INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moj pinokio, ovisi na kojoj cijeni si ulazio, sve do 18 kn je ok jer će se cijena kad tad dići i preko toga, a oni koji su kupovali na 100 kn će se trebat malo strpiti 🙂

[/quote]

Moj mimo, da nisam prodavao ostao bih bez gaća. Nisi valjda od onih koji misle da ako nisu prodali ništa nisu ni izgubili.
Moj fajrunte, znaš li ti koiko Ingra ima dionica? Na ovoj burzi nema veze ni koliko si iskusan, ni koliko novca imaš ni dionica, imaš li kakvu hrvatsku "diplomu", korsitiš li gel za kosu ili te predstavljaju na TV kao ekonomskog analitičara. Ili trend postoji ili ne postoji. A tko ga je kreirao i u koju svrhu nikad nećeš saznati.
[/quote]



Svih, osim Ingre i Tehnike, tek čekaju restruktuiranja i dokapi, Ingra je svoje napravila i poslovi su već stigli. I korekcija je odrađena, samo preglupi danas nisu kupovali.

i ne samo to, Ingra je počela dobivati poslove vani gdje ima para, ostali građevinci to mogu samo sanjati! najprije Irak, onda Alžir, tko zna što je sljedeće? [proud]
a vi na čelu sa "šefom" samo prodajte i dalje.
ovo danas bila je klasična akumulacija gdje su dionice pobrane neiskusnim ulagačima, još kad se pokupi ostatak kod raznih pinokija i modrobradih i kreće nova raketa, ovaj puta preko 20 kn [thumbsup]
[/quote]
ovo danas je pokazalo da ima puno onih koji velike kolicine zele pradati po ovoj cijeni…

Ja sam ulazio na 12,89 i i onda opet na oko 17, tako da sam si digao ulaz na 15,70 i niti u snu nebi sada prodavao, a da mi je "puška za slonove" napunjena sada bi se opet krcao, a nebi cmizdrio i kako vi kažete drukao na pad samo zato jer su se špekulanti ukakili i počeli panično prodavati.


vidim da je muka da li je više onih koji su se već ukrcali u ovoj korekciji ili onih koji bi se ukrcali još niže. pa se sad galami jedni na druge. tko će koga uvjeriti. no, mislim da se ovaj put i s mjeseca vidi da je prvih (ukrcanih) daaaaleko više, a da se drugi očajnički trude još rušiti cijenu. sve na to ukazuje, pa i ocjene poruka na ovom forumu. a to onda znači da nam ne gine vlakić prema gore.

pa vi drugi, neukrcani, sad vidite isplati vam se i dalje pjeniti ili se možda pokušati pridružiti prvima.


hajde bar je netko rekao kako je .samo si zaboravio najvaznije:to kamo ce cijena sutra i nadalje ,ne ovisi o tome nego da li ce se pojaviti jos prodavaca na ovim-i nizim cijenama.da big to izbjegao ja sam izasao danas

sutra bi po svemu sudeći trebali imati potvrdu trenda.




Svih, osim Ingre i Tehnike, tek čekaju restruktuiranja i dokapi, Ingra je svoje napravila i poslovi su već stigli. I korekcija je odrađena, samo preglupi danas nisu kupovali.

i ne samo to, Ingra je počela dobivati poslove vani gdje ima para, ostali građevinci to mogu samo sanjati! najprije Irak, onda Alžir, tko zna što je sljedeće? [proud]
a vi na čelu sa "šefom" samo prodajte i dalje.
ovo danas bila je klasična akumulacija gdje su dionice pobrane neiskusnim ulagačima, još kad se pokupi ostatak kod raznih pinokija i modrobradih i kreće nova raketa, ovaj puta preko 20 kn [thumbsup]
[/quote]
ovo danas je pokazalo da ima puno onih koji velike kolicine zele pradati po ovoj cijeni
[/quote]

a po tvojem pisanju vidimo da si i ti upao u žrvanj i prodao na dnu dok su pametni danas akumulirali!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

Ingra je 10.dioničar u HGSpotu (3180 dionica), jesu to dobili ili kupovali po 200,300,400 kn?
Ali dobro i nije neka lova

Vidim da trećerazredni drukeri ne žele prihvatiti činjenicu da Ingra s 2 dobivena posla u inozemstvu nije više u istoj situaciji kao pred 2 mjeseca nego u daleeeeko boljoj pa tako ni cijena ne može biti više stečajna (12 kn) nego je ovih 15 kn cca novo dno Ingre s kojeg će (sutra? – a najkasnije u petak [proud] ) krenuti novi val rasta.
Meni je svejedno hoćete li kupovati sad na 15 kn ili kroz koji dan na 18 kn, ali me počinju zamarati ova isprazna trećerazredna drukanja.
Ako drukate ili to radite sa stilom ili zašutite [yawn]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Vidim da trećerazredni drukeri ne žele prihvatiti činjenicu da Ingra s 2 dobivena posla u inozemstvu nije više u istoj situaciji kao pred 2 mjeseca nego u daleeeeko boljoj pa tako ni cijena ne može biti više stečajna (12 kn) nego je ovih 15 kn cca novo dno Ingre s kojeg će (sutra? – a najkasnije u petak [proud] ) krenuti novi val rasta.
Meni je svejedno hoćete li kupovati sad na 15 kn ili kroz koji dan na 18 kn, ali me počinju zamarati ova isprazna trećerazredna drukanja.
Ako drukate ili to radite sa stilom ili zašutite [yawn]

Svaka čast!

Nebi mi smetalo šta ruše cijenu da imam municije za dokup 🙂


Ingra je 10.dioničar u HGSpotu (3180 dionica), jesu to dobili ili kupovali po 200,300,400 kn?
Ali dobro i nije neka lova

Ingra ima dva računa u TOP 10 HGSpota, istina sada nije neka lova, ali nekad je bila!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

jel bilo kakvih promjena u top 10 ingre?

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

Ima još jedna mala sitnica: pitanje je hoće li oni koji su ovih dana izlazili uopće poželiti da opet uđu u Ingru u dogledno vrijeme, makar izašli s gubitkom. Dobro, recimo da je to sitniš. A gdje su veliki igrači? Tko će dionicu dizati? Ovi koji su unutra sigurno ne, jer su mahom bez keša. Do sada je nisu dizali čak ni oni koji su utopili su svoj dug po 20 kuna/dionica.
Nije li bolje sad biti u kešu, vrebati koju izvjesniju priliku i s odmakom gledati – masakr na burzi. Traženje stečaja HGSPOT-a, otkazi u IGH i Dalekovodu, zauzimanje škverova i tankera pred isporukom nije lijep signal kao ni dizanje švicfranka, dignuta kočnica mirovinskih fondova…
Optimistima ostaje rečenica Jadranke Kosor: Neka raste sve što mora rasti.

New Report

Close