INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Idemo li danas preko 8? Što mislite?


Idemo li danas preko 8? Što mislite?

mislim da bi trebali!
nadam se i danas 7-10% up

sretno!!!!!

caccone@

Svaka čast tebi, igraš igru, ali imaš i poštenja.. o drugima ne bi sada i ovdje..

Ja sam pokuša juče upozorit neiskusnu mlađariju na opasnost, ali me moderiralo..

Baš me zanima oće li me i danas??!

Adio

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..

06,03 – si unutra


bestija2@ nismo svi [rolleyes]

08,03 11-h – se da zakljuciti po poruci da si jos unutra…

tesko je prihvatit malo rasta nakon 4 godine konstantnog pada… [rolleyes]

09,03 – si prodo jucer….kako to da jucer nisi prijavio…

bestija2@ to je to…ne lovi se svaki trejd…i bez pohlepe…takodjer out sve jucer … [wink]

grda je stvar psiha….i trejdanje na virtualki..
da te nije mozda preplasio izlazak zaba skrba?
[lol]


Idemo li danas preko 8? Što mislite?

to se na ingri nikad ne zna, ja sam jučer izašao skroz, par dana rasta treba malo hlađenja + danas USA payrolls pa ako bude loši ide globalna korekcija na koju Crobex neće biti imun. cijena mi ionako nije bitna, likvidnost je. opet, ne znači da ju danas neće prebaciti preko 8 gdje je malo poveći tehnički otpor. raditi daytrade s desetak tisuća komada pokazalo se jako zahvalno zadnjih par tjedana.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Nadam se i 9 Više se nema što čekat ili letimo ili padamo vidjet čemo idući tjedan sretno svim ulagačima ma gdje i u kojoj dionici bili


Idemo li danas preko 8? Što mislite?


Idemo li danas preko 8? Što mislite?

u zadnja 4 dana trgovano je sa oko 1.660.000 dionica tj. prosječno preko 400.000 na dan.
do 8 kn sad ima oko 40.000 komada (recimo da taj broj kroz dan naraste na 100.000 komada ), proboj 8 kuna danas je vrlo izgledan [cool]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Stvar je vrlo jednostavna, izuzev trejdera koji hvataju 10% što je OK, ostali se samo moraju jedno zapitati? Hoće li iNGRA preživjeti, ako hoće što i ja mislim cijena može samo u jednom smjeru. Moje poruke nisu nagovaranje, ovi koji smatraju da iNGRA ne vrijedi te da neće opstati neka ili prodaju ili neka ne nadokupljuju i točka.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


caccone@

Svaka čast tebi, igraš igru, ali imaš i poštenja.. o drugima ne bi sada i ovdje..

Ja sam pokuša juče upozorit neiskusnu mlađariju na opasnost, ali me moderiralo..

Baš me zanima oće li me i danas??!

Adio


ja nekazem da INGRA nevalja nista…
samo treba biti realan i rec…nije dobro kad vise njih iz TOP 10 prodaje a kupca se nevidi…
dal je distribucija ili ne neznam

probaj zamisliti kaj ce se desiti kad netko krene u jacu prodaju…
ili nedo bog lose vijesti…
ni razina Magme nije nedostizna….makar zbog svih unutra moram rec da nebi bilo zgodno niti to prizeljkujem
no drukeri koji svaki dan ostavljaju tu postove hvale Ingru i poteze igraca iz TOP10 moraju imati balans tako da se zna obje strane….
LP
INGRA na 22 , 52, 72, i 102….sto se mene tice…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

dosta miran početak.

danas stabilno bez velikih oscilacija, a samim time i stresa!

up 10%
[cool]

nemojte preplacivati cijenu
gledajte prosjek je danas 7,59-7,63

Postanite Eu-robovi

Danas 8-ica puca!

fino izuvaju trejdere iz cipela, kad prodaju ne mogu se vratiti jeftinije

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!

hm zanimljiva situacija, nema velikih realiziranih naloga, prolazi sve sitno po asku i po bidu, mali trejderi, izgleda ili da veliki čekaju da mali dignu bid pa krenu s daljnjim iskrcajem ili se više nema što ispucati pa nas čeka opet niski volumeni duže vrijeme dok opet ne krene špekulantstvo

P.S. danas prosječno po transakciji 673kom [huh]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Pukne li 8-ica idemo na 10,50

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close