INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje je moguće da će ići do 20 bez korekcije tj. korekcije će biti u hodu kao danas!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

i koliko je ovo od minimuma na 3,8 koji je bio 6.2??? Nekima je to SF a nekima stvarnost. SF će vam biti i brojka od 20kn pa 40 …

neće uvijek biti ovako.


Danas je najvažnije da "zabetoniramo" razinu od 10 kuna, a koliko vidim kapitala za to ima dovoljno!
Pozdrav svim pravim dugoročnim ulagačima koji su ozbiljno shvatili ovu dionicu!

Niš od toga Ingra je poletjela više od svih očekivanja sad vraćanje na stare razine i pretovar u IGH.

mene veseli činjenica da se s povećanjem cijene povećava i veličina naloga. sa 700 komada u petak, evo nas već prek 800. i onda nek neko veli da se nema para…

Nije li ovako nešto bilo i lani? Ispravite em ako griješim, neobjašnjivo dizanje cijene…. a onda su potpisali ono nešto neodređeno negdje za nekih 60 milijona eura ispalo?
Iskreno sumnjam da mi mali (naručito ja koji sam uzeon siću na 5.30 ) možemo ovako pumpati cijene sami.

Molim objektivne i smislene komentare :)Bez bureka i sladoleda

Ovo je moguće samo u nas…preskupa kad je prije par dana došla na 3,80, sad jeftina 200% skuplja…objave gubitak 90 miljuna, dug skoro miljardu i uzleti! Onda opet dobitonosne prodaje i za koji dan opet u slobodnom padu….i love this game! Ajde da sam i ja uletio i izletio kad treba! Tko kaže da nema kruha bez motike?

Čestitke svim dioničarima INGR, posebno kolegama MEGID01 i peyi, bravo!

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Čestitke svim dioničarima INGR, posebno kolegama MEGID01 i peyi, bravo!

[thumbsup]

lp


hvala, POŠTENO. kupovao sam na 7,6,… i eto sada smo tu ali ne prodajem još.

neće uvijek biti ovako.

"Poštovani, zbog tehničkih problema, aplikacija e-trade trenutno ne radi te se nalozi ne izlažu na burzi. Radimo na uklanjanju problema te se nadamo da ćemo u kratkom roku ukloniti nedostatke. Molimo Vas za razumijevanje i ispričavamo se zbog nastalih neug….

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pa ovo je za doć tamo i lupat letvom!!

Vidim nevjerne Tome koji malo prije stigloše u panici i sa velikom lovom.

Fakat , kaj ti je 10 kuna , ni dve kugle sladoleda za firmu koja gradi hidrocentrale .

pade i 11kn jupiiiii

neće uvijek biti ovako.

S obzirom da se u tiskovinama počelo pričat o spektakularnom porastu ingre izgleda da bi 12 -tica trebala biti neki vrh . Desetak lipa gore dolje , manje bitno .

Ja Vam kažem ovo se prije 20 neće zaustaviti

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


ajd da i vama na ingri malo osvane. ovdje je druga jazovka bila.
a uvjek mi ja drago zbog onih drukera koji drukaju na dole da bi kupili nize kad im vlakic pobjegne.
nisam nikad kupovao ingru jer mi je preriskantna. nadam se da ce vam barem do 30kn.

Hvala kolega

Čestitam kupcima na šest i niže!
I skreno sažaljenje trejderima koji su u padu šotranjem nanje gubili,a sada u rastu pometeni uz mali
dobitak,tako da je većina malih u gubicima.
Oderao nas krupni kapital,koji nema dušu ,ali pameti ima jer da je nema bio bi mizeran,a ne krupan.
Da li je namjerno iscenirana igra sa neotkupom blagajničkih zapisa.
Ipak ,nakon ovog velikog rasta od preko 150% postavlja se pitanje:Da li je INGRA sada skupa.
INGR P/B 10,70:30,50 =0,35
DLKV 141:211,56=o,67
VDKT 170:456,81=0,37

Dakle,još uvijek smo podcijenjeni i tek sa rastom od 90% ,tj na cijeni od 20 bili bi kao i DLKV i Viadukt.
Pa bilančno ni VDKT ni DLKV nisu u puno povoljnijoj situaciji.Dapače,mislim da su u lošijoj situaciji.

U INGRI teče med i mlijeko u potocima.Napokon!

New Report

Close