INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

+BLOKADA!!!!!!!!!

kad se deblokira moglo bi kao jučer nagli skok, možda i na 20 kn? [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti

KABOOOOOOOM!!! [shocked]

KABOOOOOOOM!!! [shocked]

čestitke lorisu,i još nekim stručnjacima. mogu se sami potpisat.. bolje ti je nekad šutit – ispadneš pametniji

idući tjedan će bit bolje...

…vražja blokada, ovaj put će je odbokirati brže jer će se vjerojatno ponoviti objašnjenje od jučerašnje blokade….
Dva dana zaredom…
Svaka čast…, ovako što nisam vidio jaaaakoooo dugo…, samo oprez jer ni jedna dionica nije pravocrtno rasla, hlađenje je neminovnost…


Svaka čast…, ovako što nisam vidio jaaaakoooo dugo…, samo oprez jer ni jedna dionica nije pravocrtno rasla, hlađenje je neminovnost…

Vidjet ćemo, ako je cilj dići Ingru na 22 kn, onda nema hlađenja do te cijene [cool]

poseban pozdrav drukerima koji su odavna rasprodali pa sad tuku glavom u zid [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

divno… sad slijedi šišanje. možda čak i brijanje s izbrijavanjem.



posilje dosta dosta vremena danas uletio u INGRu ….šteta što nisam prije….

Ti uletio,a ja izletio!
Hvala kolega! [thumbsup]
[/quote]

i šta danas misliš ?

na 4300 sve prodajem...

i Spaidermen je prodao jučer rekao bye bye a danas se tuče po glavi …ovo je ludnica kako ide…

nema ozbiljnijeg naloga do 18.50 a možda i do 20 jer ne vidim dublje pa to bi moglo i do 20 već danas…
nije nagovor na kupnju…
posjedujem dionice INGRE

Ingra je lansirala cijelu burzu gore, crobex raste kao lud [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund

Pa malo je i inozemno zelenilo poguralo…, DAX +1,8%

@gismund

A kad su oni rasli Ingra je stajala ili padala, a sada oni slave kao da su dobili autoput u Crnoj gori.
Samo pokazatelj koliko je Ingra bitna za sentiment na ZSE, top dionica.

Izgleda da su odlučili Ingru dići preko 20 kuna, pitanje je da li već danas ili do kraja tjedna?

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!

u ovoj euforiji kad je velik broj ingraša na forumu u plusu, pa tako i ja, ne mogu a da se ne sjetim zadnjih ingraša koji su na silu opelješeni. kad ti netko sine gaće to mi je normalno na burzi, ali kad ti skine i gaće i mudante i još te usput nag.zi onda je to katastrofa. pogotovo kad ti to napravi onaj kome si dao povjerenje, zna se na koga mislim. ali nažalost kakva nam je država takva je i burza.u normalnim zemljama za ovo što je napravljeno na ingri padale bi glave, i gornja i donja (op. onima koji imaju samo jednu). i kao što se zna ingra nikad nije bila pravac, nego dobra oštra vijuga. onaj ko misli da ode neće biti još svega i nije spreman na dodatne udarce bolje da izađe odavde. svi koji su imali kontakt sa građevinom prijašnjih godina zna se koliko se može očekivati čiste dobiti iz poslova, ključ u ruke, a znaju koliko se dobija u ovoj recesiji.svakog od nas treba zanimati čista dobit a ne prihodi. uostalom vidićemo kolika je vrijednost posla, jer zbunjujuće je da je prvotno tender bio za cijelu bolnicu a sad samo dio. osim toga svi poslovi koje ingra nakon dugo godina dobiva doći će na realizaciju tek za 3-4 god. a do tad treba preživjeti i servisirati obveze, tako da je drugi dokap. neminovnost, a poučeni prvim pamet u glavu. ovo je najšpekulativnija i manipulativna dionica na burzi i mene osobno ništa više ne možđe iznenaditi, niti rast u nebo ili opet glib.

New Report

Close