INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jesmo mi to na 20 kn do 16 uri ? :o)

Dečki: No limit! [smiley] [smiley] [smiley]

pa ovo je sutra na 20 kn???! [shocked]

:)))))))

hmmm nevjerojatno kako su ljudi pohlepni kada se krene prema gore… a da mi netko objasni zbog čega je taj rast počeo? zbog nekog posla u alžiru? ma dajte molim vas, pa tamo nisu ništa napravili zadnje 3 godine…

Hvala dečki! Bye, bye! [thumbsup]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Hvala dečki! Bye, bye! [thumbsup]

Nemoj da pocnes plakati

svaka čast dioničarima,drago mi je zbog njih ali moram priznat da sam je očekivao ispod 10 kn,na vašu radost išlo je suprotno,ali ja nisam još uvik neki optimist,neznam zašto,valjda sam u krivu [thumbsup]

Nemoj da pocnes plakati

od sreće………………..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


od sreće………………..

haha to i ja vidim kao jedini mogući razlog, zapravo od prekomjerne sreće….

Ovo je za riknuti od smijeha… da se na osnovu najave nekog posla u Alziru gdje je ratno stanje, dionica podigne za 20% u jedan dan? I da su ga sklopili taj posao ne moze biti velik jer ne grade cijelu bolnicu nego samo malen odjel. Kako su danas neki osisani pa to je prestrasno…


Ovo je za riknuti od smijeha… da se na osnovu najave nekog posla u Alziru gdje je ratno stanje, dionica podigne za 20% u jedan dan? I da su ga sklopili taj posao ne moze biti velik jer ne grade cijelu bolnicu nego samo malen odjel. Kako su danas neki osisani pa to je prestrasno…

Ma daj? 20 milja kuna je ukupano zadjih 10 dana u ovaj rast i to je samo zato što su svi naivni?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close