INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje se sad igraju samo špekulanti, a da bi se vratili pravi ulagači INGRA mora dobiti 1-2 velika posla vani, svaki od bar 70-100 milja EUR, inače nam nema rasta osim kratkih odbijanaca kao ovo danas gdje trejderi koriste svaki mali skok za izlazak s nekom sitnom dobiti.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Što je više drukera protiv rasta to je više burekdžija van dionice. To je dobro jer takvi samo smetaju normalnom rastu, a doprinijeli su bezrazložnom padu, sistemom krati poziciju i izgubi. Užasna metoda koju je netko progurao kao dobru.

neće uvijek biti ovako.

……kooperantska je tuga pregolemaaaa, računi stižu a kunelića nemaaaa……ali ima dionicaa……
Već se pisalo o tome ali ipak da još jednom ponovimo. Glavni razlog pada sa 22 na 6,7kn su dionice kooperanata koje se moraju opeljušiti po bagatela cijenama. Zato se spuštalo i štopa na mizeriji. Do kada? Eh, pa i ja bi volio znati……osim ako znam. [lol] . Uživajte ljudi i čuvajte zdravlje. Novci su propadljivi.

neće uvijek biti ovako.

20000 po 7 kuna kupujem.Peyo.

peyo


20000 po 7 kuna kupujem.Peyo.

stavi se ,,,zelja ce ti bit uslisena vjerojatno [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


……kooperantska je tuga pregolemaaaa, računi stižu a kunelića nemaaaa……ali ima dionicaa……
Već se pisalo o tome ali ipak da još jednom ponovimo. Glavni razlog pada sa 22 na 6,7kn su dionice kooperanata koje se moraju opeljušiti po bagatela cijenama. Zato se spuštalo i štopa na mizeriji. Do kada? Eh, pa i ja bi volio znati……osim ako znam. [lol] . Uživajte ljudi i čuvajte zdravlje. Novci su propadljivi.

megido, odakle si ovo iskopao ?
[thumbsup]

Ne frende ,stavi ti na prodaju,da više ne ide prema dolje nego da ljudi vide da se ide gore.Da se kupi sa aska i da stanu igre i igrice potaknute fondovima,kooperantima i burek majstorima.Jučer sam kupio ask 15000 komada,na rate sve do 7,23,i 7 posto up.Sad čekam majstore da krenu u rušilački pohod.Čekam spreman ko zapeta puška.Izvolite.

peyo

p.s. imam još 7 naloga na bidu pa ,pa,dosta je bilo uništavanja.

peyo

strana 2000 – cijena 7 kuna
jel moze sportska za stranicu 3000?

evo moja cifra oko 25 kuna

al nemojte brzo trpati josh neke pare moram ubaciti u igranku

btw mirovinci na skijanju kad se vrate bit će stani pani jao i pomagaj

vlasnik nije vlasnik ingre i ovo nije poziv na kupnju prodaju ili zamjenu

Postanite Eu-robovi

opet ide iskrcaj i pad cijene….dokle će ovaj puta zatuči cjenu??


Ne frende ,stavi ti na prodaju,da više ne ide prema dolje nego da ljudi vide da se ide gore.Da se kupi sa aska i da stanu igre i igrice potaknute fondovima,kooperantima i burek majstorima.Jučer sam kupio ask 15000 komada,na rate sve do 7,23,i 7 posto up.Sad čekam majstore da krenu u rušilački pohod.Čekam spreman ko zapeta puška.Izvolite.

Bojim se da neces dugo cekati.

Pa nije još kraj trgovanja,pa koliko je jučer bila povoljnija prodaja pa su se iznenadili.Glupo mi je samo šta opet sam štopam,ali dobro nije prvi put.

peyo

Opet ista priča-burekmajstori krate i bježe. Pa zar još nisu naučili lekciju. Ovo im je već sedmo kraćenje. Još malo pa su i bez dionica i bez keša. Samo vi radite tu nezrelu taktiku.

neće uvijek biti ovako.

ode opet u bezdan…. [embarass]

opet kiper radi-6000 komada po bidu…ima majstor toga na bacanje [rolleyes]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close