INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaglavio u ingri [cry]

negativan sentiment sa svjetskih burzi prešao je na ZSE pa tako i na Ingru koja pada usprkos dobivenim poslovima! osim toga, previše je burek trejdera u ingri koji bježe van na prvi šušanj [angry]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Eh, baš ovo malo ubije volju, al neka. SIguran sam da će se sve to stabilizirati 🙂

Vidim da se na ovoj dionici nije ništa promijenilo, samo broj trejdera kojih je sada puno više nego prije.

[cry]

citam malo postove na vrhu balona ingre krajem 2007 god…i naidjem na ovo
plavac druka sve u sesnaest po cjenu svoje mirovine btv. cjena ingr tada 55000 kn [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Barem ćemo moći nadokupiti jeftinije


Barem ćemo moći nadokupiti jeftinije

slažem se…pitanje je samo dokle će rušiti Ingru? opet na 14,80 kn ili još niže? završetak pregovora smo"odradilI", posao u Alžiru smo također "odradili" na ZSE…sad je pitanje što je sljedeće što bi kroz neko vrijeme moglo dići Ingru prema gore? [undecid]

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Samo vi davajte jedinice, ja sam nakrcan sa Ingrom i sada čekam jeftinije da nadokupim jer imam vjere 🙂

Ne možete vi dat jedinica koliko ću vam ja pokupovati jeftinih dionica :p

Dokup završio, sad možete dizati, tj možete se grabiti za jeftinim dionicama na asku jer nema više lupanja po bidu. Meni dosta. Hvala. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

Zanimljivo kako niko ne brani svoj ulog………..oćemo opet na 11 kuna……..ma nećemo još malo da se ask spusti pa igra počinje,zar ne.

peyo



Barem ćemo moći nadokupiti jeftinije

slažem se…pitanje je samo dokle će rušiti Ingru? opet na 14,80 kn ili još niže? završetak pregovora smo"odradilI", posao u Alžiru smo također "odradili" na ZSE…sad je pitanje što je sljedeće što bi kroz neko vrijeme moglo dići Ingru prema gore? [undecid]
[/quote]

Isti ti samoprozvani investitori, koji kupuju skupo i prodaju jeftino.
Čim malo naraste će se oni uključiti tako da nema brige 🙂

Najbolji su mi ovi koji kupuju ili prodaju po jednu dionicu.
Ja bi uveo da svi brokeri uvedu minimalni ulog od 1000 kn po transakciji kao šta imaju Agram brokeri.
A ne da mi tu neka dječica prodaju dionicu za cigare 🙂

New Report

Close