INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja zaista nemam namjeru pljuvati po Ingri, ali ima još posla prije nekog pozitivnog pisanja o njoj. Za početak, još nisu završili financijsko restrukturiranje. Opet ponavljam, ako dođe do ispravke vrijednosti imovine, eto problema! Naravno, nikome to ne odgovara, ni njima, niti vjerovnicima, ali smatram da je to neizbježno!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Ja zaista nemam namjeru pljuvati po Ingri, ali ima još posla prije nekog pozitivnog pisanja o njoj. Za početak, još nisu završili financijsko restrukturiranje. Opet ponavljam, ako dođe do ispravke vrijednosti imovine, eto problema! Naravno, nikome to ne odgovara, ni njima, niti vjerovnicima, ali smatram da je to neizbježno!

Smarte , nemoj se ljutit , ali čini mi se da ti imovimu INGRe podcijenjuješ (iako za to nema osnove , naime najveća imovina je arena kojoj je cijena fiksna a uvjeti i kupac poznati ) neboj se niti za dvore , dok za staklenike iznosiš nekakve cijene m2 građevinskog koje nemaju veze sa zdravim razumom, pa i poljpprivrednog gdje spominjete nekakve cijene 40-50 Eura za m2 a svi znamo da ima poljuprivredne zemlje i po 5 eura a pogotovo ako su nekretnine pod razno-raznom hipotekama .

smanjuje se minus.......

Zašto bi se ljutio, ja bi htio da vam Ingra naraste na 50 kuna, Bože daj! Nije mi jasno zašto na svakom topicu gdje ja pišem spominjete KSST? Pa, nije valjda da je to bolna točka ovom cijelom forumu, jbte!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Neće baš na 50 ,ali dvadesetak joj je realna cijena.Prebrutalno je rušana sa te cijene,igre i igrice ,previše trejdera,a danas evo fala bogu mirno i normalno.Zato i počinjem sa kupnjom,odnosno sa dokupom.15000 danas ,pa sutra kako budu ljudi raspoloženi.Malo mi je glupavo šta svi čekaju da neko krene,a i kad krene slabo prate.Ko misli da je to to,onda šta se nacekava.Bid je šupalj,a ask još gori.Top 10 ne prodaje,a situacija u svijetu je povoljna.Evo i ameri kreću u lijepi plus.Da bi Ingra krenula treba biti žešći,SRETNO.

peyo


Smarte , nemoj se ljutit , ali čini mi se da ti imovimu INGRe podcijenjuješ (iako za to nema osnove , naime najveća imovina je arena kojoj je cijena fiksna a uvjeti i kupac poznati ) neboj se niti za dvore , dok za staklenike iznosiš nekakve cijene m2 građevinskog koje nemaju veze sa zdravim razumom, pa i poljpprivrednog gdje spominjete nekakve cijene 40-50 Eura za m2 a svi znamo da ima poljuprivredne zemlje i po 5 eura a pogotovo ako su nekretnine pod razno-raznom hipotekama .

Pazi goldy još nešto, kad već daješ neke usporedbe koje nemaju nikakve veze! Ja na KSST pričam o građevinskom zemljištu vrijednosti 150 eura/m2. Kad već spominješ dvore u Dubrovniku, znaš li koliko je Ingra platila zemljište od 9.000 m2 na kojem su napravljeni!? 9 miliona eura ili 1.000 eura/m2!!! Daj, ne potežite me više za jezik!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

uf, već počinje iskrcaj i bežanija
muka mi je kakvi su se "ulagači" nakotili u ovoj dionici!!! [angry]



Smarte , nemoj se ljutit , ali čini mi se da ti imovimu INGRe podcijenjuješ (iako za to nema osnove , naime najveća imovina je arena kojoj je cijena fiksna a uvjeti i kupac poznati ) neboj se niti za dvore , dok za staklenike iznosiš nekakve cijene m2 građevinskog koje nemaju veze sa zdravim razumom, pa i poljpprivrednog gdje spominjete nekakve cijene 40-50 Eura za m2 a svi znamo da ima poljuprivredne zemlje i po 5 eura a pogotovo ako su nekretnine pod razno-raznom hipotekama .

Pazi goldy još nešto, kad već daješ neke usporedbe koje nemaju nikakve veze! Ja na KSST pričam o građevinskom zemljištu vrijednosti 150 eura/m2. Kad već spominješ dvore u Dubrovniku, znaš li koliko je Ingra platila zemljište od 9.000 m2 na kojem su napravljeni!? 9 miliona eura ili 1.000 eura/m2!!! Daj, ne potežite me više za jezik!
[/quote]
…. ingra je preuzela projekt "dvori lapad" tj. veće je bilo u gradnji…

DAJ PET !!!

