INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo se zove fakultetsko šišanje ovaca. Spuštaju vas na niže grane a onda čišćenje. Svaka im čast. Samo naprijed dok ima vune i zadovoljnih sa burekom ili ćevapima. Poslije dobro obavljena posla idemo u pravom smjeru.

neće uvijek biti ovako.

kupnja se počinje dizati, slijedi protuudar po prodaji [thumbsup]

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica



Ne kužim ove jedinice , pa nisam ništa napisao šta nije istina !!!

ajde drukeru šuti! prodao si i sad drukaš za pad da se ukrcaš par lipa jeftinije, prejadno!
[/quote]

Pa još najbolje da kupim pa tek onda drukam za pad ! Ti si kupio pa drukaš za rast , prejadno !



Očito je ovaj posao uračunat u cijenu , na kraju krajeva , zato je i raslo od 11 kn kroz zadnjih dva tjedna.

Majstore, ako ovakav posao vrijedi 6kn po tvojoj logici, što je sve vrijedilo sveukupnog pada Ingre od početka. Po toj matematici Ingri kao da su "uračunati" gubici tisuću poslova ove vrijednosti.

Samo špekulanti i sitne duše. I drugi (ne bih upotrebljavao riječ, ali pretpostavlja se na kakve ljude mislim)..
[/quote]

Momče jesi li ti onaj šta svaki dan na Business.hr napišeš uvijek istu stvar.
Tebi nisu svi doma.

bit će bolje................


Dogovara se transakcija za pomest sve do 20, samo malo strpljenja.

prošlo već 15 minuta, prsti me svrbe, aj požurite…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Sell on news?

Klasika,no možda drugi put u skorijoj budućnosti bude bolje,no možda se varam .
U svakom slučaju svima puno uspijeha.


ne znam što se čudite
svi koji imaju bar malo iskustva na burzi znaju da se na vijest prodaje
kupuje se na insajd info
tako je i s FI,
mjesec dana prije raste ,kad FI izađe uvaljuje se
što se čudite ko koka jajetu
da nije tako svi bi na burzi zarađivali,nitko ne bi gubio
a ova dionica se zove visoko špekulativan s tisućama tisućama malih gladnih zarade na "jeftinoj"dionici

da, prodaje se na vijest + sentiment je totalno negativan, ameri će sve zavit u crno (crveno)

MENI JE SAMO ŽAO ŠTO NEMAM KEŠA! A VI SAMO PRODAJTE.

idući tjedan će bit bolje...


ne znam što se čudite
svi koji imaju bar malo iskustva na burzi znaju da se na vijest prodaje
kupuje se na insajd info
tako je i s FI,
mjesec dana prije raste ,kad FI izađe uvaljuje se
što se čudite ko koka jajetu
da nije tako svi bi na burzi zarađivali,nitko ne bi gubio
a ova dionica se zove visoko špekulativan s tisućama tisućama malih gladnih zarade na "jeftinoj"dionici

Samo si zaboravio da ovih što imaju inside informacije ima tisuću puta manje od ovih drugih i imaju sto puta manje love. Dakle dionica ide definitivno up na ovu vijest na cca 30 kunića. Da li će to biti za 2 dana ili 2 mjeseca svejedno mi je .
P.S. 166.000 na kupnji i raste a prodaja se smanjuje….

Najbolji su ovi što se pale na ovo što se ovdje piskara , da li netko normalan može uopće pomisliti da nešto od ovih gluposti na ovom forumu utječe na cijenu dionica. Psihologija je davno objasnila ponašanje krda na burzi. Pročitajte malo one mudre i iskusne investitore koji trguju malo duže od ovih par godina na ZSE, recimo 60 god. dok nije bilo ni interneta ni foruma. Ovo pisanje je samo zabava dok gledamo kako se kupuje i prodaje.

Ja se još uvijek nadam 18kn uskoro, a vi prodajte i čekajte 14. ljudi moji ingra je pred 3mjeseca bila na ovim vrijednostima, a 2godine nije objavila posao, pa ovo je 55miliona erua. kao što rekoh,samo prodajte.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.




Ne kužim ove jedinice , pa nisam ništa napisao šta nije istina !!!

ajde drukeru šuti! prodao si i sad drukaš za pad da se ukrcaš par lipa jeftinije, prejadno!
[/quote]

Pa još najbolje da kupim pa tek onda drukam za pad ! Ti si kupio pa drukaš za rast , prejadno !
[/quote]

Draga premijerko , kupio sam na 16,5 kn , mogu li sada drukati na rast ili moram i dalje na pad ?

New Report

Close