se ozbiljno razmatraju tri opcije, arena bi mogla pripomoći…
Informacije su najavljene za svibanj, dakle, čekamo.

Mortadela je konj s maslinama.

Danas konačno idemo na 5,xx


Što je sa onim pričama o restrukturiranju firme u 5. mjesecu? Da li netko zna kada bi mogle biti objavljene informacije u vezi toga? O čemu se uopće radi?

…ingra prodaje potraživanja koja ima od vlade i grada zg na ime arene od cca. 800 mil kuna do 2016 za cca. 600 mil kuna s tim da bi vlada i zg uštedjeli min. 70 mil a možda čaki i 100 mil kuna …tako da su oni najigledniji … živi bili pa vidili…

DAJ PET !!!

Viadukt na dnevnoj bazi izbacuje nove poslove, da Ingra izbaci na mjesečnoj, bilo bi jako dobro…

Mortadela je konj s maslinama.

Ponavljam vam štovana gospodo još jako malo komada ima ispod 7 kn.


Dovoljno je samo jedan posao da se objavi i idemo u hipu gore.
Natječaji samo za hrvatsku počinju od ponedjeljka.Od ovih 15 000 000 000 kuna poslova gotovo sam siguran da će ingr dobiti minimum 3-4 milijarde.
Plus pšoslovi vani uz koje idemo još više.Agoniji polako dolazi kraj što nam i prometi sugeriraju jer prodaje gotovo više pa uopće i nema.
Ugodan dan [smiley]


KADA i AKO se poslovi objave,lako je kupiti makar i uz 5,10 posto visu cijenu…ali do tad cijena moze nazad na 4kn.radije cu ONDA,ako bude poslova kupit po 4,5 kn [yawn]


Danas konačno idemo na 5,xx

upravo ide

neće uvijek biti ovako.

Kako volim ovu Ingru,, pa to je ludilo brale !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

Kako je lijepo kad je u zelenom…

Mortadela je konj s maslinama.


Kako volim ovu Ingru,, pa to je ludilo brale !! [thumbsup]

i ja isto. definitivno najbolja dionica .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

A šta san ti ja reka!!! [thumbsup]

Ima li… ili nema budućeg posla u svezi ovoga… ?
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/191638/I-da-otpuste-sve-radnike-autoceste-bi-i-dalje-bile-u-gubitku.html

New Report

Close