INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što kažete na ovaj razvoj događaja??

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/oleg-deripaska-zeli-u-posao-na-izgradnji-bar-boljare,109526.html

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Tek sada sam vidio ovaj tekst od 11.11.2010 to netko čitao prije?

http://www.javno.hr/news/Biznis/10858/U-Iraku-zeli-graditi-cak-40-tvrtki.html



Drukeri i pljuvači su se us….. i konačno prestali pljuvati po ingri. Po mom mišljenju lošije od ovoga ne bi smjelo biti jer je cijena ingre u odnosu na vlds, đakovštinu i druge smješne dionice ne usporediva.

Evo nam cijene na 13 kn….tko je sada kriv? Cijena je pala s 14 na 13 kn, a nitko danima ne druka prema dolje…
Mislim da je poanta u tome da dok nema konkretnih poslova, nema niti održivog i stabilnog rasta Ingre.
(Imam dionice Ingre…)
[/quote]

Das nije u pitanju kakav dogovor da se ne ide preko 14, tj…nesmim kasti…

neće uvijek biti ovako.




Drukeri i pljuvači su se us….. i konačno prestali pljuvati po ingri. Po mom mišljenju lošije od ovoga ne bi smjelo biti jer je cijena ingre u odnosu na vlds, đakovštinu i druge smješne dionice ne usporediva.

Evo nam cijene na 13 kn….tko je sada kriv? Cijena je pala s 14 na 13 kn, a nitko danima ne druka prema dolje…
Mislim da je poanta u tome da dok nema konkretnih poslova, nema niti održivog i stabilnog rasta Ingre.
(Imam dionice Ingre…)
[/quote]

Das nije u pitanju kakav dogovor da se ne ide preko 14, tj…nesmim kasti…
[/quote]

Sada rade bez pljuvanja po forumu. Misle da mogu i dalje vedriti i oblačiti i bez pljuvanja i naslađivanja, ali zaboravljaju da je arhiva svih postova u hanfi i da se detaljno pregledava i uskoro započinje usporedba transakcija i pisanja. Možda sada prodaju jer će im trebati za odvjetnike, a oni nisu baš jeftini.

Moj portfelj zahvaljuje svima na pesimizmu.Toliko od mene.


Tek sada sam vidio ovaj tekst od 11.11.2010 to netko čitao prije?

http://www.javno.hr/news/Biznis/10858/U-Iraku-zeli-graditi-cak-40-tvrtki.html

koliko je meni poznato Ingra preko ZSE nije objavila nikakav dobiven novi natjecaj

na ovom linku pise,,,,
citat;
Najuspješnija – Ingra

Četiri su takva projekta i nadamo se kako ćemo dobiti još jedan – objašnjava Vukas te dodaje kako se, uz ostale, na natječaj dosad javila i Ingra.

Ingra je tako ove godine jedan natječaj već dobila, a pregovara se o još dva: rekonstrukciji ministarstva nafte u Bagdadu vrijednoj 5,7 milijuna eura te osposobljavanju jedne hidrocentrale. Već im je od iračkoga ministarstva industrije odobren ugovor vrijedan 4,2 milijuna eura na temelju kojeg Ingra osposobljava parne turbine tvornice fosfata u iračkom gradu Al Qaimu.

ko tu koga mulja….
pise clanak datum 11.11.2010 11:10

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

to se i ja pitam??

imam ovu dionicu i necu ju jos prodavati ali sve manje i manje vjerujem u rast…tko se to stalno iskrcava?koj je razlog? sve vise mislim da je razlog tome crna budućnost ingre…nikako se ne mogu otet dojmu, da svaki put kad dionica ode gore na par posto, se netko iskrca samo da kolko tolko nesto dobije!


imam ovu dionicu i necu ju jos prodavati ali sve manje i manje vjerujem u rast…tko se to stalno iskrcava?koj je razlog? sve vise mislim da je razlog tome crna budućnost ingre…nikako se ne mogu otet dojmu, da svaki put kad dionica ode gore na par posto, se netko iskrca samo da kolko tolko nesto dobije!

Burza nije za svakoga, za nju treba imati puno strpljenja i celicne zivce.

Ako nema nikakve štele, onda ovi na prodaji mi u najmanju ruku nisu jasni-blago rečeno. UŽAS!!!

neće uvijek biti ovako.


Ako nema nikakve štele, onda ovi na prodaji mi u najmanju ruku nisu jasni-blago rečeno. UŽAS!!!

Motiv za kupnju je samo jedan (zarada), a za prodaju ih ima na tisuće.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

ma ovo je djelo treydera , najvjerojatnije samo jednog. okrene 20 -30 t kom na 2% i tako svaki dan. a to je min 100-200 t kn mjesečno. drži dionicu dan dva max, . e sad radi li sam za sebe ili možda za kćer ingra financijski inženjering te joj ovako zarađuje prihode kad ne može drukčije. na žalost bez pozitivnih vijesti i poslova koji trebaju preokrenuti trend i povećati likvidnost ovo će ovako tavoriti još dugo. ako dugo iščekivani rast ne bude popraćen s velikom likvidnošću ovo će se dešavati i na svim porastim cijene što će bitno usporiti njen rast.

New Report

Close