INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako se sad naslađuju ovi što su prodali na 17-18 kn pa sad guštaju dok Ingra svaki dan po malo pada [angry]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@ azul upravo njih zovem banda placenika gore, sad drukaju i kukaju, ali niti oni sami ne znaju kad bi kupili jer nikad im nije dovoljno jeftino [proud]

poanta je u tome da će većina popušit jer neće znat odredit dan kad će dionica potegnut preko 20. do tad će, kako vidimo, vrlo polagano padati cijena (do 10-tak dana prije objave izvješća)


@ azul upravo njih zovem banda placenika gore, sad drukaju i kukaju, ali niti oni sami ne znaju kad bi kupili jer nikad im nije dovoljno jeftino [proud]

Mene boli uvo ako se naslađuju. Ja imam svoj cilj a ako padne kupujem i ja, zašto ne, no izgleda mi slaba nada da ću još kupovati po 11,xx. Do kraja tjedna smo između 15-16 a u petak bi mogli završiti na 15,80 kao i prije. Rezultat izvješća se zna ali se mora kooperante ovih dana dočekati nisko. Neznamo koliko ih je spremno prodati ali strpljenje kupuje nisko. Naravno netko neće biti te sreće da kupi po željenoj cijeni pa će kupovati kad poleti preko 16,17…

neće uvijek biti ovako.



netko ne planira,netko planira prodavat,al cijena po starom dobrom običaju klizi svaki dan 30lipa na dole,
i popušiš fine novce,na tu laganicu,ić će to gore. pitanje dali će 15kn izdržati do petka.

vraga će izdržat do petka, evo nas na 15,18 kn!!! netko se iskipava kao lud! [angry]
[/quote]

"Kao lud" na promet od 300k kn. Djeco djeco nadjite si drugo igraliste…

Ma niti koperanti nisu svjesni koliko će to brzo preći 20 kuna po dionici [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!




netko ne planira,netko planira prodavat,al cijena po starom dobrom običaju klizi svaki dan 30lipa na dole,
i popušiš fine novce,na tu laganicu,ić će to gore. pitanje dali će 15kn izdržati do petka.

vraga će izdržat do petka, evo nas na 15,18 kn!!! netko se iskipava kao lud! [angry]
[/quote]

"Kao lud" na promet od 300k kn. Djeco djeco nadjite si drugo igraliste…
[/quote]
A velikog li iskipavanja. Kda padne 5-6% u jednom danu na prometu od barem Milijun kuna onda možemo govotiri o iskipavanju. Ovo je trgovina ništa koristi. U manje od 10 000 dionica po asku i eto nas na 16 kn. Sve je ovo mala trgovina. ČEKAJTE KAD KRENE U ZELENE BLOKADE-BUTE VIDLI KAJ JE TRGOVANJE. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.


kako se sad naslađuju ovi što su prodali na 17-18 kn pa sad guštaju dok Ingra svaki dan po malo pada [angry]

ja neznam sto vi ocekujete.ja sam kupio po 16,6 kad se objavio posao i pala je pa sam prodao na 15,2 .a sad nakon sto je vec odradila drugi (nizi) vrh i tavori na cca 15,5 a ocito smo vec poceli ulazit u ljetnu letargiju …molo bi tu jos bit veceg pada i straha i panike…a neki rast preko 16 mislim da u ovom mjesecu ne dolazi u obzir [sealed] [huh] [embarass] [proud] [sad] [undecid] [yawn]-izaberite smajl

glavna skupština je preksutra, 7. srpnja [proud]

Ti si po…. pa sad kukaš.Da si malo strpljiviji mogao si i koju kunu zaraditi.Pozdrav.

Svaki mjesec oko 10-tog nam se netko istovara, jel to skupljanje za plaće?
do kraja tjedna 11 KUNA,
a ako skupljaju i za regres, eto nas na 9 kn,


Svaki mjesec oko 10-tog nam se netko istovara, jel to skupljanje za plaće?
do kraja tjedna 11 KUNA,
a ako skupljaju i za regres, eto nas na 9 kn,

Mnogi su to već primijetili. Navodno se radi o dogovoru Ingre i kooperanata da neće neprekidno rasprodavati nego negdje oko 5.-10. svakog mjeseca tako da ne bude odjednom preveliki pritisak na prodaji. [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close