INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sutra smo na 18. kolege moje…ili do petka prije vikenda…a ponedjeljak opet utrka…


Mnogima pucaju živci od čekanja i prodaju sa nulom ili za doslovni burek. A vijesti tek treba da se objave. Pa doviđenja vam na 22. I tamo možete zaraditi burek.

ovaj se tjedan moglo zaraditi i za čevape, a ti koji znaš za te VIJESTI daj malo konkretnije, jer fakat kaj je to 20, 30 % plusa, baš za burek. svašta i uvijek od istih





Nalog na 17 kuna je sada na 22.mjestu, tko još misli kupit po 17, možda pancho i STFACA, ili many i steel, ho-ho-ho…..

ho-ho-ho daj mi reci na kojem je sad mjestu jer ja ga ne vidim?
[/quote]
pa imaš ih preko 17,oo koliko ti volja……..hohoho [tongue]
[/quote]

Ja ih i dalje ne vidim, mozda mi gledalica ne radi?
[/quote]

HO-HO-HO interesantno kako nekima kojima nije valjala na 11,50 sada priželjkuju kupnju na 16, vrlo znakovito [tongue] [bye]

nebi me cudilo da je ekipa opet digla margine jucer,tako da vjeroatno ce opet ista igra kao prije

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

nedavno je napravljen još jedan dokap s komercijalnim zapisima o kojem se ingra nije službeno očitovala. a je li možda i ovo zadnje što se dešavalo isto napravljen drugi dokap, opet odrađen u tajnosti.jer ode je sve moguće. tu mi nešto smrdi kao i ovo čekanje oko službene objave posla. ako je tender potpisan onda su bankovne garancije sređene prije potpisivanja istog, jer koja budala će sklopit s nekim ugovor bez bank – garant. ingra izjavljuje da to još formalno pravno nije riješeno!? koga oni zahebavaju!!

svaku godinu ista stvar ,vec se ispucao novac od dividende ht-a i gotovo. samo uvijek neko zaradi puno, a neko izgubi puno.
ajde sad je skupljajmo od 8-10 kuna za sljedecu godinu ,ako ona bude aktualni igrac,ako ne nista.


EEEEE jesu vas ošišali ispod 17, čak na 16,50, a tako dobre vijesti dolaze…Žao mi vas e ali ste ipak imali namjeru zaraditi. Nekada uspijete nekada ne. Zato je najbolje sada biti INVESTITOR a ne burekmajstor.

I dalje šišanje na rasporedu. [thumbsup].

neće uvijek biti ovako.

ako danas navečer osvane novi igrač u top10, što je lako moguće obzirom na količine trgovane zadnjih 3-4 dana, sutra će opet biti raketa prema gore [thumbsup]


ako danas navečer osvane novi igrač u top10, što je lako moguće obzirom na količine trgovane zadnjih 3-4 dana, sutra će opet biti raketa prema gore [thumbsup]

Vjerovatno se neće vidjeti ništa,više računa po 200 000 i eto ga ali uzmem cd za koji dan pa ćemo viditi.

bit će bolje................



kolega jesam Vam rekao da danas bude i po 15-16 ! [rolleyes]

Jesi, i naravno pogriješio si! Ingra je okrenula i ide UP! [thumbsup]
[/quote]
prijatelju, ne vidim nikakvu grešku ili tvoja gledalica pokazuje drugačije ? [rolleyes]


[thumbsup] INGRA je jedna od najboljih dionica za ulaganje . [thumbsup]

Možeš to malo pojasniti ?

OK,

Izgleda kao da Ingra više nije IN, trejderi se okreču iz Ingre na VLDS ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close