INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nevjerojatno, VLDS koji skoro 2 godine račun u blokadi je otišao na 12,69 kn, a INGR koja uredno posluje i plaća obaveze je na 11,50 kn [lol] [lol] [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Sve što sam napisao se opet dogodilo, ujurto navlačenje pa padp a ćemo opet malo gore i u 16 smo na 11,3

@gismund, na validusu temi je sve objasnjeno kako i zasto je cijena koja je 🙂

kako je utekao ovaj s 19.000 komada kad su poskidali sve do njega [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje

Vidim da su se brokerčići uplašili otkad je Hanfa počela istraživati radi navlačenja na Ingri.
Svi redom imaju disclamere u potpisu…

validus probije 13 prodajem dio i opet dolazim kvama moglo bi se i ovdi dic 1kn po dionici ili 10 posto ,hihihi

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Radi pojedinaca, prevaranata, a stvarno sam nekome htio pomoći vtariti izgubljeno, rekao sam da više neću stavljati grafove i upozorbe, opet navodim samo radi pojedinaca. Gospoda s EWT -a znaju, nekada sam bio tamo i svojevoljno sam otišao, znaju da mi je INGRI-ca bila miljenica. Isključivo radim s njom samo na minutnom grafu, ostalo me ne interesira. na prošlom sam fulao za 4 lipe, srazložno, danas u lipu…. izlazak u cca 4-5 lipa gore dole, zato sam i naveo UČITI, a može se !! [angry]

I very much love INGRA !!


validus probije 13 prodajem dio i opet dolazim kvama moglo bi se i ovdi dic 1kn po dionici ili 10 posto ,hihihi

Prijatelju što se tiče VLDS-a da sam na tvome mjestu ne bih to radio..strpi se malo !! [angry]

I very much love INGRA !!

valjda smo naljutili konjicu, jucer nas stitila do 12, a danas smo ju iznevjerili i opet se spustili … e pa nesto trebamo i mi sami napraviti




I šta dalje? [rolleyes]

čekati …
[/quote]
Ne bih se baš složio s Vama kolega. U prvi mah sam i ja pomislio da netko želi ovo srušiti ispod 12,50 ali poslije je postalo očito da se netko morao po svaku cijenu iskrcati a primijetio je da je to izvodivo na cijeni od 12,50. Tu je bilo i bit će kupaca! To je granica rastanka, gje su se danas susreli optimisti i
ne više od dva pesimista! [smiley]
Sutra je već druga priča!
[/quote]
jos ce bit tih susreta bikova i mecki

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


valjda smo naljutili konjicu, jucer nas stitila do 12, a danas smo ju iznevjerili i opet se spustili … e pa nesto trebamo i mi sami napraviti

cenzura na moje zapise, ajde krenimo , idemo dalje kako na dr. ivo kanader veli haha

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]





I šta dalje? [rolleyes]

čekati …
[/quote]
Ne bih se baš složio s Vama kolega. U prvi mah sam i ja pomislio da netko želi ovo srušiti ispod 12,50 ali poslije je postalo očito da se netko morao po svaku cijenu iskrcati a primijetio je da je to izvodivo na cijeni od 12,50. Tu je bilo i bit će kupaca! To je granica rastanka, gje su se danas susreli optimisti i
ne više od dva pesimista! [smiley]
Sutra je već druga priča!
[/quote]
jos ce bit tih susreta bikova i mecki
[/quote]
bio si u pravu, što je je
i dalje si hold?

New Report

Close