INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Barba " iz Alžira poručuje-sinko kupuj INGRU, samo kupuj"

neće uvijek biti ovako.

Ćudi me da se ne miću nalozi sa prodaje, čak se stave i novi.
Dokaz koliko je needuciranih " ulagača " u ovoj dionici.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/wssPYlG7RzfgbWpYmygHug==.pdf

ma jasno, pa nije mvpei žuti tisak da bi prije neki dan objavio ovu vijest bez veze. jedino je problem što su preuranili s njom zbog loše interne koordinacije.

osim toga, zar niste primjetili kako netko (veliki) uredno skuplja i pazi da ne padne previše cijena. točno se vidi kako sve kontrolira.

e, a sad ide raketa u kontra smjeru…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

sada smo u blokadi kada se cijena popela preko 17…bravo za PBZ…lopovi

Kako je ovo lijepo za gledat

bravo INGRAAAAAAAAAAAAAAAA za sve koji su sumnjali da će to puno dolje :))))))))))))

Čujem magareći glas onoga koji je prodao po 15,8 IIIII AAAA AIIIII AAAA IIIIAAAA

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Oženili su vas za milju dionica u prvih pet minuta pa vi niste investitori nego gomila
pohlepnih blesana

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Divotica, taman sam se opet ukrcao.. pozdrav machete kolega, nadam se da si ulovio vlakić koji sigurno kreće na 20+ 😀

blokada pozitivna u narednih desetak minuta. ovo je sad službeno. BUY signal

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

za one koji ne razumiju…. evo opet: http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/wssPYlG7RzfgbWpYmygHug==.pdf

+ blokada za kojih pol ure [kiss]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Očito je ovaj posao uračunat u cijenu , na kraju krajeva , zato je i raslo od 11 kn kroz zadnjih dva tjedna.

mislis da je ovaj pametniji koji prodaje po 17

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Ćudi me da se ne miću nalozi sa prodaje, čak se stave i novi.
Dokaz koliko je needuciranih " ulagača " u ovoj dionici.

lp

Samo neka takvi što prije izađu [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Smiješno mi je kako se ekipa nečkala na 16,50 pa se sada nečka 17.20 pa će se nečkat na 18
A ovi šta su uzeli margine kad to počne ovih dana pljuštat po asku samo se Vi nečkajte.

Aj pozdrav

bit će bolje................

New Report

Close