INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


RSI debelo iznad 70, iz tog razloga slijedi SELL on good news… ingra daleko ispred svih graditelja, pa u njoj ne vidim toliki potencijal kao u drugim.
pozzzz

Znaš dobro da TA ne igra kod jakih fundamentalnih vijesti, bit će ti jasno sutra već u predtrgovanju, a u 10.00 ćeš se uhvatit za glavu.

Čestitke svima, uber pozitivan trend na Ingri, samo tako dalje [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]


RSI debelo iznad 70, iz tog razloga slijedi SELL on good news… ingra daleko ispred svih graditelja, pa u njoj ne vidim toliki potencijal kao u drugim.
pozzzz

Ali ako smatras da treba "sell on good news",
zasto ipak nisi pricekao objavu "good news" nego si vec sada "izletio"?




Kako su danas neki osisani pa to je prestrasno…

E vidis,
samo prije nekoliko dana, na isti nacin, neko je govorio za one koji su kupovali po 12,xx da su "osisani"…

A vidi sada… [proud],
A sta li ces tek da vidis [wink] …
[/quote]
ma ne misli on na to nego kako su vam je prodali po 17.50 pa je nazad kupili po 16.50 pa je opet vratili na 17,00 …ako ne griješim.?? tu je bilo šišanje…





Kako su danas neki osisani pa to je prestrasno…

E vidis,
samo prije nekoliko dana, na isti nacin, neko je govorio za one koji su kupovali po 12,xx da su "osisani"…

A vidi sada… [proud],
A sta li ces tek da vidis [wink] …
[/quote]
ma ne misli on na to nego kako su vam je prodali po 17.50 pa je nazad kupili po 16.50 pa je opet vratili na 17,00 …ako ne griješim.?? tu je bilo šišanje…
[/quote]

Ma ne, kolega "steel" je mislio na cijelokupni danasnji rast od ca. 20%:


Ovo je za riknuti od smijeha… da se na osnovu najave nekog posla u Alziru gdje je ratno stanje, dionica podigne za 20% u jedan dan? I da su ga sklopili taj posao ne moze biti velik jer ne grade cijelu bolnicu nego samo malen odjel. Kako su danas neki osisani pa to je prestrasno…

ljudi moji, što više gledam uvjereniji sam da se ovo diže da uđu mirovinci kao kod DLKV…granica nakon koje mogu ulaziti je navodno na 22 kn
znači, imamo još lijepih 30-ak % rasta…prije novog rasta [thumbsup]





Kako su danas neki osisani pa to je prestrasno…

E vidis,
samo prije nekoliko dana, na isti nacin, neko je govorio za one koji su kupovali po 12,xx da su "osisani"…

A vidi sada… [proud],
A sta li ces tek da vidis [wink] …
[/quote]
ma ne misli on na to nego kako su vam je prodali po 17.50 pa je nazad kupili po 16.50 pa je opet vratili na 17,00 …ako ne griješim.?? tu je bilo šišanje…
[/quote]
a mislim da je on najviše ošišan,jer od 13kn ovdje broji,ne treba ulazit a sad smo već na 17

idući tjedan će bit bolje...


RSI debelo iznad 70, iz tog razloga slijedi SELL on good news… ingra daleko ispred svih graditelja, pa u njoj ne vidim toliki potencijal kao u drugim.
pozzzz

Kaj god…u jakom bull tržištu razina od 80 primjerenija je kao referentna razina prekupljenosti te ulazak u područje prekupljenosti ne znači da istu dionicu moraš odmah prodati nego signal za
prodaju dobivamo za slučaj pada RSI indikatora ispod 70

Također, iz kojih razloga bi potencijal rasta drugih građevinaca bio veći od Ingrinog potencijala na 17kn…ako ti je razlog samo to da nisu odradili, onda neke druge dionce kao npr.PTKM imaju puno bolji potencijal od HDEL, VDKT, DLKV, IGH

Ps.
nemam INGR, prerano prodao na 17,47 i 16,85

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Je li ovo najveći broj komada Ingre koji je ikada protrgovan ili je bilo i više? I to na ovako ogromnom prometu!
Je,je…mali su kupili danas Ingre za 6 milijuna kuna. [lol]
KA koliki će tek prometi biti kad se uključe mirovinci [proud]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Barbosa, sad svoje pretpostavke podijelite na 2 i puna šaka brade!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!






Kako su danas neki osisani pa to je prestrasno…

E vidis,
samo prije nekoliko dana, na isti nacin, neko je govorio za one koji su kupovali po 12,xx da su "osisani"…

A vidi sada… [proud],
A sta li ces tek da vidis [wink] …
[/quote]
ma ne misli on na to nego kako su vam je prodali po 17.50 pa je nazad kupili po 16.50 pa je opet vratili na 17,00 …ako ne griješim.?? tu je bilo šišanje…
[/quote]

Ma ne, kolega "steel" je mislio na cijelokupni danasnji rast od ca. 20%:


Ovo je za riknuti od smijeha… da se na osnovu najave nekog posla u Alziru gdje je ratno stanje, dionica podigne za 20% u jedan dan? I da su ga sklopili taj posao ne moze biti velik jer ne grade cijelu bolnicu nego samo malen odjel. Kako su danas neki osisani pa to je prestrasno…

[/quote]
očito mu krivo što raste a on je nema…u pravu si..nisam sve čitao..


ljudi moji, što više gledam uvjereniji sam da se ovo diže da uđu mirovinci kao kod DLKV…granica nakon koje mogu ulaziti je navodno na 22 kn
znači, imamo još lijepih 30-ak % rasta…prije novog rasta [thumbsup]

pitanje?
nije li da mirovinci mogu kupovati iznad nominale koja iznosi 20 kn????
zasto se non-stop spominje 22kn???



ljudi moji, što više gledam uvjereniji sam da se ovo diže da uđu mirovinci kao kod DLKV…granica nakon koje mogu ulaziti je navodno na 22 kn
znači, imamo još lijepih 30-ak % rasta…prije novog rasta [thumbsup]

pitanje?

nije li da mirovinci mogu kupovati iznad nominale koja iznosi 20 kn????
zasto se non-stop spominje 22kn???
[/quote]

ajde nek i to neko objasni i mene zanima


INGR.

– sada će vjerovatno zbog jednog poslića narasti na 20kn, možda i 30kn.
– o ovome sam već pisala, kada ju treba kupiti.
– samo tu istu zaradu se mora i što prije kapitalizirati.
– jer realno INGR vrijedi 0 (nula) kuna.

– I love this game.
Pozdrav !

Slažem se [thumbsup]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



posilje dosta dosta vremena danas uletio u INGRu ….šteta što nisam prije….

Ti uletio,a ja izletio!
Hvala kolega! [thumbsup]
[/quote]

za sada si ti zaradio a sutra ćemo vidjeti da li ću i ja nešto kući donesti….

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close