INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vrijeme je da se i Loris oglasi….

Očito je zauzet kupoivnom pa nema vremena, čim se utovari javiti će se on već budite sigurni i sa 20 " pametnih " postova dnevno



@bestija2

ljudi ne kuže da je vlasničko preslagivanje najbolja stvar koja se sad može dogoditi Ingri jer znači nove ljude, ideje i novac u firmi

p.s. čini se da ćemo do kraja dana preći 18 kn [thumbsup]


Ako ima istine u svezi preslagivanja ,ovdje treba biti stpljiv,ako cijena krene preko 20 kn onda bi to trebala biti potvrda pozitivnog razvoja ako ostane na ovim razinama može biti sve ili ništa.

Stoga gospodo pustite stvar da se razvija svojim tokom.

hanfa? dajte ljudi pa nije to hanfa već aanfa. evo ja uputio mail a javili mi se iz Tirane s priopćenjem.
nema osnova da se radi o bilo kakvom preuzimanu. sve dionice protrgovane zadnjih dana transparentno su išle kroz male investitore, sitni bankari,brokeri i njihovi poznanici s užom i širom obitelji.



Nalog na 17 kuna je sada na 22.mjestu, tko još misli kupit po 17, možda pancho i STFACA, ili many i steel, ho-ho-ho…..

ho-ho-ho daj mi reci na kojem je sad mjestu jer ja ga ne vidim?
[/quote]
pa imaš ih preko 17,oo koliko ti volja……..hohoho [tongue]

Kada će tih 20, više, da OPi može prodati [shocked]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Kada će tih 20, više, da OPi može prodati [shocked]

tko ti je taj OPi? [yawn]




Nalog na 17 kuna je sada na 22.mjestu, tko još misli kupit po 17, možda pancho i STFACA, ili many i steel, ho-ho-ho…..

ho-ho-ho daj mi reci na kojem je sad mjestu jer ja ga ne vidim?
[/quote]
pa imaš ih preko 17,oo koliko ti volja……..hohoho [tongue]
[/quote]

Ja ih i dalje ne vidim, mozda mi gledalica ne radi?


Danas je za očekivat završetak iznad 17 kn, a za sutra se nebi bavio prognozama da nekog od kolega u INGRI nebi natjerao na nesanicu…
[thumbsup]

Ako dobro vidim distribucija na INGRI sjajno se odrađuje!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE





Nalog na 17 kuna je sada na 22.mjestu, tko još misli kupit po 17, možda pancho i STFACA, ili many i steel, ho-ho-ho…..

ho-ho-ho daj mi reci na kojem je sad mjestu jer ja ga ne vidim?
[/quote]
pa imaš ih preko 17,oo koliko ti volja……..hohoho [tongue]
[/quote]

Ja ih i dalje ne vidim, mozda mi gledalica ne radi?
[/quote]
oli je to gledalica na guranje……………… [shocked]

Mnogima pucaju živci od čekanja i prodaju sa nulom ili za doslovni burek. A vijesti tek treba da se objave. Pa doviđenja vam na 22. I tamo možete zaraditi burek.

neće uvijek biti ovako.

Do 17.30 20000 komada kako će ih neko zameziti.

bit će bolje................

Ovo danas očito ide u negativnu blokadu, ato će ujedno značiti i promjenu trenda i otvoren put ka cjenama od prije koji dan.

New Report

Close