INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se kolega ConOBrien, ovdje se čeka jedan veliki posao već godinama, a ako se to dogodi bit će svašta.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Slažem se kolega ConOBrien, ovdje se čeka jedan veliki posao već godinama, a ako se to dogodi bit će svašta.

Onaj tko ga je čekao godinama nije normalan.

Sada se mijenja situacija. Potencijalna vanjska tržišta su izašla iz recesije a u zemlji su "njihovi" na vlasti.

Prošle godine je bila puno lošija slika a dionica se trgovala na 15ak kuna…

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


uvijek je bitan omjer rizika i nagrade…. ne znam hoće li biti novih velikih poslova ali ako ih bude ovo je jedna od rijetkih dionica gdje cijena tada bez puno otpora može ići x2, x3 i više…

Za sada bez puno otpora ide -2%, -3% i niže…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Irački dug samo što nije riješen, znate li vi koliko je to novaca po dionici? A vi prodajete za bagatelu. Samo naprijed sebi radite, prodavali ili kupovali.

neće uvijek biti ovako.

Je li našao tko kakvu novost gdje je zapelo ono Hidroelektrino rješavanje spora oko iračkog duga u kojem ima i Ingrinih novaca, bilo je riječi o tome da će kroz dvadesetak dana spor biti priveden kraju, a tih je 20ak dana prošlo već ima ohoho? Ima li što, ili je izija vuk magarca (i konja)?

Mortadela je konj s maslinama.

-2% ili -3% je nebitno…

Ovo je dionica koja jednim dobivenim poslom ili jednim dobrim izvještajem ide odmah na cijenu x3.

S druge strane rizik je završi u stečaju ali mislim da se taj rizik sada bitno smanjio, čak i zapošljavaju nove ljude… kladioničarskim riječnikom na pobjedu ingre (njen opstanak) je koeficijent ogroman, a dali ću platit listić 7 ili 9 kuna manje je bitno

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ljudi stanite malo s dizanjem cijene, fino smo tržili po 7,5-7,6, polako, RBA prodaje…

ovo nije HT, gdje se svi možemo složit da će i za godinu-dvije cijena biti +/- 30% od sadašnje.

Ingra za godinu može biti na nuli ali i na 35.

Koja od ove dvije opcije vam se čini izglednija?

Viadukt je prije 3 mjeseca bio na 100kn. Danas je na 263.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Sudeći po lošim ocjenama izgleda da imamo nekoliko forumaša zainteresiranih kupaca

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Sta je ovo?
Maloprije 7,5 bilo skupo a sada 7,8 jeftino…svasta [shocked]
Sta li ce tek biti… [rolleyes]


ovo nije HT, gdje se svi možemo složit da će i za godinu-dvije cijena biti +/- 30% od sadašnje.

Ingra za godinu može biti na nuli ali i na 35.

Koja od ove dvije opcije vam se čini izglednija?

Viadukt je prije 3 mjeseca bio na 100kn. Danas je na 263.

Eh kolega, sto bas na 35 kuna? [undecid]
Ja sam cuo da moze na 40 kuna… bar tako neki tvrde ovdje…
Lp, dedo

Ovo se preeedugo čekalo, ali evo stiglo je:

PO FIKSNIM KAMATAMA

HNB i banke osigurale 8 mlrd. kn novih kredita

Autor: Business.hr | 17.48, 04.04.2012.

Uz 4 milijarde kuna koje središnja banka oslobađa smanjivanjem obvezne pričuve u kunskom dijelu, bankari će osigurati još 4 milijarde kuna iz drugih izvora kao svoju polovinu udjela

Hrvatska narodna banka i predstavnici osam najvećih poslovnih banaka i Hrvatske banke za obnovu i razvitak dogovorili su jučer mjere kojima bi se osiguralo ukupno osam milijardi kuna za financiranje gospodarskog oporavka, osobito projekata koji pridonose poboljšanju platne bilance, a krediti za te namjene ugovarali bi se uz fiksne kamatne stope, izvijestili su iz središnje banke.

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Sudeći po lošim ocjenama izgleda da imamo nekoliko forumaša zainteresiranih kupaca

Kolega,rano ste ušli .
Tek je počelo padati. [thumbsup] [thumbsup] [lol]



ovo nije HT, gdje se svi možemo složit da će i za godinu-dvije cijena biti +/- 30% od sadašnje.

Ingra za godinu može biti na nuli ali i na 35.

Koja od ove dvije opcije vam se čini izglednija?

Viadukt je prije 3 mjeseca bio na 100kn. Danas je na 263.

Eh kolega, sto bas na 35 kuna? [undecid]
Ja sam cuo da moze na 40 kuna… bar tako neki tvrde ovdje…
Lp, dedo
[/quote]
Meni je i na 7 preskupo a pojedincima i na kunu dok je tebi 40 jeftino tako i treba sukob mišljenja uvijek vodi samo naprijed.



Sudeći po lošim ocjenama izgleda da imamo nekoliko forumaša zainteresiranih kupaca

Kolega,rano ste ušli .
Tek je počelo padati. [thumbsup] [thumbsup] [lol]
[/quote]

Još je važnije na vrijeme izaći. [lol] [lol]

New Report

Close