INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

onaj PBZ-jac danas će skroz izaći, a onda….. [proud]

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

na kupnji iznad 4 kn je preko 160.000 komada [shocked]

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

Kad prodje preko dva i po posto firme u jednom danu to nije sigurno na osnovu rekla kazala informacije,tko se nije skrio,njegov problem,a mislim da je naplata 26 miliona dolara iz Bosne razlog,uz naplatu bolnice,negdje oko 10 miliona,te reprogram obveznice..eto,uzivajte,nek prodaju sa gubitkom,jer sad nema sigurno niko više od burekdžija,jer tolika ni približna količina nije otrgovana ispod 5,sretno.

Misliš da se Opi ne bi pohvalio da je to točno, osim reprograma uz velike troškove?

rijetki trenuci

KUPNJE (224.277) – INGR-R-A PRODAJE (225.103) – INGR-R-A

skoro "egal"…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

dobar .. [thumbsup] a jucer ciscenje do 4.50 kn proslo bez komentara… [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nešto se ovdje ipak zbiva, prevelika je ovo količina da se protrguje samo na rekla-kazala…
PBZ-ac je izgleda danas izašao, a po kupovnim nalozima i količini izgleda da ulazi netko veći…
ova cijena od 5 kn je smiješna i onaj tko sada kupuje za 2 godine mogao bi imati +500%, naravno ako s Ingrom sve bude na kraju OK

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

2,6 posto firme u jednom danu a od toga je barem pola kupio neko vrlo dobro upućen,jer vidi se da se skida ask bez velikog izlaganja na bidu,znači da radi neki profić,pa ljudi firma je vrijedila tri milijarde kuna…

Jedino loše u svemu ovome je da će se sada odustati od odlaska na skupštinu [sad]
Ili ne??? Kolega gmaz, godzila, recite…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Društvo ujedno skreće pažnju da su informacije o novčanom potraživanju INGRE od beogradske Jubmes banke, a temeljem poslova koje je društvo obavilo u Iraku tijekom 80-ih godina, već nekoliko godina dostupne javnosti. Informacije su objavljene u revidiranim konsolidiranim izvještajima Društva za 2008. godinu, kao i u Prospektu uvrštenja dionica na uređeno tržište Zagrebačke burze d.d. ", stoji u priopćenju.

a sto ako stvarno netko kupuje INGRU

http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=153

INGRA d.d. (u daljnjem tekstu: Izdavatelj ili Društvo), zbog neprovjerenih i netočnih medijskih napisa, ovim putem obavještava investicijsku javnost da Društvo nema nikakvu ponudu za preuzimanje niti je svjesno da takva ponuda postoji.

inace…nezaboravite

Privremeno nerevidirano nekonsolidirano i nerevidirano konsolidirano izvješće za
poslovnu godinu 2011. Datum objave: 15.2.2012.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




Tko ima Ingru kao dugoročnu investiciju bi sada trebao dokupljivati da podrži rast i poništi negativni utjecaj burek majstora.

100% treba dokupljivati vas nick sve govori,biće vi kupujete ko blesavi zar ne? Lp
[/quote]
Ako sam kupovao na 7, 9 i 12, ne vidim razloga zašto ne bih sada. Na 4 nisam htio jer mi nije u interesu potpomagati negativni trend nego upravo obrnuto. Zato i kupujem sada, ali ne kao blesav nego u skladu sa svojim mogućnostima.
[/quote]
[thumbsup] sretno


Jedino loše u svemu ovome je da će se sada odustati od odlaska na skupštinu [sad]
Ili ne??? Kolega gmaz, godzila, recite…

Kolega tko kaže da mi ne idemo na skupštinu, trenutno prikupljamo punomoći da ih do sutra dostavimo u Ingru.
Ovo Vaš "pisanje" o Ingri je za malu djecu. Dosadni ste više i Bogu i vragu.
Imam osjećaj da ste Vi investitor bez ikakvog kapitala, na virtualnoj burzi ne možete ništa izgubit ali ni dobit.

Pozdrav Ingrađima


a sto ako stvarno netko kupuje INGRU

http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=153

INGRA d.d. (u daljnjem tekstu: Izdavatelj ili Društvo), zbog neprovjerenih i netočnih medijskih napisa, ovim putem obavještava investicijsku javnost da Društvo nema nikakvu ponudu za preuzimanje niti je svjesno da takva ponuda postoji.

sve je moguće!
neću ponavljati već iznesene kalkulacije, ali sama Arena s obveznim uplatama države i Grada Zagreba jamči preživljavanje Ingri, a još par godina pa će Arena Ingri nositi čistu dobit…..
tako da me ne bi čudilo da netko po ovim smiješnim cijenama stvarno preuzme Ingru [rolleyes]

ide ovo dalje, a i tehnički dobro izgleda….brzopleto sam prodao ali vratio 50+% koju lipu jeftinije

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close