INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



PS. Jutros sam izašao na balkon zapaliti cigaretu, i onako ležeran zavaljen u ležaljku pijem kavicu kad što…………..Pokakala me ptica…

Molim sve prisutne korisnike da mi daju mišljenje(nisam praznovjeran) dali je to sreća ili nešto drugo

Budi sretan što krave ne lete…. [lol]
[/quote]

Krave ne , ali bi danas mogli purani .

Kada se realizira financijsko restrukturiranje odnosno osigura pozitivan novčani tijek na dugoročnoj razini (čitaj: subjekt i objekt Arena Zagreb), Ingra će pokriti sve kratkoroče i dio dugoročnih obveza te se kraj svibnja može smatrati novim početkom.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

KATASTROFA,od izvješće burzi
uopće ništa nisu uradili do sad [bye] [bye] [bye]

pa jesu li normalni ovi na bidu?! nema promjena u top10 a oni navaljuju ko da nema papirića? [lol]


pa jesu li normalni ovi na bidu?! nema promjena u top10 a oni navaljuju ko da nema papirića? [lol]

Bit će dobra prilika za izaći van za koju minutu, a onda će se cijena stropoštati nazad na 7,5-8 kn

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


KATASTROFA,od izvješće burzi
uopće ništa nisu uradili do sad [bye] [bye] [bye]

PErić otišao…. [huh]
http://www.vecernji.hr/biznis/bude-li-sukobu-interesa-zbog-ingre-peric-ce-napustiti-j-kosor-clanak-221554
a evo kad je dosao i zbog cega…
+ nema promjene u top10
oprez
Mozda je plan da je dizu sa po 500.000 kn a da istovaruju vise….
a mozda i nije…ko ce znat.. [wink]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

jesam ja lijepo napisao prije par dana da se Oppi pravi Englez kad je izjavio da nema pojma zašto je porasla dionica [thumbsup]
danas 12.xx [wink]

Bila navlakuša za izaći… [lol] [lol] [lol]
sad će biti drž gaće jel će neki i bez toga ostat..

Ja sam iskrcao dobar dio sad na otvaranju po 8,9 kn (počeo sam i ja trejdati kad već nema preuzimanja) pa čekam za novu kupnju na 7 -7,5 kn [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Rekao sam neki dan da idemo do 12,x , pa onda na razine od 7 do 9 , pa ponovno up up up , do cca 14,x

Moderator , ajd budi drug i pusti ovaj post ( ovo je već 10-ti put da pišem a ti ga ne daš , da li ima neki razlog ? Ne odgovara ti ? )


pa jesu li normalni ovi na bidu?! nema promjena u top10 a oni navaljuju ko da nema papirića? [lol]

Ma ekipa stvara kao frku, netko (neki) se upeca(ju) i onda slijedi istovar…

jebem ti etrade(fima),jel još kome možda otkazao jutros.. baš u odbijanac

idući tjedan će bit bolje...

Kako su se samo brzo iskrcali lopine,
a štoo će tek biti poslije otvaranja [pray] [pray] [pray]

Zanima te karijera u financijama? Prijavi se

http://www.finance.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=423&Itemid=69

Ako uzmete u obzir da je vrh bio vrh vala 1, (i) 12,xx kn. Nakon toga odrađeno lijepih 5 vlića za dole,,, znači (a), sada se odradio po meni i (b), točno kanalno koliko vidim na glupom JTraderu. Što dolazi poslije vala (b) zna se i krenulo je… no dokle to se mora pogoditi, no i to nije teško. Samo ne nasjedati na glupe vijesti koje netko namjerno pumpa i prezentira. Sve u svoje vrijeme !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!

New Report

Close