INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Predviđao sam stabilizaciju cijene od oko 10, a sad mi se čini da bi to moglo biti oko 13

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


PErić otišao…. [huh]
http://www.vecernji.hr/biznis/bude-li-sukobu-interesa-zbog-ingre-peric-ce-napustiti-j-kosor-clanak-221554
a evo kad je dosao i zbog cega…
+ nema promjene u top10
oprez
Mozda je plan da je dizu sa po 500.000 kn a da istovaruju vise….
a mozda i nije…ko ce znat.. [wink]

To da je Perić otišao…znaš odakle?

dali samo meni ne radi eTrade

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



KATASTROFA,od izvješće burzi
uopće ništa nisu uradili do sad [bye] [bye] [bye]

PErić otišao…. [huh]
http://www.vecernji.hr/biznis/bude-li-sukobu-interesa-zbog-ingre-peric-ce-napustiti-j-kosor-clanak-221554
a evo kad je dosao i zbog cega…
+ nema promjene u top10
oprez
Mozda je plan da je dizu sa po 500.000 kn a da istovaruju vise….
a mozda i nije…ko ce znat.. [wink]
[/quote]

Otprilike, iskoristiti će još ovaj današnji dan i sutra ovisno koliko bude naivaca da izbace akumulirano od 4 do 6 kn, a onda adio djaci kad objave Stock Split ..

Sta ce to biti kada Ingru podijele na jos novih 5 000 000 dionica, bice kaos ionako ih je previse slobodnih, ljudi i za CROS su objavili da ide po 11 000 kn, pa cim se vijest malo stishala pala je nazad do 6000 … Nema razloga da Ingre ne bude 6 onda ako znamo da je i CROS počeo sa 4 kn … Ovo je sve samo dobro osmišljena igra ništa više , da je to restrukturiranje išta dobro ne bi nitko živ prosipao tako po BID-U, al kad vide da ste još željni onda vas gaze . šta će, pa marža im je 200 % na zadnju cijenu …

Mene ..be već tri dana etrade od zabe …baš na INGRI …sve drugo ide redovno .!!!!??? dok se pomakne nalog …ovi markeri ga spuste pol kune il ga dignu…trebam kuglu za proročanstvo kam ide ..bem ti letroniku .,..

Moj E-Trade radi!! peace!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Poštovani!
Ma koje je ovo trgovanje sa po lipu gore, do nove godine smo na 10kn.
Pozdrav!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


dali samo meni ne radi eTrade

niti meni…

smanjuje se minus.......


dali samo meni ne radi eTrade

I meni šteka

Ne radi niti meni, ja sam preko j… FIME, rekli su mi da će proraditi za 10 min prije pola sata. Katastrofa

kako zna kad će krepat… joj!!!!! već ne radi 45min

idući tjedan će bit bolje...

ovo od sad ide samo gore..doduše laganijim tempom, ali bar neće više padati

Sad svi imamo nadu da će u svibnju objaviti model uspješnog refinanciranja i dugoročne stabilizacije tvrtke, prema tome nema više razina ispod 8 samo prema gore [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Koliko je trenutno cijena , i ima li koja besplatna gledalica u realnom vremenu?

smanjuje se minus.......


dali samo meni ne radi eTrade

Ne radi ni meni. Bas me zanima daju li oni ikakvu odstetu za ovo?

Krepat ma ne molat.

New Report

Close