INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kako ne znam matrix, to je duboko nemoralno. uprava održava cijenu dionice visokom putem trezora i sami prodaju dio svojih dionica. ako je to moralno (čak je moguće da je i nezakonito, vani sigurno je),onda nam se svima loše piše. nema veze, vi najbolje znate. ja ionako ovdje nemam interesa niti pišem na ovoj temi, ali ove stvari treba sasjeći u korijenu da nekom drugom to ne bi palo na pamet.

Dobro kolega kako kolega wunderkid2 kaže na forumu mojnovac: ‘joj caymane, daj čekaj tehnomont da proradi!’
Uglavnom nemojte soliti pamet, te se držite svoja posla, a ne iznosite netočne informacije, da je to kazneno djelo.

Hvala

ti i dalje ne shvaćaš pa nema smisla da ti uopće odgovaram. a za tehnomont ne brinite….bolje brinite za sebe


ti i dalje ne shvaćaš pa nema smisla da ti uopće odgovaram. a za tehnomont ne brinite….bolje brinite za sebe

Kolega i te kako dobro shvaćam, sjećam se kada su po njoj mnogi pljuvali kada je bila oko 11k , pa i 20k, i gdje su sada?
Otvorili multinickove i opet po starome.
Kolega nisam Vas htio uvrijediti, no priče te vrste nisu istinite, jer sam čuo o čemu se radi, te kažem nema razloga za brigu.
I da na kraju kažem, svatko ima pravo na svoje mišljenje, te poštujem Vaš odabir, no u ovom slučaju, mislim ‘ koban’.

Hvala

kolega Kajman

kad netko spomene bilo koju vasu dionicu, ukljucujuci LLRB i BZJK (miljenicu) koje su u debelom minusu od ATH, onda uvijek i redovno odgovarate uvredama na osobnoj razini..pogledajte samo kako ste kolgei Mrzljaku na njegov benigni komentar uzvratili…
no dobro, to je stvar moderatora..

sto se tice INGRE iako mislim da ste Vi zadnja osoba koja bi trebala prozivati INGRU, mogu vam reci da za nju nema straha..
zasto?
pa glavni razlog je zato sto je to zdrava i profitabilna firma u kojoj se vec nalazi vise fondova.
ti fondovi koji su branili INU svim mogucim sredstvima iako su je kupovali na visokim razinama cijene u koje su vec bila ugradjena ocekivanja o prauzimanju, INU koja je bila puna “kostura iz ormara”, puna lopovluka i prljavstine, sigurno ce braniti i cijenu INGRE ma sta da se desi, tako da za nas dionicare straha nema.
naravno tu je i nezabilazna prica o ulazu u 1.kotaciju, o cemu dionice poput tehnomonta mogu samo sanjati, koje ako nece podici cijenu 10ak% a onda i nece dati da padne ispod sadasnjih razina.

da se ne lazemo, ako je uprava zaista prodala dionice trezoru po trzisnoj cijeni to je duboko nemoralan cin!!
i tu nema spora..

je li, ili nije ja osobno ne znam, ako Vi, ili netko drugi imate opipljive dokaze, molim ih da ih iznesi da se ne spekulira vise o tome.sad zasad imamo samo opravdanu sumnju.
unatoc svemu, ovo je Hrvatska, zemlja Zapdnog Balkana i tu je (josuvijek) sve moguce[smiley1]
ali kao sto rekoh, za dionicare nema zime!!
ni kratkorocno, apogotovu ni dugorocno!![smiley2]

lijep pozdrav

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

@blueman: kome su odpustili?


@Matrix90
: o čemu se radi?

ako se već hvalite da posjedujete informaciju, bilo bi lijepo da je podijelite s neukim pukom. Ovo me podsjeća na vic “Ne prodajem ništa,samo se hvalim!” [smiley2]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Cayman je sve promašio do sada, ustvari gotovo sve, da sam na njegovom mjestu ne bih više pisao od sramote.

Evo mu top 10, PBZ Equity i dalje dokupljuje:

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 4.969 12,42 Osnovni račun
2. OPPENHEIM IGOR 4.558 11,40 Osnovni račun
3. LUDVIGER JASNA 3.059 7,65 Osnovni račun
4. TEHNIKA D.D. 3.012 7,53 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 2.177 5,44 Skrb. račun
6. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 3,46 Osnovni račun
7. REŽEK DANIJEL 1.361 3,40 Osnovni račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.157 2,89 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.105 2,76 Skrb. račun
10. INGRA D.D. 1.049 2,62 Osnovni račun
Ukupno: 59,58

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


” Pa na taj dan cijena je bila ok0 45000 kuna, prošlo je cca 500 komada, a član uprave otpustio je 450 komada. koje li koincidencije.

Nebi se sad mješao u raspravu, ali daj mi molim te reci kad već tako dobro pratiš koji je to dan na INGR-i prošlo 500kom ???? A cijeli post vezan na tu tezu ….


PBZ Equity i dalje dokupljuje

Pametan im je upravitelj fondom. INGRA vrijedi više… [smiley11]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.


plavi: ” PBZ Equity i dalje dokupljuje ” Pametan im je upravitelj fondom. INGRA vrijedi više… [smiley11]

Kolega vjerujte mi vrijedi…[smiley11]


Danas sam dobio upit o broj računa za isplatu predujma dividende za proteklu godinu, molim upućene da napišu kolika je dividenda? Unaprijed hvala.

Dobro da su te se sjetili[smiley2]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Danas sam dobio upit o broj računa za isplatu predujma dividende za proteklu godinu, molim upućene da napišu kolika je dividenda? Unaprijed hvala.

Oprosti, gornji post greškom nisam dovršio.
Dividenda je 250kn po dionici (150kn predujam+100kn ostatak).

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Pa na taj dan cijena je bila ok0 45000 kuna, prošlo je cca 500 komada, a član uprave otpustio je 450 komada. koje li koincidencije

Znaci ako je cijena bila na taj dan min 45000 kn u ugovoru prilikom prijenosa dionica, ne mogu se prodat za nize….zanimljivo

New Report

Close