INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad će konačno deblokada? [thumbsup]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Kako je fino krenulo da nas ne koče blokade eto nas na preko 50 .

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama INGR-R-A nastaviti u 11:02.
Na upit Upravi Drustva INGRA d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje nisu dostavljene Burzi a mogle bi utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

idući tjedan će bit bolje...


…vražja blokada, ovaj put će je odbokirati brže jer će se vjerojatno ponoviti objašnjenje od jučerašnje blokade….
Dva dana zaredom…
Svaka čast…, ovako što nisam vidio jaaaakoooo dugo…, samo oprez jer ni jedna dionica nije pravocrtno rasla, hlađenje je neminovnost…

Naravno da će biti hlađenja, samo je pitanje na kojoj cijeni?
Bilo je i jučer hlađenje-u hodu- od 17,50 -16,50 ali i poslije nazad na 17.
Ovakva agresivna kupnja pokazuje da su veliki poslivi sigurni a majstoi to dobro znaju, kao što sam i govorio još dok je padalo sa 15 na 11-sve je to znalačka taktika za naivne i sl. Međutim kao što kažu mnoge kolege ovo je tek početak i još uvijek je dno-sve do cca 22 kn. Poslije 40 će krenuti pravi rast prema 100 a onda…. znamo kako se pumpa balon. Ne ulažu se ovoliki milijuni da bi se pokupila sića. Nisu to burekmajstori u igri već pravi maheri koji znaju kako se pumpa a imaju i čime.Pumpa se do krajnjih granica prije ispumpavanja. Ništa prije 100 kn. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.



Loris@
Kolega loris do sada niste ništa propustili! Zamislite si da Ingra nikada nije ni bila ispod 17, i bit će Vam puno lakše oko srca! Od sutra ovaj tekst više neće važiti, jer će se Ingra početi drugačije vrednovati od strane mirovinaca, a onda "kešerima" ne bih bio u koži. Ovdje jednostavno nikom više nije u interesu da se cijena štopa, osim "kešerima". Njima je i danas po 17 bilo skupo, bilo im je i po 11 i po 12, i po 13, 14, 15, 16. Pa dokle više, kada će te se već jednom "ohrabriti"? [cool]
A Rusi pripremili "silnu" lovu, kada se tamo uvalimo, eto nas nabrzaka na cijeni iz 2007.
http://www.seebiz.eu/rusija-ce-do-2020-uloziti-u-ceste-200-milijarda-eura/ar-4584/

slažem se s vama i spreman sam ponovo u Ingru, ali samo na 2 pitanja molim odgovor ili vaše viđenenje;

1. zašto Ingragrdanja i dalje prodaje dionice Ingre, a cijena raste ?
2. što je s najavljenom dokapitalizacijom ?
[/quote]

Kolega bolje ti je da se brineš kad će ti odblokirati zarobljenu imovinu u INI da stigneš uletiti u ovaj vlak prije mirovinaca, i zašto misliš da je dokapitalizacija zlo?????

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

ima još jedna blokada na PRFC NARASLA PREKO 30 %…LUDILO KAKO INGRA POKREĆE BURZU…

zadnja 17,93 kn!
pada li ubrzo 18 kn? [thumbsup]



…vražja blokada, ovaj put će je odbokirati brže jer će se vjerojatno ponoviti objašnjenje od jučerašnje blokade….
Dva dana zaredom…
Svaka čast…, ovako što nisam vidio jaaaakoooo dugo…, samo oprez jer ni jedna dionica nije pravocrtno rasla, hlađenje je neminovnost…

Naravno da će biti hlađenja, samo je pitanje na kojoj cijeni?
Bilo je i jučer hlađenje-u hodu- od 17,50 -16,50 ali i poslije nazad na 17.
Ovakva agresivna kupnja pokazuje da su veliki poslivi sigurni a majstoi to dobro znaju, kao što sam i govorio još dok je padalo sa 15 na 11-sve je to znalačka taktika za naivne i sl. Međutim kao što kažu mnoge kolege ovo je tek početak i još uvijek je dno-sve do cca 22 kn. Poslije 40 će krenuti pravi rast prema 100 a onda…. znamo kako se pumpa balon. Ne ulažu se ovoliki milijuni da bi se pokupila sića. Nisu to burekmajstori u igri već pravi maheri koji znaju kako se pumpa a imaju i čime.Pumpa se do krajnjih granica prije ispumpavanja. Ništa prije 100 kn. [thumbsup]
[/quote]

Kakvi milijuni?

Pa u zadnja tri trgovinska dana nije SVE SKUPA ni 2 mil eura…. Oprosti, ali to je sitno…. Zasada.

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)

gotovoooo, 18 kn razvaljeno!!! [thumbsup]

Koje rešetanje, milina za gledati…

Auuuu… što li se tu valja..?
Srećom da ima prodavaća, inaće bi bili već odavno na 20 kuna..

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ajde da i INGRA uzleti… već sam se pitao kada ću to dočekati 😉

Ništa prije 100-120 [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

počinje igra ko zadnji,
šišanje

Danas probijanje 19-ice [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close