INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


čovječe što je tebi?!?! pa što misliš da su ulagači djeca iz vrtića kojoj možeš pisati ovakve gluposti!?!
ne znam što je tragičnije, -90 milijuna kuna gubitka ili ove gluposti kojima tako jadno drukaš!!

[bye] [bye] [bye]

Ovo je istina da će kad tad fondovi morati dignuti cijenu iznad 26 Kn, inače će omf fondovi morati rasprodati sve dionice što imaju! Takav je zakon………

[/quote]

čuj genijalče, a nije ti možda palo na pamet da fondovi rasprodaju dionice jer uopće više NE MISLE dizati cijenu Ingre, dapače jer uopće više NE NAMJERAVAJU imati dionice Ingre?????
dokle će cijena padati ako OMF-ovi odluče izaći do kraja????

nije problem gubitak od 90 mil kuna, to je ionako pogotovo kod ingre manipulativna stavka kroz obracun vrijednosti Arene i duga prema bankama.
problem je operativni gubitak od preko 30 mil kuna.
Otpis ili ne otpis on je takav a ako se nastavi nema tu kruha..
Stecaja nema samo zato sto mali dionicari financiraju igijeve gubitke.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Koliko negativnosti na ovom forumu, kupio sam INGR na 16, i jasno mi je da sam uletio u krivo vrijeme. Isto tako jasno mi je da je INGR jedna od rijetkih dionica koje nisu imale uzlet proteklih mjeseci. Među svima koje su imale uzlet većina je gubitaša. Danas su rijetki koji posluju s dobitkom (a ni to im se onda previše ne odražava na cijenu dionice). Savjetujem da pogledate malo postove na ATPL gdje se najčešće kvalitetno raspravlja o poduzeću. Ovdje su komentari toliko loši, ili netko pljuje ili uzdiže, i jedno i drugo bez pokrića. Rijetko pročitam dobar post. Zar Vam nije jasno da SVAKA dionica ima razdoblja rasta i padova. I da bi dugoročno sve trebalo imati pozitivan trend (ako vjerujete u tvrtku). Isto tako ako ste špekulanti, onda Vam je svejedno gdje ćete loviti valove.. dal na 10-11, ili 15-17, 20-22..50-55 !?!?!?! svi koji čekate INGR na 25, ne paničarite na 16, 15, 14 ili 13.. svi koji trejdate da bi se ušićarilo (ko na primjer ja, samo to radim neopisivo loše 🙂 vama bi trebalo svejedno biti gdje je.. ako stane na 15 kupujte po 15, ako padne na 10 kupujte po 10.. u oba slučaja jednom će doći na 16, odnosno na 11

Blago siromašnima duhom...


nije problem gubitak od 90 mil kuna, to je ionako pogotovo kod ingre manipulativna stavka kroz obracun vrijednosti Arene i duga prema bankama.
problem je operativni gubitak od preko 30 mil kuna.
Otpis ili ne otpis on je takav a ako se nastavi nema tu kruha..
Stecaja nema samo zato sto mali dionicari financiraju igijeve gubitke.

Nisi ti meni objasnio zašto je Optima bolja od Ingre, a dao sam ti brojke !? 😉

je li točno da dolazi još 6 milijuna novih dionica?
+
90 milijuna kuna gubitaka?
+
rasprodaja velikih igrača iz top10
+
rasprodaja kooperanata
+
izostanak bilo kakvih većih poslova (osim spinova uprave kako se javljaju na natječaje)

= nastavak pada na __kuna

malo če izgledati čudno ali sanjao sam da ingra putuje na 14,63 lipe pa onda odbijenac haha, da vidim koliko sam vidovit

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Mediji i statistika… to su glavni pokretači bilo koje burze u svijetu.

Tele2 i Optima. Igh sa autocestom u Crnoj Gori, sjetite se .

Dobro je netko rekao. Ingrin PR je očajan.

Kladim se da će do samog otvaranja stajati ogroman nalog na prodaji za 15,00 kuna.

Igra živaca…. čak i ako padnemo, nazad smo vrlo brzo, pa vi prodajte.

cini se da dosta malih druka na pad.

Meni nije jasno zašto nije smjenjena nesposobna uprava ‘ ovako vi nagrađujete istu dok vam ona uništava kapital.Da je tvrtka listana na nekoj drugoj burzi cijena dionice bila bi max. 5 centi.

obožavam strvine-posebno ovce

Puno drukera znaci puno zeljnih kupaca, bit ce ovdje obrana jako dobra, a kasnije moza i preokret pa udaranje po asku.

kolega Vamius,

obrana nije bitna u ovom trenu.
bitan je broj napadaca.

same brojke izvjestaja nisu toliko vazan faktor same po sebi – vazna su ocekivanja.

je li izvjestaj bolji ili losiji od ocekivanja?

Znači, tko zadnji proda magarac ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close