INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



koliko cca. komada ima do 20 kn?

13.545.200 dionica + novih cca 9.000.000 kroz dokap ili ukupno 23.545.200 dionica cirka [tongue]
[/quote]

srećom pa si prodao na 12 kn pa te to više ne brine [lol]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!


Loris, tvoje je ludilo nastupilo naglo ili je to ipak bio dugotrajan proces?

[lol]
100%

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

A što te briga za njih? Misliš da bi bez njih cijena odmah bila 20 kn? Pa ljudi prodaju jer su u plusu s onim kupljenim 11-13 kn. Boli te briga što je njima i ovo dovoljna zarada.

ovih dana prodano je manje od petine dionica kupljenih 11-13, još ima dosta dionica koje se mogu prodati u lijepom plusu i na ovim razinama.

Opet smo kao i jučer po prometu jači od HT-a.
Zdrav rast.



koliko cca. komada ima do 20 kn?

13.545.200 dionica + novih cca 9.000.000 kroz dokap ili ukupno 23.545.200 dionica cirka [tongue]
[/quote]

idealna prilika pametnom ulagaču da kupnjom jeftnih dionica na burzi stekne značajan udio u kompaniji, a možda i da je preuzme? [proud]


ovih dana prodano je manje od petine dionica kupljenih 11-13, još ima dosta dionica koje se mogu prodati u lijepom plusu i na ovim razinama.

pa nisu ovdje svi burekđije kojima je cilj zaraditi 10-15 lipa po dionici! ima nas dosta koji vjerujemo u 100% i više zarade na ove cijene pa nam nije nikakva namjera prodavati ovako jeftino [thumbsup]


http://en.wikipedia.org/wiki/Pump_and_dump

učite [smiley]


pa to nije niti prvi niti zadnji put i na ovoj i na drugim dionicama. ovdje je očito da se radi PAD, bili smo svjedoci nedavnog rušenja, mene muči jedino koji su gornji prag stavili tvorci istog , donji smo već vidili a to uvelike može promijeniti tijek cijene dionice posebito poslije 2Q.



http://en.wikipedia.org/wiki/Pump_and_dump

učite [smiley]


pa to nije niti prvi niti zadnji put i na ovoj i na drugim dionicama. ovdje je očito da se radi PAD, bili smo svjedoci nedavnog rušenja, mene muči jedino koji su gornji prag stavili tvorci istog , donji smo već vidili a to uvelike može promijeniti tijek cijene dionice posebito poslije 2Q.
[/quote]
Realno je da sad potegne rast recimo do 50 kuna a onda treba razmišljati o padu .

samo nebo je granica, ali vjerojatno će je dići na razine koje omogućavaju dokapitalizaciju od strane OMF-a a to je kako svi znamo preko 22 kn, a uvažavajući činjenicu da bi radi uspjeha dokapa cijena ipak trebala biti malo veće moja procjena je 25 – 27 kn, naravno uz pretpostavku da će biti objava nekog velikog novog posla i to jako, jako velikog koji bi omogućio ingri nesmetano profitabilno poslovanje. Mislim da će ipak spas biti u Rusiji i tamošnjim poslovima za koje je već sklopljen ugovor o poslovnoj suradnji. Možda će tu biti i izgradnje nekih spostskih objekata tipa Arena itd. itd.

Posjedujem dionice ingre, a ovaj post nije nikakav savjet ili nagovor na kupovinu ili prodaju već samo iznošenje osobnog stava i mišljenja.

Hrabri ulagači
"Validus i Ingra su kompanije za koje se prije nekoliko mjeseci smatralo da bi mogle imati problema s preživljavanjem ove krize. Ako se pogleda razdoblje od tri godine kretanja tih dionica, Validus je prije tri godine iznosio blizu 100 kuna i pao je na šest i pol kuna, i nakon toga cijena je skočila na 12-13 kuna. Za te je dionice važno istaknuti da ako tvrtke prežive ovu krizu, oni koji su ostali hrabri i ušli u dionicu na niskoj razini, imat će veliki povrat na kapital", zaključuje Laća.

http://www.poslovni.hr/vijesti/dionica-hta-medu-5-najgorih-180235.aspx

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

kad ce bit najranije izvjesce 2Q…?
LP



koliko cca. komada ima do 20 kn?

13.545.200 dionica + novih cca 9.000.000 kroz dokap ili ukupno 23.545.200 dionica cirka [tongue]
[/quote]

Nije te to pitao, ili misliš da se svih 23.545.000 dionica misli prodati do 20 kn?

Tik-tak [shocked]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close