Dokle god ima ovih što prodaju i kupuju ispod 500 kom i doslovno im je dosta za burek, nema nam brzo dalje. Guše rast totalno, a oni koji štopaju to pogoduje.

neće uvijek biti ovako.


… ingra je preuzela projekt dvori lapad tj. veće je bilo u gradnji…

Ma nemoj!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



… ingra je preuzela projekt dvori lapad tj. veće je bilo u gradnji…

Ma nemoj!?
[/quote]
… ako laže ingrin voditelje u dubrovniku lažem i ja…

DAJ PET !!!

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=ingra%20d.d%20facebook&source=web&cd=1&ved=0CBoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3D121961657867636%26id%3D164626538106&ei=1kkDT-iSJ8jntQbUpIDMDg&usg=AFQjCNHtKu_77MCufUpbDb2jZyEIdOSIWA&sig2=G9HY4rJ9TWuH0mJK1WAkFA

Htio bih vam skrenuti pozornost na stanje stvari u svijetu i euro u odnosu na dolar ojačao cca 1 posto ,šta je jako puno.Osobno sam krenuo u dokup.Cijena ……paše mi sve do 10 kuna a spreman sam i više.Glupo mi je više objašnjavati zašto,i zbog čega,jer smo sve dobre i loše strane Ingre protresli tisuću puta.Mislim da je ovo sad stvarno dno,ali to je moje mišljenje koje potrkrijepljujem na burzi,a ne svađama na forumu.Jer ko je ljepši i pametniji,ovdje na forumu je manje bitno.A ko pokupi vrhnje na ZSE u trgovanju……….on je taj.Ovo nije nagovor na kupnju,ni na prodaju.6 cifri je u mom portfelju,a prva je 2.Idem na 3.SRETNO POŠTOVANI KOLEGE .
p.s. iskreno se nadam nekom novom poslu i skoku cijene Ingre na prije ovog….uništavanja dotične.

Index Country Change % Change Level Last Update
FTSE 100 England +127.63 +2.29% 5,699.91 1:05pm ET
Euronext 100 Europe +3.24 +0.54% 606.41 12:08pm ET
CAC 40 France +23.10 +0.72% 3,245.40 11:59am ET
DAX Germany +91.05 +1.50% 6,166.57 12:30pm ET
Swiss Market Index Switzerland +114.70 +1.93% 6,050.93 11:31am ET

Dow +186.82
12,404.38 +1.53% Nasdaq +44.69
2,649.84 +1.72% S&P +21.27
1,278.87 +1.69%

peyo




… ingra je preuzela projekt dvori lapad tj. veće je bilo u gradnji…

Ma nemoj!?
[/quote]
… ako laže ingrin voditelje u dubrovniku lažem i ja…
[/quote]
Prvo, ne vjerujem da je Konsuo to negdje izjavio, a drugo, zemljište je Ingri prodala obitelj Soldo.

Nadalje, projekt je od početka Ingrin, jer je samo zbog nje i megalomanskog projekta Zvonimira Franića, veliki dio tog zemljišta koji se nalazio u zelenoj zoni je prenamjenjen u građevinsku zonu, a izdana im je dozvola za nadogradnju i dogradnju sumnjive zaleđine. Predpostavljam da je zbog toga bivša Gradonačelnica Šuica predmetom istrage Uskoka. Naime, gospođa u Ingri posjeduje stan vrijedan 1,9 miliona kuna, a za kojeg nikako nije uspjela pronaći uplatnicu!? Čudno, jel da!?

Ako te još nešto interesira, slobodno pitaj!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire





… ingra je preuzela projekt dvori lapad tj. veće je bilo u gradnji…

Ma nemoj!?
[/quote]
… ako laže ingrin voditelje u dubrovniku lažem i ja…
[/quote]
Prvo, ne vjerujem da je Konsuo to negdje izjavio, a drugo, zemljište je Ingri prodala obitelj Soldo.

Nadalje, projekt je od početka Ingrin, jer je samo zbog nje i megalomanskog projekta Zvonimira Franića, veliki dio tog zemljišta koji se nalazio u zelenoj zoni je prenamjenjen u građevinsku zonu, a izdana im je dozvola za nadogradnju i dogradnju sumnjive zaleđine. Predpostavljam da je zbog toga bivša Gradonačelnica Šuica predmetom istrage Uskoka. Naime, gospođa u Ingri posjeduje stan vrijedan 1,9 miliona kuna, a za kojeg nikako nije uspjela pronaći uplatnicu!? Čudno, jel da!?

Ako te još nešto interesira, slobodno pitaj!
[/quote]

Nije to neki problem,ja sam izgubio uplatnicu za prometnu kaznu i nisam mogao dokazati da sam je platio. Riješili smo to brzo i jednostavno,platio sam još jednom i sad čiuam uplatnicu kao oko. Tako će i Šuica [proud]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

http://www.facebook.com/pages/INGRA-DD/233827750016333

New Report

Close